خانه / روابط جنسی / مردان چه واژنی را دوست دارند؟
مردان چه واژنی را دوست دارند؟

مردان چه واژنی را دوست دارند؟

بیشتر مردان واژن بی عیب و نقص را می پسندند. با وجود این که در این دنیا بیشتر چیزها به طور طبیعی بی عیب و نقص نیستند، اما می توانید کارهایی را انجام دهید تا دست کم به بهترین شکل آن ها دست پیدا کنید. اما واقعا مردان چه واژنی را دوست دارند ؟ یک واژن بی عیب و نقص چه ویژگی هایی دارد؟ در این جا پاسخ هایی را از طرف مردها مطرح می کنیم که بهتر ما را راهنمایی کند.

مردان چه واژنی را دوست دارند ؟

با مطالب روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

واژن قوی

واژن باید برای برای محکم گرفتن آلت تناسلی مرد به اندازه کافی قوی باشد. یک واژن بی عیب و نقص واژنی است که ماهیچه های آن آنقدر قوی باشند که بتوانند یک اسب را خفه کند.

هیچ احساسی بهتر از آن نیست که با زنی باشید که بر واژن خود کنترل کامل دارد و می تواند در حین رابطه جنسی ماهیچه های آن را منعطف کند.

تنگ بودن

واژن مورد علاقه مردان باید آنقدر تنگ باشد که مرد برای فرو بردن آلتش در آن کمی تلاش کند. بهترین بخش رابطه جنسی نفوذ اولیه است. مثل این که سعی کنید به مکانی خصوصی راه پیدا کنید که اولین کسی باشید که اجازه ورود به آن را دارد.

واژن مورد علاقه مردان باید به خوبی لیز و لزج باشد

واژنی که دارای خاصیت لزج بودن است و زمانی که یک زن تحریک می شود آلت به راحتی در آن حرکت کند. این چیزی است که مردان بسیار دوست دارند. لیز و لزج بودنی که تا ارضا شدن مرد ادامه پیدا کند، و در زمان رابطه جنسی آلت مرد را به اندازه کافی مرطوب کند.

بوی خوبی داشته باشد

بسیاری از خانم ها در دانستن اینکه مردان چه واژنی را دوست دارند کوتاهی میکنند و این اولین مورد است که باید رعایت شود.

مردان از واژنی که آنقدر بوی بدی داشته باشد که نتوانند بینی خود را به آن نزدیک کنند، متنفرند. اما بیشتر مردان اعتراف می کنند که یک واژن خوب بوی طبیعی خودش را دارد و برای اکثر مردها بسیار تحریک کننده است.

مردها واژنی که در حین رابطه جنسی خروج باد زیادی دارد را دوست ندارند

واژنی که هوای تلمبه زدن را نگه می دارد از نظر بسیاری از مردان “بزرگ” تفسیر می شود (هر چند که این مسئله لزوما درست نیست).

واژن ارگاسمیک

واژنی است که در طی زمانی معقول به ارگاسم برسد.

اکثر مردان بیش از ۲۰ دقیقه قدرت فرو بردن آلت خود در واژن را به طور مداوم ندارند و زمانی که یک واژن باعث به تعویق افتادن به ارگاسم رسیدن در مرد شود، این مسئله باعث سوزش در برخی مردان می شود. (به جز مردانی که عاشق سکس marathon هستند).

از هر زاویه ای حس خوبی را به وجود آورد

به این صورت که از هر زاویه ای که مرد آلتش را وارد می کند، با آن متناسب است. شما میتوانید کنترل کافی بر روی واژن خود داشته باشید و یافتن پاسخ سوال مردان چه واژنی را دوست دارند را ممکن کنید.

اعتماد به نفس به خودتان بدهد

مردان عاشق زنانی هستند که در مورد واژن خود اعتماد به نفس دارند

زن باید از این مسئله آگاهی داشته باشد که این بخش از بدن او لذت فوق العاده ای به مردان می دهد و باعث تداوم زندگی شان می شود.

علی رغم این که، بیشتر مردان تقریبا در طول زندگی شان درتلاشند تا به آن برسند، پس چرا زنان نباید از داشتنش احساس غرور کنند.

چه کاری می توانید انجام دهید؟

  1. برای داشتن یک واژن تنگ به صورت روتین تمرینات کگل انجام دهید. تمرینات کگل نمریناتی هستند که واژن را قوی تر می کنند.
  2. برای داشتن یک واژن تنگ، تمرینات کگل را به طور مکرر انجام دهید و یاد بگیرید که چگونه در هنگام رابطه جنسی واژن خود را منعطف کنید. حتی مردی که آلت تناسلی کوچکی هم دارد می تواند واژن شما را احساس کند.
  3. برای آن که واژن شما به اندازه کافی رطوبت داشته باشد و برای یک رابطه جنسی خوب آماده باشد، تمرینات کگل را انجام دهید، غذای سالم بخورید، از مصرف الکل و سیگار اجتناب کنید، درباره برنامه خانوادگی خود با پزشکتان مشورت کنید تا بدانید که آیا تاثیر منفی بر لیز و لزج بودن واژن شما دارد یا خیر، از استرس دوری کنید، یا هر مسئله دیگری که باعث خشک شدن واژن تان می شود، مثل ناکافی بودن هورمون ها را بررسی و حل کنید.
  4. برای خوشبو بودن کافی است که تمیز باشید. هر STI یا STD یا عفونتی که ممکن است داشته باشید را درمان کنید، میوه و آب میوه های طبیعی بیشتری مصرف کنید.
  5. برای جلوگیری از خروج باد از واژن تمرینات کگل را انجام دهید، این کار بیشتر مشکلات را حل می کند.
  6. برای داشتن یک واژن ارگاسمیک فقط کافی است که مطمئن شوید که واژن سالم و بدن سالمی دارید. در غیر اینصورت به پزشک زنان مراجعه کنید.

خب به طور کلی دانستن اینکه مردان چه واژنی را دوست دارند به دوام رابطه زناشویی شما کمک شایان میکند، بله درست خواندید. شک نکنید رضایت جنسی میتواند همه چیز را عوض کند پس به آن اهمیت زیادی بدهید.

مردان چه واژنی را دوست دارند؟
3.4 (68.57%) 7 votes
عضویت در خبرنامه ویکی روان

عضویت در خبرنامه ویکی روان

همراه با بیش از 9 هزار مشترک دیگر برای دریافت بهترین و جدیدترین مطالب روانشناسی و دیگر موضوعات عضو خبرنامه سایت ویکی روان شوید

با موفقیت مشترک شدید!

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

مردان چه واژنی را دوست دارند؟

مردان چه واژنی را دوست دارند؟

بیشتر مردان واژن بی عیب و نقص را می پسندند. با وجود این که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *