روابط با کلاهبرداران حرفه ای

احتیاط در نوع روابط با کلاهبرداران حرفه ای

در این روزها شاهد انواع تکنیک های کلاهبرداری در جامعه هستیم. همانطور که می دانیم در روابط با کلاهبرداران حرفه ای آنها همیشه با ترفندهای خاصی ذهن طعمه های خود را درگیر می کنند تا آنها نتوانند حقیقت ها را ببینند.

با ویکی روان همراه باشید.

روابط با کلاهبرداران حرفه ای

تاریخچه:

یکی از این شیوه ها تکنیک شاهزاده گمشده می باشد. در بسیاری از افسانه های قدیمی و فیلم های تاریخی شاهد داستان شاهزاده ای هستیم که خانواده پادشاه قصد کشتن او را داشته اند و او از ترس کشته شدن به یک جزیره دیگر پناه می برد. شاهزاده فراری با عده ای آشنا می شود و به آنها وعده می دهد که اگر به او کمک کنند تا به قدرت برسد، وقتی به پادشاهی رسید جبران می کند.

این روش توسط بسیاری از کلاهبرداران حرفه ای نیز اجرا می شود. آنها به دیگران اعلام می کنند که قبلا ثروتمند بوده اند و به مشکل مالیاتی برخورد کرده و یا به خاطر خیانت شریکشان برشکست شده اند. آنها به اطرافیانشان در ازای کار کردن رایگان وعده سر خرمن می دهند. افراد ساده لوح بدون اطلاع از نحوه روابط با کلاهبرداران حرفه ای و نیز به خاطر رسیدن به وعده های پوچ آنها گاها بیش از حد تلاش می کنند. اما هرچقدر جلوتر می روند به پوچ بودن آینده کاریشان بیشتر پی برده و ناامید می گردند.

این نکته قابل توجه است که این دسته از کلاهبرداران برای رسیدن به اهدافشان خودشان را بسیار با مرام جلوه می دهند تا شما را نیز تحریک کنند که بامرام باشید و تا سرحد مرگ پای وعده های پوچشان بمانید.

راههای پیشگیری و کنترل روابط با کلاهبرداران حرفه ای:

تنها راه مبارزه با این تکنیک واقعیت گرایی می باشد. به وعده های دیگران و آینده کاری که برای شما ترسیم می کنند توجه نکنید. چشمانتان را به واقعیت ها باز کنید و فقط واقعیت های حال حاضر را نگاه کنید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره دکتر لوح موسوی

روانشناس بین المللی، کارشناس برنامه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی، مشاور شخصیت ها و مدیران ،برتر، نویسنده کتابهای روانشناسی تلفن دفتر مشاوره ۲۲۸۸۹۴۴۸

این و هم چک کنید

تعریف عدم تمرکز

عدم تمرکز و پرورش فکر (نشانه های عدم تمرکز)

عدم تمرکز و پرورش فکر مسیری است که برای بسیاری از ما رخ داده. با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *