قرص افزایش میل جنسی زنان

معرفی قرص افزایش میل جنسی زنان (۶ مورد)

قرص افزایش میل جنسی زنان یکی از راه های بالا بردن میل خانم ها به نزدیکی جنسی است. در جلسات مشاوره جنسی آنلاین روش های زیادی برای حل مشکل بی میلی جنسی مورد بررسی قرار می گیرد اما بعضی مواقع باید با دارو درمانی این مشکل را حل کرد. در ادامه این مطلب سایت ویکی روان به بررسی دقیق قرص تقویت قوای جنسی خانم ها می پردازیم.

بهترین قرص افزایش میل جنسی زنان چیست؟

با وبلاگ ویکی روان همراه باشید.

قبلا در ویکی روان درباره روش های بالا بردن میل جنسی خانم ها صحبت کردیم اما موضوع این مطلب به معرفی قرص تقویت قوای جنسی خانم ها مربوط می شود.

طبق تعریف، اگر مرتب فاقد افکار یا تمایلات جنسی هستید، ممکن است اختلال کاهش میل جنسی برایتان تشخیص داده شود و نبود این احساسات باعث پریشانی شخصی می‌ شود.

پزشک چطور بی میلی جنسی خانم ها را تشخیص می دهد؟

اگر این تشخیص پزشکی را قبول داشته باشید یا نه، پزشک برایتان دلایلی می‌ آورد که میل جنسی شما کاهش یافته و راه‌ هایی برای کمک به شما پیشنهاد می‌ کند. علاوه بر سابقه پزشکی و جنسی، پزشک ممکن است چند روش زیر را امتحان کند:

۱- معاینه لگن انجام دهد

اختلالات جنسی زنان

در طول معاینه لگن‌، پزشک می‌ تواند علائم تغییرات جسمی که منجر به کاهش میل جنسی می‌ شود، مانند نازک شدن بافت‌ های دستگاه تناسلی، خشکی واژن یا لکه‌ های محرک درد را بررسی کند.

۲- آزمایش را توصیه کند

پزشک شما ممکن است آزمایش خون را برای بررسی سطح هورمون ها و بررسی مشکلات تیروئید، دیابت، کلسترول بالا و اختلالات کبدی تجویز کند.

۳- شما را به یک متخصص زنان ارجاع دهد

یک مشاور تخصصی یا یک درمانگر جنسی ممکن است بتواند عوامل احساسی و رابطه‌ ای که می توانند باعث کاهش میل جنسی شوند را بهتر ارزیابی کند. خیلی مواقع دلیل کم شدن نیاز جنسی به مشکلات و عادت های روانی مربوط می شود که باید توسط یک مشاور روانشناس آنلاین یا حضوری مورد بررسی قرار گیرد.

آموزش و مشاوره جنسی

گفتگو با یک مشاور و سکس تراپ در رفع نگرانی های جنسی می‌ تواند کمک‌ کننده باشد. درمان اغلب شامل آموزش در مورد نحوه انجام دخول در رابطه، تکنیک‌ های جنسی مانند انجام ماساز جنسی است. به احتمال زیاد درمانگر یا مشاور شما توصیه‌ هایی برای مطالعه یا تمرینات زوجین ارائه می‌ دهد تا در نهایت بدون مصرف دارو بتوانید کیفیت ارتباط جنسی را بالا ببرید.

مشاوره زوجین (زوج درمانی) که به مشکلات روابط می پردازد نیز ممکن است به افزایش احساس صمیمیت و میل کمک کند.

اما استفاده از دارو برای افزایش میل جنسی خانم ها چطور راهکاری است؟

استفاده از قرص افزایش میل جنسی زنان

پزشک یا مشاور روانپزشک شما داروهایی را که قبلا مصرف می‌ کردید را بررسی می‌ کند تا ببیند آیا هر یک از آنها عوارض جانبی دارد یا نه؟

به عنوان مثال، داروهای درمان افسردگی مانند:

ممکن است میل جنسی را کاهش دهند.

روی آوردن به بوپروپیون (Wellbutrin SR ، Wellbutrin XL) – نوع دیگری از ضد افسردگی معمولا میل جنسی را بهبود می‌ بخشد و گاهی اوقات برای زنانی که علاقه جنسی / اختلال برانگیختگی دارند تجویز می‌ شود.

همراه با مشاوره جنسی، پزشک ممکن است دارویی برای افزایش میل جنسی شما تجویز کند. گزینه های مورد تأیید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) عبارتند از:

۱- فلیبانسرین (Flibanserin)

قرص هالازپام چیست؟ (کاربرد و عوارض Halazepam) - ویکی روان

قرصی که روزی یک بار هنگام خواب مصرف می‌ کنید. عوارض جانبی شامل احتمال فشار خون پایین، سرگیجه، حالت تهوع و خستگی است. نوشیدن الکل یا مصرف فلوکونازول (Diflucan) با این دارو مشکل ساز می شود، یک داروی رایج برای درمان عفونت‌ های مخمر واژن، می‌ تواند این عوارض را بدتر کند.

در کل این قرص تقویت قوای جنسی خانم ها می تواند بسیار موثر و کاربردی باشد.

۲- برملانوتید (Bremelanotide)

در بعضی موارد می توانید به جای استفاده از قرص افزایش میل جنسی زنان از داروهای تزریقی استفاده کنید.

آمپولی که قبل از انجام فعالیت جنسی در زیر شکم یا ران به خود تزریق می‌ کنید. برخی از زنان حالت تهوع را تجربه می کنند که بعد از تزریق اول بیشتر دیده می شود اما با تزریق دوم بهبود می یابد. سایر عوارض جانبی شامل

  • استفراغ
  • گرگرفتگی
  • سردرد
  • و واکنش پوستی در محل تزریق

است.

۳- وایگورل (Vigorelle)، بهترین ژل تحریک فوری

ویگورل یک روان کننده کاملا طبیعی است که لذت را از هر لمس افزایش می‌ دهد و برای اولین رابطه جنسی خانم ها هم بسیار مناسب است. مزایای اصلی تبلیغ شده برای این محصول افزایش احساس جنسی، تحریک سریعتر، رفع خشکی واژن و افزایش احساس میل جنسی است.

۴- پرووسترا  (Provestra)

یکی از بهترین داروهای تقویت کننده های میل جنسی خانم‌ ها است.

پرووسترا، این قرص افزایش میل جنسی زنان در واقع یک مکمل روزانه است که برای تقویت میل جنسی زنان طراحی شده است،  اما این چیزی فراتر از یک تقویت کننده میل جنسی زن است.

قرص برانگیختگی پرووسترا حاوی ترکیبی از گیاهان، داروهای ضد قارچ و مواد مغذی است که به تعادل هورمون ها کمک می کند، سلامت جنسی را بهبود می بخشد و به عنوان تقویت میل جنسی عمل می کند.

این دارو تاثیر زیادی بر درمان نارضایتی جنسی در خانم ها دارد!

۵- قرص های Hersolution

یکی از بهترین قرص های ارگاسم زنانه است که می توانید استفاده کنید.

قرص های HerSolution مخصوص زنانی است که انرژی جنسی کمی دارند. برای خانم های شاغل که رابطه جنسی آنها به یک کار سخت تبدیل شده است، HerSolution می تواند دوباره میل آنها را برانگیزد و میل جنسی را تحریک کند

استرس، قرار گرفتن در معرض استروژن مصنوعی، تغذیه نامناسب، تغییرات هورمونی و سایر عوامل می تواند باعث عدم تمایل به فعالیت جنسی شود. با گذشت زمان، HerSolution این عدم تعادل را اصلاح می کند تا زنان دوباره از زندگی جنسی خود لذت ببرند.

تجربه ارگاسم واقعی آنقدر برای خانم ها لذت بخش است که می توانند با خیال راحت این قرص افزایش میل جنسی زنان را مصرف کنند.

۶- ژت تجریک کننده Hersolution Gel

شاید این مورد دیگر قرص افزایش میل زنان نباشد اما بهترین راهکار برای خشکی واژن است که در نهایت منجر به افزایش میل جنسی می شود.

ژل Hersolution یک فرمول تحریک فوری است که

  • خشکی واژن را برطرف می کند
  • لذت جنسی را بهبود می بخشد
  • و ارگاسم های شدیدی را به شما می دهد

که روزها بعد به خاطر می آورید. این تقویت کننده جنسی یک راه حل موثر برای افزایش لذت جنسی و مبارزه با خشکی واژن توصیه شده می‌ شود.

استفاده از هورمون درمانی برای بالا بردن میل جنسی زنان

مشاوره جنسی آنلاین و تصویری در ویکی روان

خشکی یا کوچک شدن واژن، یکی از علائم برجسته سندرم دستگاه ادراری تناسلی یائسگی (GSM) است، ممکن است رابطه جنسی را ناخوشایند کرده و به نوبه خود میل شما را کاهش دهد.

برخی از داروهای هورمونی با هدف تسکین علائم GSM می توانند به راحت تر شدن رابطه جنسی کمک کنند. این راحتی در هنگام رابطه جنسی ممکن است میل شما را افزایش دهد تا بیشتر سکس را تجربه کنید.

درمان‌ های احتمالی هورمونی در کنار استفاده از قرص تقویت قوای جنسی خانم ها عبارتند از:

۱- هورمون استروژن 

استروژن به اشکال مختلفی از جمله قرص، اسپری و ژل در دسترس است.

دوزهای کمتری از استروژن در کرم‌ های واژن و شیاف وجود دارد. پزشک می تواند به شما کمک کند خطرات و مزایای هر فرم را بیشتر بشناسید تا با خیال راحت از آن استفاده کنید. اما، استروژن عملکرد جنسی مربوط به اختلال میل جنسی بیش فعالی را بهبود نمی بخشد.

۲- هورمون تستوسترون

هورمون مردانه تستوسترون نقش مهمی در عملکرد جنسی زنان دارد، حتی اگر تستوسترون در خانم ها به میزان بسیار کمتری ظاهر شود.

۳- Prasterone (Intrarosa)

هورمون دهیدرواپیآندروسترون (DHEA) را مستقیما به واژن می رساند تا به تسکین رابطه جنسی دردناک کمک کند. شما می‌ توانید از این دارو شب‌ ها برای رفع علائم متوسط تا خشک واژینال یا GSM استفاده کنید.

بد نیست مقاله ویژگی های یک واژن خوب را در ویکی روان مطالعه کنید تا انگیزه بیشتری برای مصرف این داروها پیدا کنید.

۴- قرص Ospemifene (Osphena)

هر روز، این قرص می‌ تواند به تسکین علایم جنسی دردناک در زنان با استفاده از GSM سخت و شدید کمک کند. این دارو در زنانی که سرطان پستان دارند و یا در معرض خطر بالای ابتلا به سرطان پستان قرار دارند مورد تایید نیست.

پیشنهاد ویکی روان

بدون شک استفاده از قرص افزایش میل جنسی زنان تاثیر زیادی بر بهبود میل جنسی خانم ها دارد اما در مواردی با وجود مصرف دارو تغییرات خاصی در میل جنسی خانم ها مشاهده نشده است.

دلیل به موضوعات روانی بر می گردد، ذهن ما بر تمام جنبه های زندگی از جمله جسممان و قوای جنسی تاثیر زیادی دارد، به همین خاطر استفاده از انواع قرص افزایش میل جنسی زنان حتی می تواند تاثیر نداشته باشد.

اگر به هر دلیل بی میلی جنسی به سراغ شما آمده است پیشنهاد می کنیم در بخش مشاوره آنلاین ویکی روان با مشاور دلخواهتان مشاوره سکسولوژی تصویری برگزار کرده و دلیل این احساس خود را به شکل ریشه ای درمان نمائید.

مشاور روانشناس کمک می کند تا بهترین راهکار را برای غلبه بر مشکلات انتخاب نمائید:

مشاوره آنلاین سکسولوژی در ویکی روان

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

وسواس احساس گناه

وسواس احساس گناه چیست و چه علائمی دارد؟

شاید عبارت وسواس احساس گناه تا به حال به گوشتان نخورده باشد اما یکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *