خانه / روابط جنسی / رسیدن به ارگاسم طبیعی در روابط جنسی
چطور به ارگاسم طبیعی در رابطه جنسی برسیم ؟

رسیدن به ارگاسم طبیعی در روابط جنسی

رسیدن به ارگاسم طبیعی در روابط جنسی , یکی از مهمترین بخش های زندگی زناشویی رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم طبیعی در رابطه نیز میباشد . و اگر هم در این بخش زندگی زن و شوهر مشکلی پیش بیاید قطعا زندگی به مشکل بر میخورد و برعکس اگر مشکلات و نقصان های آن را کشف کنیم بسیار میتواند آنها را برطرف نموند و به بهبود روابط زناشویی کمک کنیم.

با ویکی روان همراه شوید.

رسیدن به ارگاسم

رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی | قطعاً یک زندگی زناشویی سالم به موارد زیادی بستگی دارد و یکی از مهم ترین موردها برقراری رابطه جنسی میان زن و شوهر میباشد.

رابطه جنسی در زندگی زن و شوهری قسمت مهمی را تشکیل میدهد و اگر نقص های آن پیدا شود و برای رفع آن ها تلاش به عمل آید قطعاً زندگی زناشویی بهتر خواهد شد،فقط نیاز است برای کیفیت آن تلاش نماییم.

سوال :

پسری بیست ساله هستم، که به‌تازگی ازدواج کرده‌ام و با همسرم هم سن هستم. هیچ مشکلی ‌نداریم و بسیار عاشق یکدیگر هستیم. شک کرده‌ام که همسرم در رابطه‌ی جنسی به نقطه اوج می‌رسد و ارضا می‌شود یا نه. وقتی صمیمانه از او این سؤال را می‌پرسم جواب قانع‌کننده‌ای نمی‌دهد. لطفاً راهنمایی‌ام کنید از کجا بفهمم همسرم به نقطه اوج می‌رسد؟

چطور به ارگاسم طبیعی در رابطه جنسی برسیم ؟

پاسخ / رسیدن به ارگاسم طبیعی در روابط جنسی :

شما به‌ تازگی ازدواج کرده‌اید و طبیعی ا‌ست که تجربه‌ی کافی در امور جنسی نداشته باشید. به نظر می‌رسد اگر همسرتان در طول رابطه به اوج لذت جنسی یا ارگاسم برسد آن را خواهد گفت، اما اینکه از دادن جواب صریح طفره می‌رود خود نشانه آن است که او به اوج لذت جنسی نمی‌‌رسد و به دلایل متفاوتی از گفتن آن سرباز می‌زند.

یکی از دلایل می‌تواند این باشد که همسرتان به تجربه دریافته است اگر شما بفهمید او ارگاسم نشده آن‌قدر رابطه را طولانی می‌کنید یا حرکاتی می‌‌کنید که او بیشتر اذیت شود. بنابراین ترجیح می‌دهد حتی در صورت نرسیدن به اوج لذت‌، وانمود کند که این تجربه را داشته است.

رسیدن به ارگاسم طبیعی در روابط جنسی

هر دوی شما باید آموزش ببینید که چرخه رسیدن به رضایت رابطه جنسی در زن و مرد به چه صورت است. این کار با مراجعه به کلینیک‌های سلامت خانواده و پزشکان متخصص امور جنسی (‌سکسولوژیست) میسر خواهد بود. پس مشکل خود را با آنها در میان گذاشته و آموزش‌های لازم در خصوص چگونگی برقراری رابطه‌ی جنسی را دریافت کنید. بعد از آن، کمی زمان لازم است تا با زبان بدن یکدیگر آشنا شوید و خجالتی بودن ها و حیایی که مانع از گفتگوی صریح در این رابطه است در شما کمتر شود.

پیشنهاد ویژه : رابطه جنسی در دوران بارداری

درباره ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

پسرها با چه دختری ازدواج میکنند

پسرها با چه دختری ازدواج میکنند؟ (۹ ویژگی جالب)

دختر مورد پسند پسران برای ازدواج چه ویژگی هایی دارد؟ پسرها با چه دختری ازدواج …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *