خانه / خانواده / روابط زناشویی / علایق مردان در روابط زناشویی
علایق مردان در روابط زناشویی

علایق مردان در روابط زناشویی

همیشه در مورد علایق مردان در روابط زناشویی حرف های زیادی زده شده و حدس و گمان های فراوانی وجود دارد. آن چه که زنان فکر می کنند مردان از آن ها در روابط زناشویی می خواهند غالبا باعث ناراحتی و خشم آن ها نسبت به مردها و احساس ناامیدی درباره هر چیزی می شود که موجب گسترش همکاری های شگفت انگیز، گرم، و عاشقانه بین آن ها می گردد.

آن چه مردها فکر می کنند زنان از آن ها می خواهند غالبا موجب ایجاد همین حس در آن ها و باعث سرخوردگی آن ها می شود.

بخش غم انگیز ماجرا این است که اگر فقط متوجه شویم که زنان و مردان در درجه اول انسان هستند و هر دوی آن ها تقریبا نیازهای یکسانی دارند، لازم نیست این گونه فکر کنیم.

علایق مردان در روابط زناشویی کدامند؟

با مطالب روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

ارتباط صمیمی بالاترین اولویت مردها است

در مورد علایق مردان در روابط زناشویی میتوان گفت مردان زنی را می خواهند که به سوالات آن ها با صداقت پاسخ دهد، و حتی به طور داوطلبانه درمورد آنچه بیش آمده با آن ها صحبت کنند.

آن ها زنی می خواهند که آن چه را که می خواهد و نیاز دارد، با اطمینان از آن ها بخواهند. زنی که بتواند حقیقت را ببیند.

مردها زنی می خواهند که بیش از حد انتقادگر نباشد و باعث حفظ کرامت و عزت نفس آن ها شود

زن ها فکر می کنند که مردها از آن ها می خواهند که سطحی نگر باشند، درمورد نیازها و خواسته هایشان سکوت کنند و هرگز از آن ها چیزی نپرسند.

زنان فکر می کنند که مردان معتقدند که زنان بیش از حد نیازمند و حساس هستند و فقط از زن ها انتظار دارند که بر روی رابطه شان کار کنند.

یک راهنمایی برای خانم ها

مردان ایده آل نیازمند و خواهان رابطه ای صادقانه، شجاعانه و بدون خشم و انتقاد هستند. یکی از راه های جذب یک مرد ایده آل و ایجاد رابطه ای رضایت بخش این است که بیاموزید چگونه حقایق و نیازهای خود را به طور موثر در رابطه اعمال کنید.

مردان زن خودکفا، قاطع، و مطمئن می خواهند

مردها زنی می خواهند که آن ها را فارغ از ناامیدی یا به لحاظ مادی یا احساسی انتخاب کنند. مردها نیازمند آن هستند که برای شریک زندگی خود خواستنی و مورد نیاز باشند، اما می خواهند که هویت مستقلی داشته باشند.

مردها زن فعال و مستقل می خواهند که دوستان و علایق خودش را داشته باشد. از سوی دیگر، مردها بهترین زمان خود را با یک پارتنر دوست داشتنی می گذرانند.

زنان فکر می کنند که مردها نمی خواهند زن ها به آن ها نیاز داشته باشند. آن ها فکر می کنند که مردها وقت کافی برای سپری کردن با آن ها به عنوان یک زوج ندارند و به آن نیازمند نیستند

خانم ها معتقدند که نشان دادن این که به یک مرد نیازمندند باعث خواهد شد تا علاقه آن مرد به آن ها کم شود و او را از دست بدهند.

یک راهنمایی برای خانم ها در رابطه با علایق مردان در روابط زناشویی

مردها همان چیزی را می خواهند که زن ها می خواهند – یک شریک زندگی تمام عیار

یک شیوه زندگی قدرتمند برای جذب یک مرد ایده آل و ایجاد رابطه ای پرجنب و جوش، به وجود آوردن یک زندگی کامل و پرارزش برای تحقق بخشیدن به ارزش های خود است.

مردها رابطه ای را می خواهندکه نیازمند اعمال تغییر نباشد

مردها خواستار هیچ نوع دستکاری و تغییر در شیوه رفتاری و عملی خود نیستند. آن ها نمی خواهند ذهن شریک زندگی خود را بخوانند یا برای تفسیر سیگنال های او تلاش کنند.

آن ها نمی خواهند مجبور شوند در یک رابطه سریع تر از آن چه برای آن آمادگی دارند حرکت کنند. آن ها نمی خواهند با هیچ مشکلی دست به گریبان شوند و به پایان رابطه برسند.

زن ها فکر می کنند که مردها خواهان ارتباط کم و محدود هستند و تنها راه رفع نیازهایشان اعمال تغییر در شیوه های رفتاری و عملی آن ها است.

زنان تصور می کنند که مردها نیازمند یا خواهان این هستند که به خاطر بیاورند که رابطه آن ها نیاز به حرکت و جنب و جوش دارد. آن ها فکر می کنند که مردها برای ستایش و قدردانی ارزشی قائل نیستند و فقط به انتقاد کردن تمایل دارند.

 یک راهنمایی دیگر برای خانم ها

مردها هیچ تغییر رفتاری و عملی را به مدت طولانی تحمل نمی کنند. برای جذب یک مرد ایده آل و ایجاد رابطه ای شگفت انگیز، بیاموزید که در هر دوره از زندگی خود آن چه را که می خواهید و به آن نیازمند هستید را بدون درنگ و تامل بخواهید.

علایق مردها در زندگی مشترک

یاد بگیرید که از زمان بندی و جدول زمانی او آگاه باشید. بیاموزید که چگونه از او قددرانی، و او را ستایش کنید. این یکی از مهم ترین علایق مردان در روابط زناشویی میباشد.

مردها خواهان رشد، مسئولیت پذیری شخصی، و مالکیت هستند

مردها خواهان شریکی برای زندگی شان هستند که شاد، شجاع، و قوی باشد. آن ها زنی می خواهند که بتواند نقش خود را به عنوان بخشی از پویش های ارتباطی درک کند.

آن زن باید از لحاظ احساسی دارای ثبات باشد. مردها زنی می خواهند که شخصیت خود را ارتقا دهد، و مسئولیت تجربه عاطفی خود را به عهده بگیرد.

زنان فکر می کنند که مردها علاقه ای به توسعه و رشد رابطه، یا توسعه و رشد خود ندارند.

زنان تصور می کنند که مردها از آن ها انتظار سوپر مدل بودن دارند، و این که آن ها هرگز درنظر نمی گیرند که یک زن از نظر احساسی بالغ، مهربان، حمایت کننده یا دوست داشتنی است

یک راهنمایی برای خانم ها درباره علایق مردان در روابط زناشویی و زندگی مشترک

مردها زنی می خواهند که از نظر احساسی بالغ باشد. بلوغ به معنای عدم احساسات نیست. این بدان معنی است که توانایی کنترل احساساتش را دارد.

برای جذب یک مرد ایده آل و ایجاد رابطه ای بلند مدت یاد بگیرید که مسئولیت تجربه و بیان احساسات خود را بر عهده بگیرید.

مردها خواهان وفاداری و تعهد به رابطه هستند

وفاداری یکی از لزوم مطلق رابطه و از علایق مردان در روابط زناشویی است. در واقع، مردها زنی می خواهند که “چشم پرسه زن” نداشته باشد و بتواند از صمیم قلب به رابطه اش متعهد باشد.

بسیاری از افراد ممکن است تعهد را به عنوان وفاداری و نیز تمایل به کار بر روی رابطه – حتی زمانی که به آن ها سخت گرفته شود – تعریف کنند.

زن ها فکر می کنند که همه آن چه مردها می خواهند رابطه جنسی است و این که آن ها با دیدن زنی جذاب و زیبا، به رابطه خود پشت می کنند اما این اشتباه است

زن ها فکر می کنند که مردها برای وفاداری قابل اعتماد نیستند. آن ها معتقدند که مردها تمایلی به کار بر روی رابطه شان ندارند و هنگامی که به آن ها سخت گرفته شود، رابطه خود را تمام می کنند.

یک راهنمایی برای خانم ها

در این جا برای خانم هایی که معتقدند همه مردها متقلب هستند، خبرهای خوبی وجود دارد – خیانت و “یک چشم پرسه زن” به همان اندازه که برای خانم ها ناخوشایند است، برای آقایان هم است.

ربطی به علایق مردان در روابط زناشویی ندارد اما مردهای ایده آل می دانند که چگونه یک رابطه شگفت انگیز را به وجود آورند و وفاداری را یک جزء اصلی می دانند.

مردها زنی می خواهند که بداند چگونه باید به یک مرد توجه کند

بسیاری از زنان به نحوی با مردها رفتار می کنند که موجب از بین رفتن غرور آن ها می شوند، و باعث می شوند که مردها احساس نارضایتی کنند.

از علایق مردان در روابط زناشویی این است که تمایل دارند که بیشتر مورد ستایش و تمجید قرار بگیرند و هنگامی که کاری را به درستی انجام می دهند از آن ها قدردانی شود، و به عنوان مردهایی ایده آل بیشتر ستایش شوند و مورد محبت قرار بگیرند.

زن ها فکر می کنند که مردها به آن ها نیازی ندارند و برای عقیده، حمایت های آن ها یا ستایش هایشان ارزشی قائل نیستند

زن ها همچنین فکر می کنند که مردها به بسیاری از چیزهایی که برای آن ها اهمیت دارد توجهی نمی کنند و به همین دلیل از آن ها انتقاد می کنند. انتقاد می تواند راهی برای بیان خشم باشد.

یک راهنمایی برای خانم ها

بسیاری از مردها انتظار تصدیق و قدردانی دارند. آموختن قدردانی کردن به جای به اشتباه انداختن شریک زندگی تان یکی از قوی ترین ابزارهایی است که به کمک آن می توانید رابطه خود را زنده نگه دارید.

علایق مردان در روابط زناشویی
5 (100%) 1 vote
عضویت در خبرنامه ویکی روان

عضویت در خبرنامه ویکی روان

همراه با بیش از 9 هزار مشترک دیگر برای دریافت بهترین و جدیدترین مطالب روانشناسی و دیگر موضوعات عضو خبرنامه سایت ویکی روان شوید

با موفقیت مشترک شدید!

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

ایجاد تنوع در روابط زناشویی

راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی

اگر می خواهید با استفاده از راه کارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید …

تست کمال گرایی هیل

تست کمال گرایی; آیا به کمال گرایی مبتلا هستید؟

کمال گرایی معمولا به عنوان یک ویژگی شخصیتی در نظر گرفته میشود که با تلاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *