خیانت یعنی

خیانت فقط داشتن رابطه جنسی نامشروع نیست خیانت یعنی …

خیانت موضوعی است که این روزها با پیشرفت رسانه‌های دیداری و مجازی آن طرف آبی به شدت در جامعه افزایش یافته است. البته این معضل علل روان‌شناختی و جامعه‌شناسی متعدد دارد که موضوع بحث ما در این مطلب نیست. بسیاری از ما فکر می‌کنیم که خیانت یعنی فقط رابطه جنسی نامشروع به دور از چهارچوب خانواده است ولی این‌طور نیست. با خواندن ادامه این مطلب متوجه می‌شوید که خیانت فقط داشتن رابطه جنسی نامشروع نیست؛ یادداشت ارزشمندی از خانم منیر کاظمی پژوهشگر و تحلیلگر اجتماعی در صفحه شخصی‌اش که خواندنش خالی از لطف نیست:

با ویکی روان همراه باشید.

* خیانت فقط داشتن رابطه جنسی نامشروع نیست. خیانت یعنی، همیشه در شبکه‌های اجتماعی در دسترس و آنلاین باشی اما همسرت که کنارت نشسته بهت دسترسی نداشته باشه!

* خیانت یعنی تو پی وی همه رفتن و از عاشقی گفتن اما همسرت کنارت باشه و از بی‌توجهی‌های تو به خودش بپیچه و نتونه حرفی بزنه.

* خیانت یعنی قربون و صدقه دوستای مجازی رفتن و در جواب همسرت که صدات می‌زنه بگی «هان» و «چیه».

* خیانت یعنی تا صبح با همه چت کنی اما به همسرت که می‌رسی حوصله نداشته باشی و نسبت به همسرت که احتیاج داره با تو دردودل کنه بی‌تفاوت باشی.

* خیانت یعنی هی خودتو خوشگل کنی هی عکس دلربا بندازی برای دوستای مجازیت اما برای همسرت یه دست لباس قشنگ نپوشی.

* خیانت یعنی آهنگ مورد علاقه همه دوستانت دانلود کنی و هی خود شیرینی کنی اما از آهنگ تنهایی همسرت بی‌خبر باشی.

* خیانت یعنی، دورهمی‌های مجازی اما برای قدم زدن با همسرت وقت نذاری.

* خیانت یعنی، با همه باشی الا با همسرت که پاره وجودته.

 

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره محسن باقری ابیانه

کارشناس روان‌شناسی 11 سال سابقه فعالیت در نشریات اجتماعی و روان‌شناسی کشور

این و هم چک کنید

افسردگی بالینی چیست؟ (علائم و درمان افسردگی بالینی)

افسردگی بالینی (افسردگی بالینی به انگلیسی = Clinical depression) یکی از انواع بیماری افسردگی است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *