خانه / عشق / قانون جذب عشق چیست؟

قانون جذب عشق چیست؟

آیا تا به حال بین خودتان و شانسی که برای عشق واقعی و خوشبختیتان به وجود امده است، مانده اید؟ آیا به قانون جذب عشق اعتقاد دارید و آن را مورد بررسی قرار داده اید؟

قانون جذب عشق چیست؟

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

وقتی ذهنتان را به تعالیم قانون جذابیت آشنا کنید، می توانید ساده تر به روش هایی برای پیدا کردن فرصت عشقی خود از طریق قانون جذب عشق برسید. حتی می توانید به شناسایی راه های مختلف پیدا کردن فرصت عشقی دست یابید.

می دانیم که قانون جاذبه، می تواند تاثیرات فراوانی داشته باشد. از طریق این روش، می توانید انرژی های مثبت قانون را جایگزین تمام احساسات منفی کنید و با تصدیق های مثبت ذهنی، شاهد بهبود زندگی خود باشید.

با این حال، موانع بسیاری برای جلوگیری از موفقیت شما در فهم قوانین جذابیت در زندگی وجود دارند.

حتما بخوانید

یکی از رایج ترین موانع این است که افرادی که در ابراز عشق خود بد شانس هستند، خودشان را در جایگاه بدی می بینند.

ظاهر شخص، عدم توانایی برای پیدا کردن شریک زندگی و سابقه و روابط ناموفق، موانعی برای ابراز عشق و پیدا کردن شریک زندگی می باشند.

با انتخاب اینکه در چرخه ای بی پایان از افکار منفی بمانید، چگونه می توانید به فرصت های عشقی خود برسید؟

تمرکز بر مشکلات قبلی، روابط گذشته و نواقص رندگیتان، تنها باعث افزایش بیشتر آن ها می شود و شما را از فرصت های عشقی که واقعا مستحق آن هستید، دور می کند.

چگونه از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟

هنگامی که به امکانات بی حد و اندازۀ قانون جذب عشق دست یابید و آن را در زندگی خود اعمال کنید، عشقی بی نظیر به سمتتان می آید.

۱- از تکنیک های تجربی روزمره برای عشق استفاده کنید

اولین چیزی که باید در بهره وری از قانون جذب عشق انجام دهید این است که وقتی احساس می کنید عشقی در زندگیتان وجود دارد، افکار و اعمالتان را به چیزی جز آن عشق، وابسته نکنید.

با غرق شدن در احساسات و انرژی های مثبت و عشق به خود و افرادی که در کنارتان هستند، توانایی هایتان برای دوست داشتن و عاشق شدن، بیشتر می شوند.

در اینجا برخی از تمرینات تجسمی برای عشق ارائه شده اند که می توانید آن ها را در نظر بگیرید.

 قانون جذب عشق

۲- سپاسگزار باشید

یکی دیگر از جنبه های مهم در قانون جاذبه، قدردانی است که می تواند به افزایش فراوانی عشق های باشکوه در زندگیتان کمک کند. مهم نیست که مقدار آن چقدر باشد.

سعی کنید برای تمام عشق هایی که در زندگیتان وجود داشته است، سپاسگزار باشید.

بنابراین، خود را با دلبستگی به عشق های بی پایان زندگی شامل عشق به خودتان، عشق به شریکتان و …، خوشبخت کنید.

شکرگزار بودن از عشقی که دارید، موجب افزایش آن می شود. در مقایسه با افرادی که به دنبال عشق ورزیدن هستند، افرادی که در رابطه بلند مدت هستند نیز باید تلاش کنند تا درک بیشتری از قانون جذب عشق داشته باشند

قدردانی می تواند در دستیابی به این موضوع، حیاتی باشد.

بنا به قانون جذب عشق به جای تمرکز بر چیز هایی که شما را در مقابل شریک زندگیتان تشدید می کنند، تمرکز بر چیز هایی که باید قدردانی کنید، راهی ساده اما موثر می باشد.

  • آیا نیازمند حمایت دیگران هستید؟
  • درگیر حس برتری آن ها هستید؟
  • نگران مکالمه آن ها درباره شما هستید؟

ذهن خود را از هر گونه احساسات منفی پاک کنید و تنها در مورد آنچه که نیازمند قدردانی می باشد، تمرکز کنید. علاوه بر این که عشقتان دریافت می شود، ۲ برار نیز می شود.

۳- اکنون اقدام کنید و عشقتان را ابراز کنید

با شناخت آزادی خواهانه و کنترل زندگیتان، عشق مانند هر چیز دیگری در زندگی، شروع به بهبود می کند. به جای حسادت از خوشبختی زوج های اطرافتان، تصمیم به گرفتن عشقی برای زندگی خودتان داشته باشید.

به خاطر داشته باشید تا ذهن و قلبتان را با جهان اطرافتان مرتبط کنید. این گونه می توانید صاحب تمام عشق های جهان شوید.

زمان آن رسیده است که به طور واقعی، همسر خود را انتخاب کنید. با قانون جذب عشق ، به راحتی می توانید عشق مورد نظرتان را پیدا کنید و به درجات مثبت در زندگی خود برسید.

حتما بخوانید

با این حال، فرآیندی خاص وجود دارد که از طریق آن می توانید سریع تر عشق خود را جذب کنید.

مراحل زیر، شما را به یک ارتباط عمیق با شخص خاصی که به او عشق می ورزید، می رساند:

  • در استفاده از قانون جذب عشق میبایست ابتدا قصدتان را مشخص کنید. ابتدا جملات خود را بنویسید. سپس هنگامی که خوشحال هستید، آن ها را با صدای بلند و در مقابل آیینه بخوانید. نمونه ای از این جملات عبارت اند از: “من آماده ام تا عشقم را افشا کنم و قلبم را به روی کسی که دوستش دارم، باز کنیم” و یا ” ذهن من روشن است، قلب من باز است و آماده هستم تا همسرم را در آغوش بگیرم”.
  • اعتقادات خود را در رابطه با همسرتان، تایید کنید. در حالی که از قبل برای مبارزه با باور های محدود خود آماده شده اید، تصویری واضح از فردی که می خواهید با او زندگی کنید، در ذهنان ایجاد کنید. سعی کنید از جملات کاربردی مانند: “من به دنبال عشق هستم و همسرم به من می رسد” و یا “هیچ چیزی مرا از دریافت عشق از همسرم متوقف نمی کند”، استفاده کنید.
  • تجسم چند حسی. تجسم و خلاقیت خود را از طریق حس های متفاوت، بیشتر کنید. شروع به تعیین جلسات طولانی تر کنید. همچنین می توانید لحظات مهم زندگی خود را، تجسم کنید. رویداد هایی همچون زندگی مشترک، ازدواج و یا داشتن فرزند را تجسم کنید.

اعتماد و درک فرآیند

همان گونه که برای شناخت همسرتان تلاش می کنید، مرحله نهایی سفر خود برای جذب عشق، یعنی صبر و شکیبایی را شروع کنید. احساس کنید که جهان، چیزی را که می خواهید به شما می دهد. همچنین در مورد پیدا نکردن همسرتان، نا امید نشوید.

قانون جذب عشق چیست؟
امتیازدهی به مطلب
عضویت در خبرنامه ویکی روان

عضویت در خبرنامه ویکی روان

همراه با بیش از 9 هزار مشترک دیگر برای دریافت بهترین و جدیدترین مطالب روانشناسی و دیگر موضوعات عضو خبرنامه سایت ویکی روان شوید

با موفقیت مشترک شدید!

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

ایجاد تنوع در روابط زناشویی

راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی

اگر می خواهید با استفاده از راه کارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید …

اشتباه خانم ها در روابط جنسی

اشتباه خانم ها در روابط جنسی

رابطه جنسی یکی از مهم ترین خواسته های روابط زناشویی میباشد که اتفاقا دقت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *