نشانه های مرد هوسباز

۲۰ نشانه مرد هوس‌ باز (نحوه برخورد با مرد هوسباز)

نشانه های مرد هوس‌ باز شاید در ذهنتان خیلی واضح باشند اما در حقیقت اینطور نیست! روانشناسی مرد هوسباز می گوید بیشتر ما اطالاعات زیادی از خصوصیات مرد هوس باز نداریم و تنها با چند مثال و تجربیات خود و اطرافیانمان آنها را مشخص می کنیم. در صورتی که در جلسات مشاوره آنلاین روابط عاطفی در ویکی روان، مشاورین به درخواست مراجع کننده به بررسی نشانه های مرد هوس‌ باز و راه های رفتار با آنها می پردازند. در ادامه این مطلب سایت ویکی روان، به این سوال پاسخ می دهیم که مرد هوسباز کیست و چطور باید او را شناخت؟

روانشناسی مرد هوسباز | پسر هوس باز

با بخش مقاله های رایگان روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

خیلی از مراجعین در بخش مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان سوال می پرسند، مرد هوسباز کیست و نحوه برخورد با یک پسر هوس باز چگونه باید باشد؟

در مورد پسرهای هوس باز باید بگوییم که، آغاز رابطه با این پسر بد به طور باورنکردنی عالی است. او تحریک‌ کننده، ماجراجوست و زندگی شما را هیجان‌ انگیز می‌ کند. او شما را عاشقانه دوست دارد و به شما احساس خاصی می دهد.

او یک فرد حرفه ای در اتاق خواب است و شما مجذوب رابطه جنسی می کند و شما به این احساسات می گویید “عاشق بودن“.

اما قابل پیش بینی ترین علایم مرد هوس باز این است که این پسر بد در آینده خیانتکار، غیرقابل دستیابی و اغلب از نظر عاطفی سو استفاده‌ گر می‌ شود! رابطه شما با او به معنی نابودی سرخوشی، ناامیدی و شکستن قلب و عاطفه است.

اگر با معنی هوس در روانشناسی آشنا باشید متوجه می شوید چرا مردهای هوس باز چنین رفتاری از خود بروز می دهند!

معنی مرد هوس باز چیست؟

نشانه های مرد هوس‌ باز
عکس پروفایل مرد هوس باز

پیش از بررسی دقیق خصوصیات رفتاری این مردها، باید به تعریف مرد هوسباز بپردازیم.

پسرهای هوسباز افرادی هستند که دنبال رابطه های کوتاه مدت و بعضا موازی هستند و هدف اصلی آنها کامجویی جنسی و کسب تجربه های متنوع با خانم های زیاد است!

آنها به بهانه های مختلف و جذاب به خانم ها نزدیک شده و آنها را جذب خود می کنند

اما عجیب این است که خانم های زیادی جذب پسرهای بد می شوند و با اینکه می دانند رابطه به چه سمتی می رود اما معمولا در دان آنها می افتند که نتیجه آن تجربه شکست عشقی و آسیب های جسمی گوناگون است!

راه تشخیص مرد هوس باز چیست؟

اما در ادامه به مهم ترین نشانه های مرد هوسباز می پردازیم که هر خانمی باید از آنها مطلع باشد.

۱- او در مورد خود شما سوال نمی پرسد و در رابطه عمیق نمی شود

فردی که می خواهد فقط رابطه جنسی داشته باشد، واقعا نمی خواهند شما را به عنوان یک شخص بشناسد و معمولا سوالات سطحی می پرسد و از گفتگوهای عمیق خودداری می کند.

بنابراین، اگر متوجه شدید او سوالاتی سطحی می پرسد، احتمالا فقط می خواهد رابطه جنسی برقرار کند و شما نیازی به یک متخصص ندارید که این موضوع را به شما بگوید

نحوه رفتار با مرد هوسباز از همین نکات ریز شروع می شود و به شما آگاهی بیشتری می دهد.

۲- احساس می کنید که او با کسی دیگر در رابطه است

همیشه سوالاتی در ذهن خانم ها درباره خوصیات مرد هوسباز وجود دارد! چون هیچ کس دوست ندارد بازیچه دست یک آدم هوسباز و بوالهوس شود.

آیا او متاهل است؟ آیا شنیدید او با شخص دیگری قرار دارد؟ وقتی کسی خیانت می کنند، به دنبال همسر جدید نیست. بلکه به دنبال رابطه جنسی است.

اگر رفتارهایی از او مشاهده می کنید که نشان از رابطه موازی با فرد دیگری می دهد باید هواستان را جمع کنید و بیشتر به رابطه ادامه ندهید تا از آسیب های روحی که به شما وارد می شود کاسته شود.

۳- هر وقت از او خواستید با دوستانش معاشرت کنید، او اجازه نمی دهد

اگر فقط می‌خواهد با شما تنها باشد، باید به این نتیجه برسید که فقط سعی دارد با شما رابطه جنسی داشته باشد. اگر بعد از یکی دو ماه زندگی مشترک با دوستانش ملاقات نکرده اید، این نشانه بدی است که رابطه شما هرگز به سرانجام نخواهد رسید.

خیلی با مشاهده این علائم وارد رابطه احساسی عمسق نشوید و خودتان را گول نزنید. بهتر است فرق عشق و هوس را بدانید تا راه را اشتباه نروید.

۴- او نمی خواهد برای شما هزینه زیادی صرف کند

بدیهی است که رفتن بیرون و قرار ملاقات هزینه بر است اما در مورد پسری که حتی یک نوشیدنی برای شما نمی خرد حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد! جدا از اینکه خسیس بوده، این نشانه این است که واقعا نمی خواهد روی شما سرمایه گذاری کند.

یکی از اولین نشانه های مردان هوس باز این است که تمایلی برای خرج کردن زیاد پول ندارند. البته خرج کردن در رابط باید توسط هر دو طرف انجام شود اما او دوست دارد با کمترین هزینه سر و ته همه چیز را هم بیاورد که اصلا جالب نیست.

۵- او فقط شبها با شما تماس می گیرد

بعضی افراد واقعا در پنهان کردن اهداف خود مهارت ندارند. به طور کلی، اگر او فقط شبانه به شما پیام می دهد یا با شما تماس می گیرد و می خواهد فقط شب را با شما بگذراند، احتمالا فقط شیفته ربطه جنسی است.

پسری که واقعا به شما علاقمند باشد، در طول روز نیز با شما صحبت کند.

۶- مرتب احساس می کنید که تحت فشار هستید تا رابطه جنسی برقرار کنید و اگر این کار را نکنید شما را ترک خواهد کرد!

اگر پسری شما را تحت فشار قرار دهد، قطعا فقط به دنبال رابطه جنسی است. فردی که به شما احترام می گذارد با شما این کار را نمی کند و هیچ کس برای این نوع رابطه وقتی ندارد.

سعی نکنید تحت تاثیر این پسرهای هوس باز قراربگیرید چون آنها دنبال کام جویی جنسی از شما هستند، نه یک رابطه بلند مدت موفق.

۷- ادم هوس باز زیادی مغرور است و لاف می زند

بیشتر مواقع داستان های مفصلی از موفقیت ها، داشته ها، مسافرت ها و ماجراهای خود می گوید و سعی می کند خیلی آدم درستی به نظر برسد، اما اگر زرنگ باشید دستش را می خوانید.

در کل یکی از خصوصیات مرد هوس باز این است که خیلی در مورد خود بزرگ نمایی می کنند تا شما را تحت تاثیر قرار دهد.

۸- او غیرقابل پیش بینی و غیرقابل اعتماد است

برنامه های خود را با شما لغو می کند. فاصله زمانی زیادی بین تماس های تلفنی و پیامک های او وجود دارد. او روزها / هفته ها ناپدید می شود و همیشه بهانه عالی برای ناپدید شدن خود دارد.

ناگهان سر از مسافرتی پیش بینی نشده سر در می آورد و همیشه با کارهایش شما را سورپرایز می کند.

۹- مرد هوسباز معمولا دروغگو است

با چه مردانی نباید وارد رابطه شد

اگر می پرسید نشانه مرد هوس باز چیست حتما این مورد را خوب بخوانید: معمولا دروغگویی یکی از کارهایی است که پسرهای هوسباز به خوبی انجام می دهند

اغراق می کند، حقیقت را نمی‌ گوید و وقتی هم مجبور نیست دروغ می گوید. اگر به او بگویید، داستان دیگری طرح می‌ کند تا شما را خلع سلاح کند. در نتیجه شما به هر آنچه او می گوید شک دارید.

۱۰- از نظر احساسی در دسترس نیست

گفتگوهای شما با او سطحی و ناامید کننده است. وقتی سعی می کنید با او گفتگوی معناداری داشته باشید، احساس می کنید دچار سو تفاهم و دلسردی شده اید.

مردهای بوالهوس تمایلی را گفتگوی های عمیق و بیشتر بحث را به سمتی می برند که آنها را ب مقصودشان برساند.

۱۱- از نشانه های مرد هوس‌ باز : او نسبت به نیازهای شما بی تفاوت است

او علاقه ای به فعالیت های شما نشان نمی دهد یا از شما نظر نمی خواهد. خواسته ها، نیازها و برنامه های او مهم است و شما را نادیده می گیرد.

۱۲- او فقط انگیزه جنسی دارد

اگر واقعا نمی دانید مرد هوسباز کیست خوب این مورد را بخوانید!

تشخیص مرد هوس باز خیلی کار دشواری نیست چون رابطه شما با او تحت تأثیر رابطه جنسی گرم است

همانطور که بارها در ویکی روان گفتیم، آنها دنبال کامجویی های جنسی هستند و همه چیز حول این محور می چرخد!

پس یک نشانه مرد هوس باز این است که او هر کاری را به برقراری ارتباط جنسی ختم می کند. هدف او از هر کاری این است که شما را ترغیب به انواع ارتباط جنسی کند!

۱۳- مردهای بوالهوس بدخلق و تند مزاج هستند

گاهی سرد است و گاهی گرم و جذاب، دقیقا نمی دانید او چه شخصیتی دارد. دمدمی مزاج است و تصمیمات آنی اشتباهی می گیرد که بالاخره دستش را رو می کند.

اگر کمی زرنگ باشید، تشخیص مرد هوس باز کار دشواری نیست.

۱۴- یک پسر هوسباز مرموز است

احساس می‌ کنید چیزی وجود دارد که به شما نمی گوید، اما می ترسید که بازگو کنید زیرا از شما دور می‌ شود.

۱۵- او شما را کنترل می‌ کند

او انتخاب می‌ کند که کی و کجا یکدیگر را ببینند. زمانی که یک فعالیت یا یک تقریحی را پیشنهاد می‌ کنید، اهمیتی نمی دهد.

۱۶- او علنا با زنان گرم می‌ گیرد و ارتباط برقرار می کند

اینکه پسری بتواند ازتباط اجتماعی معقول داشته باشد مشکلی نیست، اما مشکل اینجاست که احساس می کنید همانقدر که با شما صمیمی است با دیگران هم صمیمی می شود.

او درباره زنان دیگر اظهار نظر جنسی می‌ کند و یا درباره فتوحات خود لاف می‌ زند.  🙂

۱۷- او غیر متعهد است

مشاور روانشناس برای رابطه عاشقانه

وقتی با او هستید، احساس می کنید تنها نیستید، اما وقتی از درب منزل شما بیرون می رود، نسبت به احساساتتان واقعا شک می کنید. وقتی می خواهید در مورد رابطه خود صحبت کنید، او ساکت می شود.

روانشناسی مرد هوسباز می گوید که آنها از آینده نگری فراری هستند و ترجیح می دهند همیشه در لحظه حال باشند!

۱۸- او از مسئولیت گریزان است

هیچ وقت چیزی تقصیر او نبوده است، هیچ وقت!. همیشه پارتنر سابق خود را مقصر روابط ناموفق خود می داند، همه و همه چیز را مقصر بدبختی ها و مشکلات زندگی اش می داند. شما را هم به خاطر رفتار آسیب زا مقصر می داند.

۱۹- مرد هوسباز کلامی یا جسمی توهین می کند

برای تشخیص مرد هوس باز باید به رفتارهای روزمره او دقت کنید، یک دقیقه او یک دوست پسر شگفت انگیز است و لحظه بعدی به شما توهین می کند.

۲۰- مردهای هوسباز معمولا عذرخواهی نمی کنند، مگر در جهت اهدافشان باشد

منتظر عذرخواهی به دلیل رفتار آزار دهنده‌ اش نباشید زیرا که هرگز چنین کاری نمی‌ کند، چون شما را مقصر این اوضاع می داند.

این افراد همیشه راهی برای متهم کردن شما دارند، آنها همه چیز را گردن شما می اندازند و از مبرا کردن خود لذت می برند!

نحوه برخورد با مرد هوس باز چیست؟

همانطور که مشاهده کردید، روش های زیادی برای پی بردن به علایم مرد هوس باز وجود دارد. کمتر دختری دوست دارد با این افراد وارد رابطه (هر چند کوتاه مدت) شود پس برای رفتار با مرد هوسباز باید برنامه داشته باشید.

 • وقتی با چنین پسری روبرو می شوید، تحت هیچ شرایطی از موضع پرقدرت خود خارج نشوید و چهار چوب های اخلاقی خود را به او گوش زد کنید.
 • به او یادآوری کنید دنبال رابطه ای بلند مدت هستید، نه چیزی که چند هفته یا ماه ادامه داشته باشد
 • اگر مشکلی با ارتباط جنسی ندارید، به او یادآوری کنید برای داشتن سکس هیچ عجله ای ندارید و رابطه باید در مسیر درست پیش برود
 • در رفتار با مرد هوسباز باید شخصیت قوی و ثابت قدمی را خود نشان دهید تا او مراقب رفتارش باشد
 • از چیزی گذر نکنید و اگر موضوعی شما را آزار می دهد حتما به او گوش زد کنید
 • مقاله تفاوت عشق و دوست داشتن را در ویکی روان بخوانید تا آگاهی بیشتری به این مسائل پیدا کنید
 • احساسات خود را کنترل کنید، حتی اگر برایتان فردی جذاب است اما باز هم در رفتار با پسر هوس باز باید با احتیاز قدم بردارید

عکس پروفایل مرد هوس باز چطور است؟

افراد زیادی در بخش مشاوره روابط احساسی در ویکی روان سوال می پرسند که عکس پروفایل مرد هوس باز چه شکلی است و چطور می توان از روی عکس می توان به خصوصیات او پی برد، آیا پروفایل مرد هوسباز نشانه هایی دارد که همه بتوانند از آن استفاده کنند؟

قاعده مشخصی درباره پروفایل مرد هوسباز وجود ندارد، چون بوالهوس بودن می تواند ویژگی ها شخصیتی یک مرد ساده هم باشد!

اما به طور معمول پروفایل مردهای هوسباز برای تحت تاثیر قرار دادن خانم ها طراحی شده اند! یعنی آنها تلاش می کنند از تمام امکانات و ویژگی های خود برای جذب خانم ها استفاده کنند.

عکس پروفایل مرد هوس باز مدام عوض می شود و هر بار روی بخشی از زندگی او تمرکز دارد که از آن برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران استفاده می کند.

در کل پروفایل مرد هوسباز بیشتر بر جنبه های سطحی و ظاهری زندگی او تمرکز دارد، به کمی مرور و دقت بیشتر، به راحتی می توانید پروفایل ادم هوس باز را از دیگران تشخیص دهید. در ادامه خصوصیات اصلی پروفایل مرد هوس باز را بیان می کنید:

 • تاکید بر امور سطحی
 • تاکید بر نشان دادن جنبه های ظاهری زندگی او
 • تاکید بر ثروت و دارایی های شخصی (البته که قابل استناد نیستند)
 • در پروفایل مرد هوس باز عکس ها به سرعت تغییر می کنند
 • نام و مشخصات بیوگرافی پروفایل ادم هوس باز به سرعت تغییر می کنند

درمان مرد هوس باز چطور انجام می شود؟

مشاوره روانشناسی در مورد احساس عشقی
تشخیص مرد هوس باز

خیلی از خانم ها دنبال درمان کردن مردهای هوسباز هستند، اما چرا؟

مشکل اینجاست که آنها دلبسته مردی شدند که می دانند بوالهوس است اما نمی توانند از او دل نکنند! شاید عجیب باشد اما افراد زیادی به این مشکل مبتلا هستند.

به هر حال بهترین راه برای درمان مرد هوس باز این است که از متخصص روانشناس کمک بگیرید.

استفاده از تجربیات دوست و آشنا در بیشتر موارد راه به جایی نمی برد، اما مشاور روانشناس کمکتان می کند به خوبی شخصیت فرد مورد نظر را تحلیل کرده و اقداماتی کاربردی برای مردان هوس باز بعد ازدواج یا رابطه جدی انجام دهید.

پیشنهاد ویکی روان چیست؟

بیشتر مردان هوس باز بعد ازدواج به درد خانم هایی می خورد که بعد از ازدواج، متوجه ویژگی های زشت هوس بازی همسرشان با دیگر افراد شده اند اما علاقه دارند رابطه را ادامه دهند. یک مشاور خوب ازدواج به خوبی می تواند این افراد را راهنمایی کرده و به مسیر صحیح بازگرداند!

در ارتباط ماندن با مردهای هوسباز تکنیک هایی دارد که باید به عنوان یک زن از آنها مطلع باشید

برای نجات ارتباط عاطفی خود باید قدم های آگاهانه بردارید تا مرد و پسر هوس باز بیشتر روی شما حساب باز کرده و این اقدامات خود را متوقف کند.

شما دوست گرامی می توانید از سراسر دنیا در جلسات مشاوره روانشناسی تصویری سایت ویکی روان، بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری، شرکت کرده و با مشاور مورد نظرتان درباره مردان هوس باز بعد ازدواج و رابطه جدی صحبت نمائید:

مشاوره روانشناسی روابط احساسی و عاطفی

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

اختلال اضطراب اجتماعی

اختلال اضطراب اجتماعی چیست؟ (معنی فوبی اجتماعی)

اضطراب اجتماعی یکی از اختلالات بسیار رایج در جامعه است و افراد بدون اینکه بدانند، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *