حافظه‌ام ضعیف شده

حافظه‌ام ضعیف شده است

پرسش: سلام. من  ۲۵ سالمه و دانشجوی فوق لیسانسم. الآن نزدیکه ۲ساله که به شدت حافظه‌ام ضعیف شده به صورتی که نمی‌تونم امتحاناتمو پاس کنم چون به محض خوندن، همه چیز از ذهنم می‌پره و واقعا به مشکل برخوردم. استرسم در حد بالاست و سردردهای میگرنی دارم. خواهش می‌کنم کمکم کنید.

با ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: سلام دوست عزیز. پیرو سوال مطرح شده، شما احتمالا داری اضطراب و استرس هستید چون با این شرایط میزان توجه و تمرکز کم و حافظه ضعیف می‌شود. احتمالا خواب کامل هم ندارید. بهتر است میزان تاب‌آوری خود را بالا ببرید، کنترل ذهن کنید و به خاطر داشته باشید که «رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود».       

شاد باشید

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره پروانه صفایی مقدم

متخصص روانشناسی بالینی عضو سازمان نظام روانشناسی عضو سازمان علوم شناختی سخنران برتر سمینارها 02177610857_09122849487

این و هم چک کنید

علائم استرس در خواب

۱۲ مورد از علائم استرس در خواب در همه

علائم استرس در خواب در هر فرد متفاوت است اما با این حال نشانه های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *