روانشناسیخانم ها بخوانند

بررسی موضوع حامله شدن بدون رابطه جنسی

جدید ترین تحقیقاتی که در امریکا انجام شده است، نشان می دهد از ۲۰۰ دختر یک دختر بدون داشتن رابطه جنسی حامله میشوند. دخترانی که بدون رابطه جنسی حامله شده اند در حامله شدن آنها روش های مصنوعی نقش نداشته است. در ادامه به بررسی موضوع حامله شدن بدون رابطه جنسی میپردازیم.

با سایت روانشناسیویکی روان همراه شوید.

حامله شدن بدون رابطه جنسی امکان پذیر است؟

در این مطلب قصد داریم شما را با تحقیقی در این مورد آشنا نماییم که در کشور آمریکا انجام شده است و دلیل حامله شدن این دختران را بیان می کند.

محققان در جریان این تحقیق که در طول ۱۴ سال انجام داده اند، با حدود ۸۰۰۰ دختر جوان مصاحبه نموده اند و این مصاحبه با دختران از مذاهب مختلف و گروه سنی مختلف انجام شده است.

حامله شدن بدون رابطه جنسی

در جریان مصاحبه از آنان در مورد گذشته ای شان سوال شده است و همچنان در مورد ارتباطات جنسی شان تحقیق صورت گرفته است و در بین هزاران زن که از آنها مصاحبه گرفته شده حدود ۰٫۵ فیصد آنها بدون داشتن رابطه جنسی و در حالیکه باکره هستند حامله شده اند و در ضمن معلوم شده که دخترانی که بدون رابطه جنسی حامله شده اند در حامله شدن آنها روش مصنوعی مانند پیچکاری و دیگر عوامل نیز نقش نداشته است.

در این تحقیق درباره امکان حامله شدن بدون رابطه جنسی با والدین آن عده دخترانی که بدون رابطه ای جنسی حامله شده اند نیز مصاحبه صورت گرفته است و آنها گفته اند که هیچ نوع روش غیر معمول را از دختران شان مشاهده نکرده که در مورد آنها شک کرده باشند.

محققان مطالعه صحیح خود را در دانشگاه کارولینای شمالی به عنوان بخشی از مطالعات طویل المدت ملی بهداشت ایالات متحده امریکا انجام داده اند.

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا