ارتباط با خانم ها

ضعفم در برقراری ارتباط با خانم ها

سلام پدرام هستم از تهران، در ارتباط با خانم ها همیشه با مشکل مواجه میشم و اصول ارتباط برقرار کردن را نمیدانم و این مشکل باعث شده که نتوانم همسری برای خود انتخاب کنند. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم.

لطفا با ویکی روان همراه باشید.

در جواب این دوست عزیز باید گفت که اولین قدم در ارتباط با خانم ها این است که:

-در ارتباط با خانم ها مودب باشید تا برتری خود را نسبت به آن شخص ثابت کنید. تحت هیچ شرایطی با صدای بلند صحبت نکنید چون باعث افزایش استرس طرف مقابل میگردد و بیانگر آن است که شما قادر به بحث منطقی نیستید.

ارتباط با خانم ها

-کنترل خود را از دست ندهید زمانی که شما کنترل اعصاب خود را از دست میدهید و از کوره در میروید نشان میدهید که قادر به کنترل احساسات و هیجانات خود نمیباشید همواره خونسردی خود را حفظ کنید.

-دشنام و ناسزاگویی در ارتباط با خانم ها و هر رابطه دیگری ممنوع میباشد برای بیان عقاید خودتان از واژه و لغات مناسب تری بهره بگیرید.

-وقت شناس باشید و به وقت دیگران احترام بگذارید.

– آب دهان نیاندازید اغلب مردها این کار را به طور ناخودآگاهانه انجام میدهند هیچگاه این را انجام ندهید مگر آنکه بخواهید ثابت کنید انسان بی نزاکتی هستید.

-نیازهای اورا جویا شوید به او نشان دهید که به آسایش و نیازهای وی اهمیت قائل هستید، این موضوع در ارتباط با خانم ها بسیار اهمیت دارد.

-در حضور یک خانم سیگار نکشید مگر آنکه از وی اجازه گرفته باشید.

و در آخر باید گفت که با رعایت این نکات ساده و هرچند کوتاه و مختصر به شما اطمینان میدهم که در ارتباط با خانم ها مشکلی نخواهید داشت و دیگران آرزوی معاشرت و ارتباط برقرار کردن با شما را خواهند داشت.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

درمان شناختی رفتاری افسردگی چیست؟

درمان شناختی رفتاری افسردگی چیست؟ (۰ تا ۱۰۰)

درمان شناختی رفتاری افسردگی یکی از روش های کاربردی برای غلبه بر بیماری افسردگی است. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *