روابط زناشوییروابط

چگونه در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟

چیزهای جدید در زندگی برای هر کسی جالب است، سعی کنید علائق همسر خود را بشناسید و با رعایت این ۵ راهکار، همواره در نگاه وی جذاب‌تر ، جدید و دوست‌ داشتنی‌ تر باشید. اما سوال اصلی این است چگونه در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟

چطور در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
اسما مشمول اسما مشمول
دکتری روانشناسی
از 50,000 هزار تومان
مشاهده
آناهیتا افخمی آناهیتا افخمی
مشاور روانشناس
از 50,000 هزار تومان
مشاهده
سمیه بهاروند سمیه بهاروند
مشاور روانشناس
از 115,000 هزار تومان
مشاهده
علی اشرف نورمحمدی علی اشرف نورمحمدی
دکتری روانشناسی
از 62,500 هزار تومان
مشاهده
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی
دکترای روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
مشاهده
فرشته همدانی فرشته همدانی
مشاور روانشناس
از 50,000 هزار تومان
مشاهده
بابک ساسانی بابک ساسانی
دکتری روانشناسی
از 62,000 هزار تومان
مشاهده

۱-در هیجانات و علائق ورزشی، او را همراهی کنید

طرفدار تیم ورزشی مورد علاقه وی باشید، این کار مردها را به وجد می‌آورد، اگر خانه‌دار هستید، در حین انجام امور خانه، می‌توانید از نتیجه و مراحل بازی سوال کنید، بعضی از مردها عاشق ورزش مورد علاقه‌شان هستند.

با این کار خود را به وی نزدیک‌ تر کرده و روابط خود را مستحکم‌تر می‌کنید. در این صورت، شما برای وی، حکم رفیقی را دارید که او را در تمام مراحل و هیجانات بازی همراهی می‌کند. و این شما را در نگاه او جذاب‌تر میکند.

۲-برای او جشن و میهمانی بگیرید

بیشتر مردها به تاریخ تولد و میهمانی برای خود حتی فکر نمی‌کنند، این شما هستید که با گرفتن یک میهمانی، دعوت دوستانش، تدارک غذا و پذیرایی جالب و جدید، می‌توانید او را خوشحال و غافلگیر کنید. این یکی از راه های خوشحال کردن مردان است.

اگر میپرسید چطور در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟ این کار تاثیری عاشقانه در ذهن او خواهد داشت. متأسفانه در حال حاضر بیشتر همسران به این کارها و خوشحالی شوهرشان اهمیتی نمی‌دهند.

۳-او را در روابط با دوستانش راحت بگذارید

این مسئله از قدیم تاکنون باعث اختلافات بین زن و شوهر بوده است. بدون شک هر مردی دوست دارد اوقاتی را با همجنس خود و دوستانش بگذراند.

حتما بخوانید

مردها افکاری دارند که تنها خود جنس مرد می‌فهمد، این طبیعی است، باور کنید! آنها نیاز دارند که حتی برای چند ساعت، آزاد از مسئولیت‌های زندگی، با دوستان خود تفریح کنند، بنابراین تحمل داشته باشید.

با غر زدن و شکایت، تنها اوضاع را بدتر می کنید. در صورت ملایمت، او نیز متقابلا خوشحال می‌شود که شما نیز با دوست‌های‌تان رفت و آمد کنید.

در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟
در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟

۴-با او فیلم ببینید و لذت ببرید

حقیقت این است که بیشتر مردها اوقات فراغت خود را دوست دارند جلوی تلویزیون بنشینند و استراحت کنند. شما نیز در دیدن فیلم و برنامه‌های دلخواه وی، او را همراهی کنید.

در صحنه‌های هیجان‌انگیز یا خنده‌دار، از خود عکس‌العمل نشان دهید و او را به هیجان بیاورید. برای این کار وقت بگذارید و سعی کنید طی فیلم پشت سر هم از جای خود تکان نخورید.

۵-با غذای دلخواه وی، او را غافلگیر کنید

درست است که خانم‌ها همیشه باید غذا درست کنند، اما گاهی وقت‌ها، با درست کردن غذای دلخواه وی و چیدن میزی رویایی و دو نفره، او را غافلگیر کنید.

این کار نه تنها او را خوشحال می‌کند، بلکه می‌فهمد که برای او ارزش زیادی قائلید و شما را جذاب‌تر جلوه میدهد. این بهترین جواب برای سوال در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟ است.

این‌ها فقط نمونه‌های کوچکی از راه‌های جذابیت می‌باشد. بطور خلاصه، برای تحت تأثیر قراردادن مرد خود، بهترین راه، درک متقابل است. سعی کنید همواره با نشاط باشید.

شاید باورتان نشود، ولی خیلی از مردها، زن‌ها و دخترهایی که گاهی اوقات رفتاری مردمنش و قوی دارند را بیشتر دوست دارند تا زنانی ضعیف و بی‌اراده.

با رعایت این نکات، رابطه شما هر روز قوی‌تر شده و خود او نیز مشتاق خواهد بود تا ساعاتی بیشتری را در کنارتان باشد.

برای یافتن پاسخ های دقیق تر به سوال در نگاه شوهرم جذاب‌تر باشم؟ شما خود میتوانید همسرتان را مورد مطالعه قرار دهید تا بهتر به نتیجه برسید.

تصویر نیایش مسلمیان

نیایش مسلمیان

نیایش مسلمیان، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی،مشاوره خانواده ، ارتباط موثر ، روابط عاطفی عضو تیم تحریره روانشناسان ویکی روان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا