عشق اول خانم ها - عشق اول زنان

همه چیز درباره عشق اول زنان (عشق اول خانم ها)

عشق اول خانم ها برای همیشه در ذهن آنها می ماند چون یاد آور خاطرات تلخ و البته شیرین بسیار زیادی است که هر چند بعد از گذشت سال ها کم رنگ شده اند، اما باز هم در خاطر آنها باقی می ماند. افراد زیادی در بخش مشاوره آنلاین شکست عشقی در ویکی روان سوال می پرسند که آیا زنان عشق اول خود را فراموش میکنند یا آن را تا پایان عمر به همراه دارند؟ در ادامه این مطلب به بررسی دقیق ویژگی های عشق اول زنان از دید روانشناسی می پردازیم.

آیا زنان عشق اول خود را فراموش میکنند؟

منظور از عشق واقعی چیست

با بخش مطالب روانشناسی در سایت ویکی روان همراه باشید.

ممکن است با یک خانم عالی آشنا شوید که زیبا و جذاب است و از همه مهم‌ تر، عاشق شماست! فقط یک مشکل وجود دارد: شما عشق اول او نیستید  و چند سوال مدام در ذهنتان تکرار می شود:

  • آیا او مانند عشق اولش شما را دوست دارد؟
  • آیا او در حالی که به شما عشق می‌ ورزد به او هم فکر می‌ کند؟
  • حالا که با هم هستیم، عشق اولش را فراموش کرده است؟

چیزهایی که باید در مورد عشق اول خانم ها بدانید

همانطور که قبلا در مقاله آشنایی با عشق اول در زندگی در سایت ویکی روان گفتیم، باور عمومی این است که اولین عشق، قوی‌ ترین عشق است یا عشق در یک نظر اتفاقی است که تنها یکبار رخ می دهد!

در واقع، بسیاری از مردم می‌ گویند که شما هیچ وقت عشق اول خود را فراموش نمی‌ کنید. این یعنی چی آیا در مورد عشق اول یک زن ها هم صدق می کند؟

روانشناسان زیادی در مورد این موضوع با زنان مختلف صحبت کرده‌ اند، و بیشتر آنها با مردهایی ازدواج کرده‌ اند که عشق اول آنها نبودند! با کمال تعجب، همه آنها یک حرف گفتند، آنها گفتند که در عشق اول شور و اشتیاق بیشتری وجود داشت اما الزاما پایدار نبوده است.

ویژگی عشق اول زنان چیست؟

زمانی که یک زن برای اولین بار عاشق می‌ شود، فکر می‌ کند او فقط در زندگی‌ اش وجود دارد و هیچ انتخابی در این زمینه ندارد. بدون عشقش، سردرگم می‌ شود و زندگی او هم تمام خواهد شد!

با این حال، زمانی که او برای دومین بار عاشق می‌ شود، می‌ داند که بسیاری از مردان دیگر نیز در دسترس او هستند، اما او انتخاب می‌ کند با کسی باشد که دوستش دارد، چون بهترین فرد برای اوست.

یک زن برای اولین بار یک مرد را چون او اولین فرد بوده و بدون هیچ دلیل دیگری می‌ تواند دوست داشته باشد. ممکن است پر از احساس ترس و ناامنی باشد و در عین حال پر از شور و اشتیاق.

بار دوم، به این دلیل که او می‌ تواند ویژگی‌ های خوب طرف مقابل را ببیند، به خاطر آنچه که هست دوستش می‌ دارد. او با تمام وجود دوستش دارد زیرا می‌داند مردش لیاقت آن را دارد.

نتیجه گیری در مورد عشق اول خانم ها

مشاوره روانشناسی در مورد احساس عشقی

اگر شما چندمین نفر در قلب این زن هستید، این خبر بسیار خوبی است، اما هنوز بزرگ‌ ترین سوال همچنان باقی است. آیا در رختخواب و در حین ارتباط جنسی هم به او فکر می کند؟ واقعا شما را دوست دارد؟ باید این موارد را در نظر بگیرید.

اگر او واقعا شما را دوست دارد، پس از هر لحظه که با هم هستید، لذت می‌ برد که شامل هر لمس، هر نوازش و هر بوسه می‌ شود.

با گذشت زمان، عشق اول یک زن داستان دیگری می‌ شود و در گوشه ذهنتان باقی می‌ ماند.

بنابراین بر اساس تعریف عشق در روانشناسی، اگر کسی هستید که او انتخابتان کرده، نترسید! فقط تمرکز خود را بر این بگذارید که عشق زندگی او باشید و اولین عشق او را فراموش کنید (بی جهت ذهنتان را با سوالاتی مانند آیا زنان عشق اول خود را فراموش میکنند پر نکنید)، همانطور که او این کار را کرده است.

پیشنهاد ویکی روان در مورد موضوع عشق اول خانم ها چیست؟

همانطو که مشاهده کردید، عشق اول زنان یک عشق پر شور و هیجان بوده که خاطرات آن کم و بیش در ذهن آنها باقی می ماند.

اما هر چقدر شما با صلابت بوده و بتوانید نقش یک مرد واقعی را باز کنید، دیگر نیازی به فکر کردن در مورد اولین عشق خانم تان ندارید چون او دیگر جایگاهی در ذهن همسرتان ندارد!

اگر ذهنتان باز هم درگیر این موضوع است و نمی توانید با این صحبت ها از آن رها شوید، حتما با مشاور روانشناس متخصص در امور عاطفی در این مورد صحبت کنید تا شما را راهنمایی کند.

شما دوست عزیز می توانید در بخش مشاوره آنلاین سایت ویکی روان با مشاور مورد نظرتان جلسه آنلاین روانشناسی به صورت صوتی و تصویری برگزار کنید:

مشاوره اینترنتی درباره شکست عشقی

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

اختلال اضطراب اجتماعی

اختلال اضطراب اجتماعی چیست؟ (معنی فوبی اجتماعی)

اضطراب اجتماعی یکی از اختلالات بسیار رایج در جامعه است و افراد بدون اینکه بدانند، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *