تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت

تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت

با توجه به دسترسی آسان به اینترنت میشه اعدا کرد اینترنت تمام جنبه های زندگی ما را فرا گرفته است و تاثیرات مثبت و منفی زیادی بر سبک زندگی ما گذاشته. مقوله اعتیاد به اینترنت موضوعیست که بسیار بسیار جدی در بین افراد مختلف دیده میشود و جامعه از این نظر آسیب پذیر تر شده است. اما تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت (Internet Addiction Test – IAT) به بررسی دقیق میزان اعتیاد به اینترنت در بین افراد مختلف میپردازد و آن را از دید روانشناسی مورد بررسی و مطالعه قرار میدهد.

تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت

با بخش تست روانشناسی در سایت ویکی روان همراه باشید.

تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت روشی قابل اطمینان و معتبر برای اندازه گیری اعتیاد به استفاده از اینترنت در بین تمام افراد میباشد.

هدف تست اعتیاد به اینترنت – Internet Addiction Test

فرقی نداره نوجوان هستید یا فردی میانسال، به هر حال اگر کاربر اینترنت هستید، تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت اطلاعات جالبی در مورد نحوه استفاده شما از اینترنت و میزان وابستگیتان به آن را ارائه میدهد.

تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت توسط دکتر کیمبرلی یانگ تهیه شده است و از دقت بسیار بالایی برخوردار میباشد.

تست بررسی میزان اعتیاد به اینترنت به صورت تحلیلی عمل میکند و برآیند تمام پاسخ های شما را تحلیل و در نهایت پاسخی با دقت بسیار بالا ارائه میدهد که قابل استناد خواهد بود.

گردآورندگان: فیروزه سپهریان و لیلا جویکار

تست روانشناسی اعتیاد به اینترنت حاوی ۲۰ پرسش مربوط به احساسات شما در مورد استفاده از اینترنت میباشد که میبایست با دقت تمام به آنها پاسخ دهید. لطفا هر عبارت را بدقت بخوانید، سپس با انتخاب مناسب ترین گزینه، مشخص کنید وضعیت شما با کدام یکی از حالت ها هماهنگی دارد. به یاد داشته باشید برای افزایش دقت و تحلیل بهتر، تنها یکبار میتوانید به پرسش ها پاسخ دهید و امکان بازگشت به پرسش های قبلی وجود ندارد. پس با دقت سوال را بخوانید و بعد پاسخ دهید.

چند وقت یکبار برای زمانی طولانی تر از آنچه که قصد داشتی، در اینترنت می مانی؟

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

درمان شناختی رفتاری افسردگی چیست؟

درمان شناختی رفتاری افسردگی چیست؟ (۰ تا ۱۰۰)

درمان شناختی رفتاری افسردگی یکی از روش های کاربردی برای غلبه بر بیماری افسردگی است. …

۲ دیدگاه ها

  1. تست جالبی بود من بد درگیر اینترنت هستم گویا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *