فردیت-الفبای-جمعیت

فردیت الفبای جمعیت – فایل صوتی

اتفاقات جالبی در جامعه ما رخ می دهد و افراد رفتارهای بعضا عجیبی از خود سر می دهند این موضوع اصلی فردیت الفبای جمعیت است که دکتر حامد واحدی اردکانی درباره آن توضیح داده اند.

فردیت الفبای جمعیت

با بخش رادیو روانشناسی در سایت ویکی روان همراه باشید.

توجه بیش از حد ما به ظاهر و غفلت از ویژگی های درونی و ذاتی باعث شده است فرهنگ های جدیدی بین ما به عادت تبدیل شوند.

آمار زیاد جراحی های زیبایی در ایران بسیار نگران کننده است و عدم توجه اکثریت جامعه به ظاهر و چهره باعث شده است از ارزش های والای انسانی دور شویم.

دکتر حامد واحدی، مشاوره و روانشناس سایت ویکی روان به بررسی علت توجه بیش از اندازه مردم به ظاهر خود و بی توجهی به درون خود میپردازد.

این پادکست را با عزیزان و افرادی که به شنیدن آن نیاز دارند به اشتراک بزارید.

یادتان باشد قدم های کوچک تاثیرات فوق العاده بزرگی خواهند داشت.

دانلود فایل صوتی

 

برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی دکتر واحدی می توانید به بخش مشاوره روانشناسی آنلاین سایت ویکی روان مراجعه نمائید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

پایان دادن به رابطه عاشقانه

۱۵ راه پایان دادن به رابطه عاشقانه در روانشناسی

پایان دادن به رابطه عاشقانه هر چند حس خوبی ندارد اما گاهی یک ضرورت است، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *