تست روانشناسی

تست کمال گرایی; آیا به کمال گرایی مبتلا هستید؟

کمال گرایی معمولا به عنوان یک ویژگی شخصیتی در نظر گرفته میشود که با تلاش برای بی عیب بودن و وضع استانداردهای بالا برای عملکرد مشخص میشود و با گرایش به ارزیابی منتقدانه رفتار خود و دیگران همراه است و فشار زیادی را به افراد وارد میکند. تست کمال گرایی برای بررسی احتمال وجود این اختلال در افراد به کار میرود.

تست کمال گرایی هیل – Hill et al

با بخش تست روانشناسی در سایت ویکی روان همراه باشید.

روانشناسان معتقدند کمال گرایی به افکار و رفتارهای خود تخریب گرانه ای اشاره میکند که هدف آنها رسیدن به اهداف به شدت افراطی و غیر واقع گرایانه است.

تست کمال گرایی به بررسی تمام جنبه های زندگی فردی و اجتماعی افراد را برای کشف نشانه های کمال گرایی جستجو میکند ونتایج بسیار دقیقی ارائه مینماید.

سنجش کمال گرایی از فعالیت های آقای برنز آغاز شد که کمال گرایی را به عنوان یک سازه تک بعدی در نظر گرفت و تا تحول چندین مفهوم مستقل چند بعدی ادامه یافت.

گردآوری تست کمال گرایی : سهیلا سمائی

تست روانشناسی سنجش کمال گرایی شامل ۵۸ پرسش مربوط به تمام جنبه های شخصیتی شمامیباشد که میبایست با دقت تمام به آنها پاسخ دهید. لطفا هر عبارت را بدقت بخوانید، سپس با انتخاب مناسب ترین گزینه، مشخص کنید وضعیت شما با کدام یکی از حالت ها هماهنگی دارد. به یاد داشته باشید برای افزایش دقت و تحلیل بهتر، تنها یکبار میتوانید به پرسش ها پاسخ دهید و امکان بازگشت به پرسش های قبلی وجود ندارد. پس با دقت سوال را بخوانید و بعد پاسخ دهید.

[wp_quiz_pro id=”19968″]

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

‫8 دیدگاه ها

      1. من را حساس بین فردی تشخیص داد!

        ولی با گزینه‌های که داره؛ راحت نیستم نمی‌دانم چرا!؟.

  1. سهیلا دیوونه این هم به عنوان بخشی از پاسخ های من در نظر بگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا