ایجاد تنوع در روابط زناشویی

۸ راه ایجاد تنوع در رابطه جنسی (تنوع در روابط زناشویی)

ایجاد تنوع در رابطه جنسی بدون شک از بهترین راه های حفظ زندگی مشترک است که در جلسات مشاوره زوج درمانی در ویکی روان تاکید زیادی روی آن می شود. در این مطلب ویکی روان به بررسی بهترین روش های تنوع در رابطه زناشویی از دید علم روانشناسی و روابط می پردازیم.

بهترین راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی چیست؟

راههای ایجاد تنوع در روابط زناشویی

در ادامه با ویکی روان همراه باشید.

اگر می خواهید با استفاده از راهکارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید این ۷ ایده جالب از ویکی روان را در ادامه بارها مطالعه کنید تا در آنها استاد شوید.

۱- برای برقراری رابطه جنسی زمان هایی را تعیین کنید

قبلا هم در ویکی روان مفصل درباره تعداد دفعات رابطه جنسی بین زن و مرد صحبت کردیم، ذهنتان را درگیر این موضوع نکنید اما باید با برنامه پیش بروید.

۳۰ یا ۴۵ دقیقه از یک یا دو شب از شب های هفته را به برقراری یک رابطه جنسی لذت بخش با همسر خود اختصاص دهید

سعی کنید با انجام دادن کارهایی مانند یک حمام دو نفره، رد و بدل کردن حرف های عاشقانه و تحریک کننده و ناز و نوازش همسر خود مانند این که با یک کودک رفتار می کنید تنوع در روابط زناشویی ایجاد کنید و تا جایی که می توانید از روش هایی که همیشه برای برقراری رابطه جنسی به کار می برید، اجتناب کنید.

یادتان باشد:

تنوع در رابطه جنسی یک تکنیک همیشگی است و نمی توان آن را به یک هدف یکباره تبدیل کرد. برای برقراری رابطه جنسی ابتدا باید همسر خود را در زمان مناسب و به شیوه ای درست آماده کنید

پس بهترین کار این است که آگاهانه و با برنامه پیش بروید تا در نهایت رضایت جنسی برای دو طرف حاصل شود.

۲- برای تنوع در روابط زناشویی باید رابطه جنسی را مجددا برای خود تعریف کنید

صدای زن در رابطه زناشویی

با تعریف مجدد آن چه که درمورد روابط زناشویی فکر می کنید می توانید به افکار و عقاید تازه ای در این باره دست بیابید.

تکرار همیشگی دانسته های قبلی شما در نهایت به سرد شدن ارتباط جنسی با همسرتان منجر می شود که نتایج بسیار بدی به همراه خواهد داشت!

رابطه جنسی صرفا عمل آمیزش جنسی یا انجام دخول جنسی نیست بلکه می تواند به معنای تحریک احساسات جنسی دو طرفه یا تحریک کردن طرف مقابل به طریقی که قبلا امتحان نکرده اید باشد.

پیشنهاد می کنیم مقاله معنی ارتباط جنسی در ویکی روان را حتما مطالعه نمائید.

۳- سعی کنید زندگی رویایی خود در مورد تنوع در روابط زناشویی را به واقعیت تبدیل کنید

قدرت انسان در تصویر سازی ذهنی او گنچانده شده است، پس از این قدرت استفاده کنید.

تغییر عقیده نسبت به تغییر شریک زندگی آسان تر است. سعی کنید زندگی رویایی و ایده آل خود در مورد مسائل جنسی را با به کارگیری روش های هیجان انگیز به واقعیت تبدیل کنید.

بهترین راه ایجاد تنوع در رابطه جنسی این است که همسرتان از د جریان خواسته ها و ایده های جنسی خود بزارید

با صحبت کردن در مورد خیال بافی های جنسی خود با شریک زندگی بدون این که او را تحت فشار قرار دهید می توانید تنوع در روابط زناشویی خود را القا کنید زیرا در میان گذاشتن رویاها و افکار جنسی با شریک زندگی برای او یک هشدار محسوب می شود تا برای بهبود روابط جنسی و تجربه روابط زناشویی بلند مدت تلاش کند.

۴- برای تنوع در روابط زناشویی باید به تغییرات جزئی فکر کنید

مشاوره روانشناسی تصویری در ویکی روان

تغییر جهت های جزئی در حالات بدن می توانند نقش بسیار مهمی را در بهبود روابط جنسی ایفا کنند. در حین رابطه جنسی پاهای خود را در حالتی متفاوت قرار دهید حتی تکان دادن های بسیار آرام به بدن نیز در افزایش لذت جنسی موثر هستند.

پیشنهاد می کنیم مطلب آشنایی با بهترین پوزیشن های جنسی را در ویکی روان مطالعه کنید.

۵- تغییر مکان راهی هوشمندانه برای تنوع در روابط جنسی

با برقراری روابط زناشویی در مکانی متفاوت مانند حیاط یا اتاقی که قبلا در آن رابطه جنسی برقرار نکرده اید، به رابطه جنسی خود هیجان وارد کنید.

یکبار از اتاق خواب، دفعه بعد از اتاق پذیرایی، بار دیگر در آشپزخانه استفاده کنید. یادتان باشد همین کارهای به ظاهر ساده تاثیر شگرفی بر ایجاد تنوع در ارتباط جنسی دارد.

۶- یک بازی انجام دهی

مشاوره سکس تراپی انجام دادن بازی های نقش آفرینی را به زوجین پیشنهاد می کند. برای مثال در لابی هتل با همسر خود برخورد کنید و وانمود کنید که او را نمی شناسید.

این کارها در نهایت باعث ایجاد تنوع در تنوع در رابطه زناشویی می شود و حس و حال بهتری را به شما منتقل می کند.

همچنین می توانید از ماساژهای جنسی قبل از سکس استفاده کنید تا بیشتر تحریک شوید.

۷- از لوازم تحریک کننده استفاده کنید

مشاوره-آنلاین-درمان-خیانت

برای این که تنوع در روابط جنسی داشته باشید از کرم های چرب کننده استفاده کنید و لباس هایی که همسرتان را تحریک می کند بپوشید و یا قبل از برقراری رابطه جنسی همراه با همسر خود یک فیلم تحریک کننده تماشا کنید. (البته منظور فیلم های پورن نیست!)

قرار دادن چند بالش با یک چینش خاص در مکانی که می خواهید در آن رابطه زناشویی برقرار کنید باعث می شود احساس راحتی و هیجان بیشتری داشته باشید و در تحریک کردن طرف مقابل خود موفق تر عمل کنید.

۸- نوع نزدیکی خود را تغییر دهید

گاهی اوقات یک نوع رابطه جنسی خسته کننده و یکسان می شود.

اگر همسرتان مشکلی با سکس از پشت (سکس مقعدی) ندارد می توانید آن را هر از گاهی انجام دهید.

قبلا در سایت ویکی روان به طور مفصل درباره مزایا و معایب رابطه از پشت صحبت کرده ایم و قصد تبلیغ آن را نداریم، اما در هر صورت می تواند گزینه ای مناسب برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی باشد.

۹- سکس کلامی را تجربه کنید

منظور از سکس کلامی چیست؟ یعنی تعارف را کنار بزارید و حرف های تحریک آمیز جدید درباره سکس بزنید و به نوعی همسرتان را آماده نزدیکی جنسی کنید.

این کار باعث ایجاد تنوع در ارتباط جنسی شما می شود و تمایل همسرتان به نزدیکی جنسی را بیشتر می کند.

بد نیست نگاهی به مقاله روش های تحریک کلامی آقایان و مقاله چطور با حرف خانم ها را تحریک کنیم در سایت ویکی روان بیندازید.

نتیجه گیری درباره بهترین راه های تنوع در ارتباط جنسی

با ایجاد تنوع در روابط زناشویی میتوان رنگ و بویی تازه به زندگی دمید و آن را از یکنواختی خارج کرد، دقت در نوع و ایجاد تنوع در روابط جنسی کمک شایانی به زنده ماندن عشق و علاقه در زوجین و ایجاد روابط زناشویی موفق میکند.

در صورت نیاز به کمک می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی وب سایت ویکی روان برای ارتباط با مشاورین خبره و باتجربه سایت استفاده نمائید.

با استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین جنسی ویکی روان می توانید به راحتی با مشاور مورد نظرتان آنلاین، صوتی و تصویری صحبت نمائید.

مشاوره هزینه نیست، سرمایه گذاریست

مشاوره تصویری در ویکی روان

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

تعریف عدم تمرکز

عدم تمرکز و پرورش فکر (نشانه های عدم تمرکز)

عدم تمرکز و پرورش فکر مسیری است که برای بسیاری از ما رخ داده. با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *