پولدارتر

محیط هایی که شما را پولدارتر می کند

رابرت کیوساکی می‌گوید اگر می‌خواهید پولدارتر شوید بسیار مهم است که دائماً محیط خود را ارتقاء دهید. به همین خاطر است که هرگاه کارشناسی زندگی پایین‌تر از سطح دارایی را توصیه می‌کند من افسوس می‌خورم.

با زندگی کردن پایین‌تر از سطح دارایی، شما دائماً در محیطی پست‌تر زندگی می‌کنید.

تاثیر محیط بر هوش مالی

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

به عنوان یک پسر بچه هرگاه برای رفتن به محله دوستان پولدارم از روی پل عبور می‌کردم، مغزم مجذوب چگونگی زندگی در سطحی بالاتر از استانداردهای زندگی‌ام می‌شد.

استانداردی که من خواهان زندگی در آن سطح بودم.

پیشنهاد ویژه

ذهنم به دنبال راه‌هایی بود تا بتواند به چنین استانداردی در زندگی دست یابد.

منظور من از این صحبت‌ها هزینه کردن تمام منابع مالی، خرید خانه بزرگ، ماشین‌های پر‌ زرق‌ و‌ برق، و غرق‌ شدن در بدی‌ های بد، نیست.

منظور من این است که به طور آگاهانه و هوشیارانه خود را به چالش بیندازید تا به واسطه افزایش هوش مالی، استاندارد های زندگی خود را ارتقاء دهید.

بهترین روش برای افزایش هوش مالی و در نتیجه پولدارتر شدن این است که ابتدا محیط مناسب را برای رشد و پرورش نبوغ خود بیابید

این کار می‌تواند رفتن به کتابخانه و خواندن کتابی از نویسنده‌ای باشد که می‌خواهید شبیه او باشید و یا نگاه‌ کردن به تصاویر خانه‌ های مجلل در یک مجله.

اولین گام در این مسیر این است که به طور آگاهانه شبیه‌ سازی استانداردی از زندگی و افرادی که به آنها مایل هستید را در ذهن نیمه خودآگاه خود آغاز کنید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره دکتر لوح موسوی

روانشناس بین المللی، کارشناس برنامه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی، مشاور شخصیت ها و مدیران ،برتر، نویسنده کتابهای روانشناسی تلفن دفتر مشاوره ۲۲۸۸۹۴۴۸

این و هم چک کنید

درمان شناختی رفتاری افسردگی چیست؟

درمان شناختی رفتاری افسردگی چیست؟ (۰ تا ۱۰۰)

درمان شناختی رفتاری افسردگی یکی از روش های کاربردی برای غلبه بر بیماری افسردگی است. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *