به همسرم شک دارم مشاوره روانشناسی

به همسرم شک دارم و او هیچ اقدامی نمیکند

یکی از رایج ترین مشکلات میان زوج های امروزی نوع رفتار آنها با دیگران در هر محیط و شکلی از قبیل فضای مجازی و یا استفاده از گوشی های همراه میباشد که نتیجه آن ابراز این است که به همسرم شک دارم و زندگی ما مثل قبل نیست. رفتارهایی که به سبب تغییر سبک زندگی ما به وجود آمده اند و بعضا ایجاد دردسر نیز کرده اند.

این رفتارها شاید بر اساس نیت بد نباشد اما به هر حال ذهن همسر را آشفته میکند و باعث ایجاد ذهنیت خیانت همسر میشود که باید برای جلوگیری از رشد آن و حل موضوع عر چه سریع تر اقدام شود.

در ادامه به بررسی پرسش یکی از بازدید کنندگان سایت روانشناسی ویکی روان میپردازیم که با مشکلی مشابه روبرو هستند و آن را با بخش مشاوره روانشناسی  رایگان سایت در میان گذاشته اند.

با سایت ویکی روان همراه باشید.

به همسرم شک دارم

سلام من ۵ ساله ازدواج کردم. شوهرم خیلی با خانم های همکارش راحت و با افعال مجرد با هم صحبت میکنند چندین بار بهش تذکر دادم اما فایده ای نداشته بعضی وقتها گوشیشو نگاه میکنم میبینم همچنان به کارش ادامه میده. بنظر شما باید چکار کنم؟

پاسخ پرسش

سلام خدمت شما دوست گرامی

چیزی که خیلی حائز اهمیت هست اینکه حساسیت شما و تکرار در تذکر دادن باعث میشه رفتار ایشون تغییری نکنه و از طرفی مشخص نیست که این ارتباطها صرفا کاری هست یا مسئله دیگری هست و با فرضیه و حدس و گمان نمیشود قضاوت درستی کرد.

مسلما با قهر و طعنه و تذکر نتیجه ای عاید نخواهد شد بلکه باید حضور شما پررنگتر و از نظر عاطفی بیشتر به ایشون رسیدگی بشه.

فراموش نکنید که علت رفتارهای همسرتان ایجاد توجه است و بهتر است این توجه را شما به ایشون بدهید.

هر چقدر وجود شما کمرنگتر بشود دلایل ایشان برای رفتارشان قویتر میشود. اما برای حل قطعی این موضوع مشاور حضوری را برای شما پیشنهاد میکنیم

موفق باشید.

غزل عبادی

در صورت نیاز شما دوست عزیز میتواند با مراجعه به بخش مشاوره روانشناسی پرسش و یا مشکلات احتمالی خود را با مشاورین و متخصصین روانشناسی ویکی روان در میان بگذارید.

مشاوره روانشناسی

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

علائم استرس در خواب

۱۲ مورد از علائم استرس در خواب در همه

علائم استرس در خواب در هر فرد متفاوت است اما با این حال نشانه های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *