با همکارم مشکل دارم

در محل کار با همکارم مشکل دارم، راه حل چیست؟

سلام من در محل کارم با همکارم مشکل دارم و بسیار ناسازگار است و اغلب کشمکش داریم. اگر امکانش هست کمکم کنید .ممنون. پریسا ٣١ ساله از تهران

سلام و عرض احترام لطفا با ویکی روان همراه باشید.

در محل کار با همکارم مشکل دارم

شما مى توانید تا حدامکان ارتباطتان را با این مدل افراد کمتر کنید تا آرامش بیشترى را تجربه کنید.

مى توانید زمان مکالمه اى را که دارید به حداقل ممکن برسانید. سعى کنید موقع صحبت کردن حالت چهره ى خوبتان را حفظ کنید تا آن شخص یا اشخاص متوجه نشوند که شما را آزرده خاطر کرده اند.

سعى کنید از موضوعاتى که باعث بحث و گفتگو میان شما و آن شخص یا اشخاص مى شود بپرهیزید و یا اینکه بیشتر سکوت کنید.

سعى نکنید که به آن شخص یا اشخاص بفهمانید که مسئله را از زاویه ى دید شما بنگرند. تا مى توانید از این اشخاصى که شما را آزرده خاطر مى کنند،دورى کنید. به یاد داشته باشید که شما در زندگى نقش قربانى را بازى نمیکنید.

در پایان خواندن مقاله لذت برن از شغل به شما توصیه میشود.

موفق باشید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره سیده عسل لاجوردی

سیده عسل لاجوردی، نویسنده ی مقالات مشاور خانواده

این و هم چک کنید

برای درمان افسردگی فصلی چه باید کرد

۱۰ راه درمان افسردگی فصلی در روانشناسی

درمان افسردگی فصلی راه های زیادی دارد چون تنوع بیماری افسردگی فصلی زیادی است و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *