ماساژ جنسی

ماساژ جنسی چیست؟ (۹ تکنیک آموزش ماساژ جنسی)

ماساژجنسی یکی از مهم ترین کارهایی است که قبل از ارتباط جنسی، باید زن و مرد برای هم انجام دهند. شاید شما هم ندانید ماساژ جنسی چیست چون بیشتر مردم با ماساژ و نوازش کمر و دیگر بخش های بدن آشنایی دارند، اما ماساژ جنسی متفاوت بوده و یکی از پر طرفدارترین انواع ماساژها است که قبل از نزدیکی جنسی توسط همسر یا شریک جنسی انجام می دهند. در ادامه این مطلب ویکی روان، تمام و کمال به بررسی آموزش ماساژ جنسی می پردازیم چون یکی از روش هایی است که در جلسات سکسولوژی آنلاین درباره آن زیاد صحبت می شود.

منظور از ماساژ جنسی چیست؟

افزایش میل جنسی زن

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

ماساژ جنسی، یکی از لوکس ترین شکل های “پیش نوازی” است که باید توسط مرد و زن انجام گیرد.

آماده شدن برای داشتن رابطه جنسی (هر نوع رابطه جنسی) به این معنا نیست که باید دوباره بسیار جوان باشید تا هیجان را تجربه کنید. ماساژ جنسی بهترین راه برای ارتباط بدنی و عاطفی و همچنین آماده کردن شخص مقابل است.

در ادامه این مطلب ویکی روان به اهمیت ماساژ قبل رابطه جنسی می پردازیم چون سکس تراپ های آنلاین و حضوری تاکید بسیار زیادی بر آن دارند، این کاری است که در نهایت به افزایش کیفیت رابطه جنسی ختم می شود.

همچنین انجام منظم و با برنامه ماساژ قبل سکس باعث بالا رفتن میل جنسی در افراد می شود و می توان به عنوان تکنیک درمان هم از آن استفاده کرد، البته بهتر است قبل از انجام ماساژ سکسی با درمانگر جنسی مشورت نمائید، چون انجام اشتباه آن هم می تواند آسیب هایی به همراه داشته باشد!

چرا ماساژ جنسی انجام می‌ دهیم؟

بیشتر ارتباطات روزمره ما غیر کلامی است و زبان بدن سهم بزرگی در نحوه برقراری ارتباط و درک دیگران دارد.

بنابراین، باید منطقی باشد که ماساژ، یکی از صمیمی ترین نوع لمس و روش خوبی برای برقراری ارتباط با معشوق شما است. از هر نوازش، وقفه و مالش می توان برای گفتن هر چیزی مانند اینکه من بدن شما را ستایش می کنم” تا “امیدوارم روز خوبی در کار داشته باشید” استفاده شود.

ماساژ سکسولوژی عالی است و باعث کاهش تنش و استرس و تسکین درد جسمی می ‌شود، همچنین می تواند “به رفع انسداد ذهن نیز کمک کند زیرا افراد کمتر روی درد و استرس مربوط به آن تمرکز می کنند“.

انواع ماساژ جنسی چیست؟

ماساژهای سکس همه یک مدل نیستند، بلکه انواع گوناگون دارند و هر کدام ویژگی های متفاوتی دارد که برای شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به اصلی ترین انواع ماساژهای سکسولوژی می پردازیم:

۱- ماساژ تانتریک

این ماساژ برای باز شدن چاکراهای جنسی استفاده می شود و تاثیر فوق العاده بالایی در افزایش کیفیت ارتباط جنسی خواهد داشت.

البته آموزش این نوع ماساژ جنسی نیاز به مهارت دارد، اما اگر آن را یکبار تجربه کنید، زندگی جنسیتان تغییر خواهد کرد!

۲- ماساژ کل بدن (Full body massage)

همانطور که از نامش پیداست، ماساژ جنسی کل بدن شامل تمام بخش های بدن همسر می شود. یعنی از پای او شروع شده تا اندام بالایی بدن ادامه میابد. انجام این نوع ماساژ نیاز به صبوری و انرژی بالایی دارد اما بدون هیچ شکی، همسرتان را آماده ارتباط جنسی عمیق خواهد کرد.

مهم ترین ویژگی این نوع از انواع ماساژهای جنسی این است که احساس رضایت بسیار زیادی در فرد ماساژ گیرنده ایجاد می کند.

۳- ماساژ سوئدی، یکی از بهترین انواع ماساژهای جنسی است

این نوع ماساژ یکی از قدیمی ترین انواع ماساژهای سکسی است که از ایام قدیم در اروپا استفاده می شده است.

ماساز سوئدی شامل:

  • ورز دادن و نوازش بدن
  • و حرکات با سطح اصتحکاک بالا برای ایجاد جریان خون بیشتر

در بخش های مورد نظر است.

بهتر است ماساژ سوئدی را با روان کننده های روغنی انجام دهید تا آزاردهنده نباشد.

آموزش ماساژ جنسی (۸ تکنیک طلایی)

منظور از بی میلی جنسی چیست

اما چگونه باید ماساژهای قبل از رابطه زناشویی را انجام داد؟ آموزش ماساژ جنسی اولین کاری است که یک مشاور سکسولوژیست برای مراجعین خود انجام می دهد. اگر به این کار ایمان داشته باشید نتایج درخشان آن را در زندگی زناشویی خود مشاهده می کنید.

خوب به موارد زیر دقت کنید:

۱- جو مناسب بسازید

برای انجام ماساژهای جنسی شما به یک اتاق خواب تخت یا وسایل اضافی و خیلی ویژه نیاز ندارید، اما به شرطی که فضای مناسب و آرامی ( راحت) داشته باشید. می توانید همسر خود را در اتاق خواب یا اتاق نشیمن ماساژ دهید، به شرطی که جو آن آرام، دلپذیر و صمیمی باشد.

در کل محیط برای انجام انواع ماساژ جنسی باید مناسب باشد، جایی نباشد که هر کدامتان معذب باشید یا بودن در آنجا را دوست نداشته باشید!

در واقع حس آرامش اولین شرط برای انجام صحیح انواع ماساژ جنسی است.

۲- درجه حرارت را تنظیم کنید

برای کمک به تنظیم خلق و خوی ممکن است بخواهید با گرم کردن اتاق شروع کنید. از آنجایی که احتمالاً همسرتان برهنه خواهد بود (یا حداقل نیمه برهنه)، شما باید از راحت بودن محیط اطمینان حاصل کنید.

در فصل تابستان محیط اتاق را خنک نگه دارید تا موجب آزار او را فراهم نکند.

محیط نباید طوری باشد که سرتان شود یا از گرما شروع به عرق کردن کنید، همه شرایط برای انجام ماساژهای جنسی باید فراهم باشد در غیر اینصورت لذتی نخواهد داشت!

حتما در ویکی روان بخوانید: راه جذب کردن خانم ها با کلام چیست؟

۳- میزان روشنایی مهم است

حرکات خانم ها در رابطه جنسی

همچنین چراغ ها را کم کنید یا شمع هایی روشن کنید. نور شدید باعث حواس پرتی ناراحت کننده هنگام ماساژ می ‌شود، بنابراین با برخی از چراغ های کم نور یا شمع کمی عاشقانه پیش روید.

اما نور اتاق را طوری تنظیم کنید که از دیدن بدن همدیگر لذت ببرید. اگر همسرتان دوست ندارد بدنش دیده شود (به دلیل خجالت اول زندگی زناشویی یا زخم و تیرگی روی پوست او) نور را تا حد ممکن کم کنید اما باید بدنش را ببینید.

دیده شدن بدن یکی از اصول انجام ماساژ سکسی است، چون حس لذت بخش بودن را به ماساژ دهنده هم ارائه می دهد، پس کاری را از حفظ انجام ندهید!

۴- صبور باشید

صبر شما در حین ماساژهای جنسی مهم ترین اصل است.

اگر بی محابا فقط به دنبال انجام ماساژ باشید تا زودتر سراغ سکس کامل بروید، این کار شما کم کم تبدیل به آزار جنسی می شود! (البته با کمی اغراق 🙂  )

لوازم جانبی مورد نیاز برای انجام ماساژ جنسی

بهتر است این وسایل را برای بهتر انجام دادن ماساژ سکسی (جنسی) همراه داشته باشید و به خوبی به نکاتی که در ادامه آورده شده است دقت نمائید.

۵- لوسیون ماساژ

یکی از مهمترین قسمت های ماساژ شما روغن یا لوسیون لغزنده است که باعث می شود دستان شما در سطح بدن بلغزانند و باعث شود پوست صاف و مغذی شود. شما می توانید مرتب از روغن ماساژ استفاده کنید.

به هیچ وجه برای انجام دخول در واژن عجله نکنید، بزارید احساسات جدید را تجربه کنید، بزارید بخش بخش بدن همدیگر را لمس کنید، یادتان باشد ماساژ جنسی بهترین راه برای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی است.

خیلی از

۶- نیازهای خود را احساس کنید

صرف نظر از اینکه کدام قسمت از بدن را ماساژ خواهید داد، تکنیک هایی وجود دارد که می توان تقریباً در همه جا از آنها استفاده کرد.

مراقب باشید هنگام ماساژ زیاد فشار ندهید و دردی ایجاد نکنید. حتما وقت بگذارید تا با شریک زندگی خود مشورت کنید تا بفهمید از نوازش کدام قسمت ها بیشتر لذت می برند

به خانم ها پیشنهاد می کنیم حتما مقاله نیاز مردها در رابطه جنسی کامل را در ویکی روان مطالعه نمایند تا بتوانید ماساژ سکسی برای همسرتان انجام دهید.

۷- لمس اولیه بسیار مهم است

مشاوره درمان افسردگی در ویکی وران

اولین تماس هایی که انجام می دهید باید طولانی و هدفمند باشد. از نظر مشاوره روانشناسی جنسی، تماس پایدار به همسرتان اطمینان می دهد و باعث می شود آنها احساس امنیت کنند.

ابتدا روغن / لوسیون ماساژ را روی پوست او بریزید، با این کار پوست آنها گرم می شود. دستان شما باید صاف باشد اما انگشتان شما باید شل باشند تا لوسیون پاشیده شود و از خطوط طبیعی بدن پیروی کنند.

۸- از نوک انگشتان بیشتر استفاده کنید

ممکن است وسوسه شوید که ماساژ را به شدت و عمیق شروع کنید، اما عکس آن می تواند هیجان انگیزتر و تحریک کننده تر باشد.

همانطور که در مقاله بهترین پوزیشن های جنسی گفتیم، باید آگاهانه از بدن خود اسفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید

با استفاده از نوک انگشتان، خطوط بدن شریک زندگی خود را ردیابی کنید. انگشتان خود را در میان موهای او عبور دهید، گردن او را به آرامی با پنجه های انگشتان خود بمالید یا منحنی های لب های او را با انگشت شست دنبال کنید.

این لمس نرم نتایج خوبی دارد و به شما امکان می دهد تا لمس خود را از یک ناحیه بدن به قسمت دیگر بدن به صورت مایع منتقل کنید.

خواندن مقاله منظور از ارتباط جنسی چیست می تواند کمک زیادی به روشن تر شدن ذهنمان درباره سکس کند

۹- مالیدن شست

فشار دادن، ورز دادن و غلت دادن انگشتان شست بر روی بدن راهی عالی برای کاهش تنش عضلات است. شست خود را بر روی هر قسمت از بدن فشار دهید و با استفاده از امتداد کامل انگشتان شست، آنها را به آرامی از خود دور کنید.

حرکت دادن هر انگشت شست، یکی پس از دیگری احساس غلتکی مداوم ایجاد می کند که واقعا گره ها و تنگی ها را از بین می برد. این مورد به خصوص در پشت، شانه ها، پا و ران ها موثر می باشد

به این ترتیب ماساژ ساده خود را تبدیل به ماساژ جنسی کنید. آنچه در مرحله بعدی انجام می دهید کاملاً به خود شما بستگی دارد، اما اگر می خواهید تنش جنسی و تعلیق را بیش از این کاهش دهید، کارهای شگفت انگیزی وجود دارد که می توانید انجام دهید.

چند نکته در مورد ماساژ قبل رابطه جنسی

کار مشاور جنسی چیست؟

حالا که متوجه شدیم ماساژ جنسی چیست و چطور انجام می شود، مرور بعضی نکات خالی از لطف نیست!

یادتان باشد، هر چیزی با تکرار زیادی جذابیت خود را از دست می دهد. این مورد برای انواع ماساژهای جنسی هم صادق است

تنوع و خلاقیت به خرج دهید، بزارید غریزه شما تصمیم بگیرد چه کاری باعث خوشحالی و لذت همسر و خودتان می شود، تکنیک های لذت بخش همسرتان را بیشتر انجام دهید تا او هم از این لذت بی بهره نماند.

یادتان باشد ماساژ قبل از رابطه جنسی یک ارتباط دو طرفه است و زن و مرد باید برای آن وقت بزارند، این کار وظیفه زن یا مرد نیست بلکه هر دو باید برای شریکشان انجام دهند.

پیشنهاد ویکی روان در مورد ماساژ قبل از رابطه جنسی 🙂

شما دوست عزیز،

اگر به هر دلیل از ارتباط جنسی با همسرتان لذت نمی برید و یا دچار تکرار شده اید یا هر نوع مشکلی در نزدیکی جنسی شما وجود دارد، می توانید در بخش مشاوره آنلاین جنسی سایت ویکی روان با بهترین روانشناسان این کشور، به شکل صوتی و تصویری در سایت جلسه مشاوره برگزار نمائید تا این مشکلات به شکل ریشه ای درمان گردد.

کافیست برای مشاهده لیست روانشناس ها روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست سکس تراپ های آنلاین

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

اختلال اضطراب اجتماعی

اختلال اضطراب اجتماعی چیست؟ (معنی فوبی اجتماعی)

اضطراب اجتماعی یکی از اختلالات بسیار رایج در جامعه است و افراد بدون اینکه بدانند، …

۲ دیدگاه ها

  1. با سلام من بسیار راضی هستم وخیلی استفاد کردم بسیا منون و متشکرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *