خانه / زنگ تفریح / آقایان بخوانند / نگاه زنان عاشق چگونه است؟
نگاه زنان عاشق

نگاه زنان عاشق چگونه است؟

ذهن زنان همیشه رازی محض برای بیشتر مردان و رمزگشایی افکار و اعمال مبهم آن ها تاکنون تقریبا غیرممکن بوده است. خیلی از آقایان سوال میکنند نگاه زنان عاشق چگونه است و چطور میتوان آن را تشخیص داد؟

در ادامه به بررسی کامل طرز نگاه های زنان عاشق خواهیم پرداخت و آن را از دید روانشناسی مورد مطالعه قرار میدهیم.

نگاه های زنان عاشق چگونه است؟

با مطالب روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

در نهایت راز سر به مهر این که یک زن می تواند موجب به هوس انداختن کسی شود، برملا شد و متخصصان دریافتند که این موضوع به چشم ها کاملا مربوط می شود.

مطالعه جدید در مورد نگاه زنان عاشق به این موضوع می پردازد که چگونه و در کجا نگاه زنان به یک مرد ارتباط چشمی اولیه را برقرار می کند و دریافتند که این مسئله نشان دهنده تمام چیزهایی است که مرد باید درباره احتمالات رابطه عاشقانه بداند.

غالبا گفته می شود که یک مرد با چشمانش و زن با گوش هایش عاشق می شود

اگر یک مرد با یک زن ارتباط چشمی داشته باشد، آن زن غالبا به دور دست نگاه می کند. اما این به این معنی است که زن می داند معنی نگاه او چیست و می تواند به جلب توجه او کمک کند.

دلیل این که چطور زنی که دور از شما را نگاه می کند، همه چیزهایی را که نیاز دارید در مورد نحوه احساس او بدانید به شما خواهد گفت، همین است.

اگر مچ دست غالب زن به سمت مرد باشد، نشانه بسیار خوبی است.

و اگر کسی را که دوست دارد با موهای خود بازی می کند، آن مرد احتمالا شانسی برای جلب توجه او دارد.

بنابراین، هنگامی که یک مرد پارتنر بی عیب و نقص خود را در یک اتاق شلوغ می بیند، چگونه می تواند تشخیص دهد که او را دوست دارد یا نه؟

به پایین نگاه کردن

در بررسی نگاه زنان عاشق باید گفت اگر زنی به پایین نگاه می کند و سپس با چشمان خود زمین را در نظر دارد یا به اطراف نگاه می کند، پس از آن مرد خوششش می آید و فقط می خواهد مقدار دوست داشتن خود را بسنجد.

این همان چیزی است که منتظرش هستید، “این نشانه خوبی است که او علاقه مند است”.

به بالا نگاه کردن زنان

این یک سیگنال مشخص است. اگر زن شروع به نگاه کردن به بالای سر یک مرد کند به این معنی نیست که در حال تصور یک ازدواج عالی با اوست.

در حقیقت این زن به فکر چاره است که “چگونه می توانم از این جا بیرون بروم؟”

نگاه زنان

به اطراف نگاه کردن خانم ها

یک نگاه به راست یا چپ یعنی این که همه چیز نمایشی است.

در این نوع نگاه زنان عاشق او هنوز مردد است و تصمیمی نگرفته است. پس وقت آن است که مرد برای جذب او جذابیت بیشتری به خرج دهد.

نگاه خجالتی

یک نگاه محجوب به این معنی نیست که آن مرد شانسی ندارد.

اگر زنی به مدت ۴۵ ثانیه به دور نگاه کند و سپس به چشم های مرد خیره شود، به این معنی است که نوعی از احساسات را تجربه می کند و این نشانه خوبی است.

او به این فکر می کند که آن مرد پارتنر مناسبی است یا نه.

یک موضوع جالب در مورد روانشناسی نگاه زنان عاشق

مثل چکمه های لاستیکی بلند پاشنه دار، قانون نگاه ۴۵ ثانیه ای از نظر تئوری ایده خوبی است، اما در عمل کاملا مضحک است.

اگر کسی در حالی که برای یافتن مسیری که به دنبال آن هستم به من کمک می کند، برای حدود یک دقیقه به چشم های من خیره شود… اصلا به او فکر نمی کنم، می ترسم.

به جز زمانی که توجه بسیار زیادی را می بینید، توجه زیادی نکنید.

در صورتی که مستقیما به پشت شما، یا پایین و بعد دقیقا به شما نگاه کند.

تمرکز بر همه این ها به او کمک نمی کند تا فکر کند آن زن حاضر جواب و باهوش است. همه می دانند که مردها نمی توانند چند کار را به طور همزمان انجام دهند.

این ایده باعث این تصور می شود که زنان هنگامی که با یک مرد صحبت می کنند و با موهایشان بازی می کنند، به نوعی قصد و غرضی دارند.

دوست عزیز در صورت نیاز میتوانید از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین سایت ویکی روان استفاده نمائید.

مشاوره روانشناسی آنلاین

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *