تبلیغات در وب سایت روانشناسی ویکی روان

از اینکه وب سایت روانشناسیویکی روان را برای تبلیغات خود در نظر گرفتید بسیار سپاسگذاریم. ویکی روان به عنوان جامعترین وب سایت روانشناسی فارسی زبان با ارائه مطالب متنوع و گوناگون توانسته است طیف بسیار زیادی از کاربران علاقه مند به این حوزه و شاخه های مربوطه را به خود جذب کند.

شما میتوانید کسب و کار و خدمات خود را به بهترین نحو ممکن به افراد علاقه مند به حوزه روانشناسی معرفی کنید.

وب سایت روانشناسی ویکی روان دارای پکیج های گوناگون و متنوع در زمینه تبلیغات میباشد که در ادامه به شرح آنها میپردازیم.

تبلیغات در ویکی روان ۱

۱- بنر اصلی در بزرگترین سایز در تمامی صفخات اصلی وب سایت. به دلیل موقعیت بسیار مناسب، تبلیغات شما بیشترین بازدید را خواهند داشت.

تبلیغات در ویکی روان ۴

۴- این نوع از تبلیغات در انتهای هر پست که در وب سایت ویکی روان منتشر شوند نمایش داده میشوند.

تبلیغات در ویکی روان 2

۲- این تبلیغات در اندازه ۲۴۰*۱۲۰ میباشند و در تمامی صفحات و در ساید بار اصلی قرار میگیرند و با دیگر تبلیغ دهندگان به استراک گذاشته میشود.

تبلیغات در ویکی روان 3

۳- اندازه ۱۰۰*۳۰۰ فضای بیشتری را در اختیار شما قرار میدهند و در تمامی صفحات وب سایت به نمایش داده میشوند.

قیمت ها به صورت ماهیانه:

پکیج شماره یک: ماهانه ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

پکیج شماره دو: ماهانه یک میلیون تومان

پکیج شماره سه: ماهانه یک میلیون تومان

پکیج شماره چهار: ماهانه ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

  • * در صورت انتخاب هر یکی از پکیج های یک و دو تمامی تبلیغات در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ویکی روان رایگان منتشر میشوند
  • * هزینه تبلیغات در صفحات اجتماعی ویکی روان از جمله صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام به صورت جداگانه تنها سی هزار تومان میباشد
  • ****** تعرفه رپرتاژ آگهی با ۳ لینک فالو و همیشگی تنها ۱ میلیون تومان میباشد ******

تبلیغات ویژه:

بخش تماشا کنید یکی از پر بیننده ترین و محبوب ترین بخش های وب سایت ویکی روان میباشد که به ویدئوهای اختصاصی روانشناسی میپردازد.

در این بخش متخصصین و روانشناسان ویکی روان به بررسی موضوعات گوناگون میپردازند و آنها را مورد نقد و بررسی قرار میدهند. برای تبلیغ در این بخش میتوانید فایل معرفی کسب و کار خود را در ابتدا و یا انتهای ویدئوها بگنجانید تا در بخش های پربازدید ویدئویی، کاربران علاقه مند به مقوله تصویر و محتوای بصری را با مشاغل خود بیشتر آشنا کنید.

یکی دیگر از بخش های پر مخاطب وب سایت، رادیو روانشناسی میباشد که در آن متخصصین و روانشناسان در پادکست های متنوع به بررسی موضوعات گوناگون میپردازند. تبلیغ کسب و کار شما در ابتدا و انتهای هر پادکست گنجانده میشود که در این صورت میتوانید از طریق صوت به بازاریابی کارهای خود بپردازید.

لازم به ذکر است کاربران وب سایت به طور متناوب فایل های رادیو روانشناسی را به صورت آنلاین و یا دانلود شده در محیط های مختلفی همچون، خودرو، اداره و یا خانه گوش میدهند که همین امر به پتانسیل زیاد این قبیل محتوا اشاره میکند.

تبلیغات در بخش تماشا کنید: ۱ میلیون تومان

تبلیغات در بخش رادیو روانشناسی: ۱ میلیون تومان

برای انجام هماهنگی های مربوطه و رزرو زمان تبلیغات با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و یا به آدرس درج شده ایمیل ارسال کنید

۰۲۱-۹۱۰۹۹۱۱۰

info[at]wikiravan.com

دکمه بازگشت به بالا