خیانت های دیجیتال

رادیو روانشناسی پادکست ۱۶ | خیانت های دیجیتالی

در دنیای به روز و مدرن امروزی سبک و سیاق زندگی همه ما دستخوش تغییرات فراوانی شده است، به جد نوع زندگی ما از گذشته نه چندان دور شکل و ماهیت جدیدی به خود گرفته است و در بسیاری از مواقع غیر قابل تصور شده است. فناوری و شکل های جدید آن بسیار بر نوع نگاه ما تاثیر گذاشته است. یکی از این موارد که تنها در دنیای به روز و مدرن یافت میشود پدیده خیانت های دیجیتالی است که متاسفانه بیشتر نمود پیدا کرده.

در ادامه دکتر پروانه صفایی مقدم در شانزدهمین پادکست رادیو روانشناسی به بررسی موضوع جنجالی خیانت های دیجیتالی از نگاه علم روانشناسی میپردازند.

با ویکی روان همراه باشید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره پروانه صفایی مقدم

متخصص روانشناسی بالینی عضو سازمان نظام روانشناسی عضو سازمان علوم شناختی سخنران برتر سمینارها 02177610857_09122849487

این و هم چک کنید

برای درمان افسردگی فصلی چه باید کرد

۱۰ راه درمان افسردگی فصلی در روانشناسی

درمان افسردگی فصلی راه های زیادی دارد چون تنوع بیماری افسردگی فصلی زیادی است و …

۳ دیدگاه ها

 1. دقیقا شبکه های جِم داغون کردن زندگی من و خیلی ها مثل من
  این با اون دوست با مامان دوستشون رابطه دارن
  طرف متاهله میره با پسر دوست میشه
  بعد از اونم شبکه هایی اجتماعی وی چت،واتساپ،تلگرام باعث شد که زندگی پنج ساله من رو بهم بریزه و مجبور شدم از همسرم طلاق بگیرم
  من عاشق اون بودم و نمیدونم چرا اینطوری شد
  سه بار تو پنج سال خیانت کرد و دوبار بخشیدمش و قرار شد دیگه تکرار نکنه ولی باز روز تولدم متوجه خیانت سومی شدم و درخواست طلاق دادم و جدا شدم
  الان دیگه اصلا نمیتونم به هیچکی اعتماد کنم

 2. الان به دختر علاقه مند شدم ولی وقتی بهش گفتم جواب رد داد و حتی حاظر نشد بیشتر با هم آشنا بشیم ولی هنوز توی شبگه هایی مجازی من و پستام رو دنبال میکنه و بعضی وقتا دایرکت پیام میده . قطعا وجود اون کنار من به عنوان زوج می تونه همه چی رو به روال عادی برگردونه.
  متسفانه من آدم شدید احساسی هستم
  حالا به نظر شما من باید چیکار کنم؟
  برم دوباره بهش بگم ؟
  فراموشش کنم به هزار سختی؟
  اینقدر این روزا داره بهم فشار میاره که بارها تصمیم به خودکشی گرفتم ولی نتونستم چون دوست ندارم پدر و مادرم رو نارحت کنم
  واقعا از زندگی خسته شدم و امیدی به زندگی ندارم
  خانم دکتر اگه امکان داره کمکم کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *