راهکار خوشحال کردن مردان متاهل

خانم ها بخوانند | راهکار راه های خوشحال کردن شوهر

اگر دوست دارید همسر شاد و شادتر از همیشه داشته باشید و وی را با ذوق تر و خندان تر از قبل ببینید این ترفندها درباره خوشحال کردن شوهر را به کار گیرید. نتایج مطالعه جدیدی که در دانشگاه میشیگان انجام شده نشان داده است شادی مردها رابطه مستقیمی با شادی همسرانشان دارد.

راه های خوشحال کردن شوهر

با ویکی روان همراه شوید .

خوشحال کردن شوهر

راهکار خوشحال کردن شوهر

محققان می‌گویند اگر مردی احساس کند همسرش از شرایط زندگی راضی است و به زندگی زناشویی‌ شان نمره بالایی می‌دهد، او هم شاد می‌شود حتی اگر آنقدرها هم از ازدواجش راضی نباشد.

ویکی فیردمن، استاد دانشگاه میشیگان و محقق مرکز تحقیقات اجتماعی این دانشگاه که مسئولیت انجام این پروژه تحقیقاتی را برعهده داشته می‌گوید:

«زوج‌های مسن‌تر احساس شادی و رضایت بیشتری در زندگی‌شان دارند و به طور کلی از زندگی‌شان راضی‌ترند. هر چند شادی زن در زندگی می‌تواند مردان جوان را نیز شاد کند.

در ضمن اگر مردی از زندگی‌اش راضی نباشد اما حس کند همسرش شرایط موجود را قبول دارد و از آن راضی است، احساس شادی و نشاط بیشتری در رابطه‌شان می‌کند.

برای انجام این مطالعه فریدمن و همکارانش، زندگی ۳۹۴ زوج را از سال ۲۰۰۹ به بعد مورد مطالعه قرار دادند و به این نتیجه رسیدند شادی همسر، کلید شادی مردان متاهل است و باعث می‌شود مردان سالم‌تر بمانند.

درباره ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

برقراری رابطه با فرزند خوانده

12 راه برقراری رابطه با فرزند خوانده که باید بدانید

برقراری رابطه با فرزند خوانده مشکل بسیاری از افراد است چون آنها نمی توانند حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =