خانه / بارداری و زایمان / خانم ها بخوانند | مراقبت های دوران بارداری
مراقبت های دوران بارداری

خانم ها بخوانند | مراقبت های دوران بارداری

در مورد مراقبت های دوران بارداری فکر زایمان و انجام زایمانی به دور از استرس و با روشها و تکنیک های علمی زایمان فیزیولوژیک یکی از موارد قابل اهمیت و مورد توجه در دنیاست. مادران عزیز پس از گذراندن مقدمات پیش ازبارداری، ورود به دوران بارداری با آموزشهای لازم فرصت انتخاب درخصوص نحوه و محل زایمان پیدا خواهند کرد.

با سایت روانشانسی ویکی روان همراه شوید.

مهم ترین مراقبت های دوران بارداری

 مسئول آموزش پلی کلینیک درمانی بوعلی وابسته به مدیریت درمان تامین اجتماعی شهرستان کنگان در خصوص دوران بارداری عنوان نمود: دوران بارداری یک مرحله بسیار پر اهمیت برای بانوان محسوب می گردد.

مراقبت های دوران بارداری

شبنم اعتمادی با بیان شیوای خود افزود: جهت ورود به این مرحله، ابتدا زوجین می بایست ذهنی آمادگی پدر و مادر شدن پیدا کنند و در کنار آن همزمان به بررسی پزشکی از لحاظ سلامت جسمانی خصوصا سلامت خانم ها پرداخته شود، لذا توصیه میگردد حتما پیش ازاقدام به بارداری به مراکز درمانی جهت مشاوره مراجعه نمایند.

اهمیت مراقبت های دوران بارداری

وی با اشاره به اینکه امروز در کل دنیا یکی از مهمترین موارد پراهمیت علم پزشکی و زنان، افزایش تمرکز بر سلامت دوران بارداری، زایمان ایمن و همچنین تولد نوزاد سالم است.

کشور ما نیز خوشبختانه در سالهای اخیر توجه بیشتری به این مهم شده است که شاهد کاهش استرس های مادران باردار و همچنین افزایش زایمان به روش طبیعی با عوارض کمتر و کاهش مرگ و میر مادر و نوزاد و نیز کاهش تعداد زایمان های سزارین بوده ایم.

مسئول آموزش پلی کلینیک بوعلی ادامه داد:

مادران عزیز پس از گذراندن مقدمات پیش ازبارداری، ورود به دوران بارداری با آموزشهای لازم فرصت انتخاب درخصوص نحوه و محل زایمان پیدا خواهند کرد.

لذا باتوجه به اینکه امروزه در پیشرفته ترین کشورهای دنیا در علم پزشکی و زنان به روش های فیزیولوژیک بسیار توجه می شود و زوجین لازم است با آمادگی کامل وارد این دوران بسیار زیبا و بیاد ماندنی گردند نیازمند گذراندن دوره های آموزشی دراین خصوص درحین بارداری هستند.

مراقبت های دوران بارداری

اعتمادی جهت زایمانی بدون خطر و استرس پیشنهاد داد:

در دوران بارداری، پدران و مادران با حضور در کلاس های طراحی شده جهت آمادگی برای زایمان، با ارتقاء کیفیت اطلاعات خود و همچنین یادگیری تکنیک ها از چگونگی روند یک زایمان با متد طبیعی و به روش نوین برکیفیت بارداری و زایمان بیفزایند، یک خانم باردار با حمایت کامل همسر و خانواده در کنار تیم بیمارستانی شاهد مسیر کم خطر و آسان در زایمان خود خواهد بود.

وی در پایان گفت: باتوجه به اینکه این نیاز بصورت جدی مورد مطالبه ی همشهریان عزیز میباشد امید است که این اتفاق هرچه زودتر با همت مسئولین محترم و دلسوز شهرستان و ریاست پرتلاش بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان محقق گردد.

خانم ها بخوانند | مراقبت های دوران بارداری
امتیازدهی
عضویت در خبرنامه ویکی روان

عضویت در خبرنامه ویکی روان

همراه با بیش از 7 هزار مشترک دیگر برای دریافت بهترین و جدیدترین مطالب روانشناسی عضو خبرنامه سایت ویکی روان شوید

با موفقیت مشترک شدید!

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

ایجاد تنوع در روابط زناشویی

راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی

اگر می خواهید با استفاده از راه کارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید …

رابطه جنسی بی صدا و آرام

راه های تجربه رابطه جنسی بی صدا و آرام

خیلی مواقع روابط جنسی نمیتواند طولانی و پر هیجان باشد، همیشه شرایط آنطور که دوست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *