خانه / زنگ تفریح / خانم ها بخوانند / عوامل جذابیت زنان
عوامل جذابیت زنان

عوامل جذابیت زنان

زمانی که از مردی می‌پرسیم عوامل جذابیت زنان را بگویند اصلا آن چیزی نیست که زنان انتظارش را دارند. مردان اصلا انتظار ندارند که زنان‌شان مانند زنان و مانکن‌ های مجلات باشند. زنان برای جذاب شدن نیازی به هزینه‌ های آنچنانی و تلاش‌های مداوم ندارند. با کمی‌ تلاش می‌توانید از نظر ظاهری همان زنی باشید که مردتان در جستجوی آن است. حال به سه مورد از عوامل جذابیت زنان اشاره می کنیم.

مهم ترین عوامل جذابیت زنان کدامند؟

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

لبخند از معیارهای جذابیت خانم هاست

شگفت‌ آور است؛ یک لبخند ساده تاثیر فوق‌ العاده‌ای روی مردان دارد. بسیاری از زنان اشتباه می‌کنند و دوست دارند همواره جدی به نظر برسند.

سعی کنید همیشه یک لبخند کوچک به لبان خود داشته باشید، ما انسان‌ها همواره به سمت کسانی جذب می‌شویم که خوش اخلاق و گشاده‌ رو هستند.

لباسی مانند یک خانم!

تحقیقات روانشناسی درباره عوامل جذابیت زنان میگوید که مردان دوست دارند خانم ها مانند یک زن لباس بپوشند؛ آنها کت و شلوار، بلوز و شلوار را زیاد جذاب نمی‌دانند.

لباس زنانه نشان دهنده حس واقعی یک زن به خودش و درجه اعتماد به نفس وی میباشد. پوشش باوقار خانم ها تثیر فوق العاده ای در نظر آقایان دارد.

به یاد داشته باشید بر خلاف آنچه تصور میشود آقایان از پوشش های خیلی برهنه خانم ها خوششان نمیاید.

خوش‌ بینی درونی یک خانم

یک زن جذاب با وجود تمام صفات فوق، حتی جذابیت ظاهری، اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد، تمام ارزش‌های خود را نزد دیگران به تدریج از دست خواهد داد.

یک زن خوشبین، با اطمینان به مرد خود، تکیه‌ گاهی محکم برای وی محسوب می‌شود.

در بررسی عوامل جذابیت زنان اگر بتوانید همین حس خوش بینی خود را به آقایان نیز منتقل کنید تاثیر شگرفی در دیدگاه آنها نسبت به شما خواهد داشت.

درست است که آقایان دوست دارند حامی شما باشند اما در هر صورت آنها هم نیازمند درسافت انرژی های مثبت از سوی شما میباشند.

درباره نیایش مسلمیان

نیایش مسلمیان، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی،مشاوره خانواده ، ارتباط موثر ، روابط عاطفی عضو تیم تحریره روانشناسان ویکی روان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *