رادیو روانشناسی پادکست سومگنچ زندگی

رادیو روانشناسی پادکست سوم | گنج زندگی

سوالات بسیار زیادی تو زندگی برای ما پیش میاد، خیلی موضوعات در ظاهر هیچ جوابی ندارند. دلیل اصلیش اینه که هدف و خواسته روشنی نداریم، در حقیقت میشه گفت که گنج زندگیمون رو واضح تعیین نکردیم. برای رسیدن به موفقیت و مهم تر از اون رسیدن به آرامش باید با برنامه حرکت کنیم. باید بدونیم هر چیزی چطور به دست میاد.

شاید براتون جالب باشه که بدونین با داشتن برنامه ریزی منظم و پایبندی به اون برنامه ها میشه به راحتی و با خیال راحت به خواسته های ذهنیمون برسیم. البته در این مسیر هم مهمه که چه خواسته هایی رو در اولویت قرار دادیم. بعضی مواقع این خوده ما هستیم که بار فشار روانی زیادی رو روی دوش خودمون قرار میدیم و ناخواسته استرس و ناامیدی و وارد زندگی روزمره میکنیم. کاری که نتیجه نهایی اون لطمه وارد کردن به خوده ما و اطرافیانمون هست.

همانطور که در جریان هستید در تیم ویکی روان سعی میکنیم با تهیه تخصصی رادیو روانشناسی در پادکست های متنوع با موضوعات کاربردی و همکاری روانشناسان و متخصصین حوزه های مربوطه به مطالب کاربردی بپردازیم.

در ادامه به سومین پادکست رادیو روانشناسی با موضوع گنج زندگی گوش میدهیم که استاد لوح موسوی به مفهوم کشف گنج زندگی میپردازند.

با ویکی روان همراه باشید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

تعریف عدم تمرکز

عدم تمرکز و پرورش فکر (نشانه های عدم تمرکز)

عدم تمرکز و پرورش فکر مسیری است که برای بسیاری از ما رخ داده. با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *