تحلیل روانشناسی کتاب دوپامین مولکولی با خواص شگفت انگیز

کتاب های روانشناسی و به طور کل کتاب هایی که به نوعی به موضوعات روانشناسی مربوط هستند کم تعداد نیستند. این دست کتاب ها با هدف بررسی و تحلیل موضوعات مهم زندگی ما، راه های ارتقای کیفی سطح زندگی فردی و اجتماعی انسان ها نگاشته شده اند و تاثیرات بسیار زیادی بر زندگی ما دارند. یکی از این کتاب ها دوپامین مولکولی با خواص شگفت انگیز نام دارد که ترجمه اثری به همین نام میباشد که توسط انتشارات مازیار منتشر شده است.

بررسی و تحلیل روانشناسی کتاب دوپامین مولکولی با خواص شگفت انگیز توسط شیلا توکلی روانشناس مثبت گرا

کتاب-دوپامین-انتشارات-مازیار

نگارندگان این کتاب دانیل ز لیبرمن و مایکل ای. لانگ به شرح دقیق هورمون دوپامین و تاثیر آن بر بدمان به زبانی گیرا پرداخته اند و دکتر محمد اسماعیل فلزی با نثری شیوا و روان آن را ترجمه کرده است.

در ادامه شیلا توکلی روانشناس مثبت گرا و مشاور سایت ویکی روان در بخش مشاوره آنلاین، در یک فایل صوتی به بررسی و تحلیل کتاب دوپامین مولکولی با خواص شگفت انگیز پرداخته است که شنیدن آن را به همه شما توصیه میکنیم.

برای خرید اینترنتی این کتاب ارزشمند میتوانید به سایت انتشارات مازیار مراجعه نمائید.

دانلود فایل صوتی

 

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره شیلا توکلی

روانشناس مثبت گرا و مشاور روانشناس در بخش مشاوره روانشناسی آنلاین سایت ویکی روان

این و هم چک کنید

چرا افسرده می شویم

چرا افسرده می شویم؟ (تحلیل اختصاصی)

چرا افسرده می شویم؟ شاید دلایل زیادی برای افسرده شدن یک فرد به ذهنتان خطور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *