خانه / تست روانشناسی / تست روانشناسی اضطراب سخنرانی
تست روانشناسی اضطراب سخنرانی

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی

سخنرانی یکی از مرسوم ترین موقعیت هایی است که در محیط های کاری، دانشگاهی و اجتماعی برای ما رخ میدهد و میتواند به عنوان نردبانی برای صعود و یا گودالی برای سقوط باشد. تست روانشناسی اضطراب سخنرانی به بررسی سنجش میزان اضطراب سخنرانی میپردازد.

  • میخواهید بدانید چه مقدار اضطراب سخنرانی دارید؟
  • نمیدانید چه اتفاقاتی در حین سخنرانی رخ میدهد؟
  • خودتان را برای سخنرانی آماده کرده اید اما نمیدانید استرس دارید یا نه؟

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی

با بخش تست روانشناسی آنلاین سایت ویکی روان همراه باشید.

فرقی نمیکنه فردی حرفه ای هستید یا شخصی مبتدی که میخواهد برای اولین بار سخنرانی کند، به هر حال استرس و اضطراب به سراغتان میآید.

راه های زیادی برای کاهش استرس سخنرانی وجود دارد اما اگر تست روانشناسی اضطراب سخنرانی را با صداقت کامل انجام دهید متوجه میشوید که واقعا اضطراب سخنرانی دارید یا خیر.

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی نسخه معتبری از پرسشنامه افکار خودکار اضطراب سخنرانی (SAATQ) میباشد که از دقیق ترین پرسشنامه های سنجش میزان اضطراب سخنرانی است.

این تست کمکتان میکند تا میزان استرس سخنرانی برای جمع های کوچک و بزرگ را بسنجید و در صورتی که با صداقت کامل به تمام پرسش ها پاسخ دهید، برداشت روانشناسی خوبی از وضعیتی که در آن قرار دارید برایتان شرح داده میشود.

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی حاوی ۲۳ پرسش مربوط به احساسات کلی شما در مورد سخنرانی میباشد که میبایست با دقت تمام به آنها پاسخ دهید. به یاد داشته باشید برای افزایش دقت و تحلیل بهتر، تنها یکبار میتوانید به پرسش ها پاسخ دهید و امکان بازگشت به پرسش های قبلی وجود ندارد. پس با دقت سوال را بخوانید و بعد پاسخ دهید.

در هنگام سخنرانی به لکنت خواهم افتاد

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

اهمیت خانواده از نظر روانشناسی چیست؟

نقش و اهمیت خانواده در روانشناسی چیست؟ (۱۵ مورد)

اهمیت خانواده در زندگی و البته جامعه بیش از چیزی است که ما فکر می …

۲ دیدگاه ها

  1. خیلی تست باحالیه مرسی ویکی روان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *