ثروت

محیط هایی که شما را پولدارتر می کند

رابرت کیوساکی می‌گوید اگر می‌خواهید پولدارتر شوید بسیار مهم است که دائماً محیط خود را ارتقاء دهید. به همین خاطر است که هرگاه کارشناسی زندگی پایین‌تر از سطح دارایی را توصیه می‌کند من افسوس می‌خورم.

با زندگی کردن پایین‌تر از سطح دارایی، شما دائماً در محیطی پست‌تر زندگی می‌کنید.

تاثیر محیط بر هوش مالی

با سایت روانشناسیویکی روان همراه باشید.

به عنوان یک پسر بچه هرگاه برای رفتن به محله دوستان پولدارم از روی پل عبور می‌کردم، مغزم مجذوب چگونگی زندگی در سطحی بالاتر از استانداردهای زندگی‌ام می‌شد.

استانداردی که من خواهان زندگی در آن سطح بودم.

پیشنهاد ویژه

ذهنم به دنبال راه‌هایی بود تا بتواند به چنین استانداردی در زندگی دست یابد.

منظور من از این صحبت‌ها هزینه کردن تمام منابع مالی، خرید خانه بزرگ، ماشین‌های پر‌ زرق‌ و‌ برق، و غرق‌ شدن در بدی‌ های بد، نیست.

منظور من این است که به طور آگاهانه و هوشیارانه خود را به چالش بیندازید تا به واسطه افزایش هوش مالی، استاندارد های زندگی خود را ارتقاء دهید.

بهترین روش برای افزایش هوش مالی و در نتیجه پولدارتر شدن این است که ابتدا محیط مناسب را برای رشد و پرورش نبوغ خود بیابید

این کار می‌تواند رفتن به کتابخانه و خواندن کتابی از نویسنده‌ای باشد که می‌خواهید شبیه او باشید و یا نگاه‌ کردن به تصاویر خانه‌ های مجلل در یک مجله.

اولین گام در این مسیر این است که به طور آگاهانه شبیه‌ سازی استانداردی از زندگی و افرادی که به آنها مایل هستید را در ذهن نیمه خودآگاه خود آغاز کنید.

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا