خانه / همکاری با ویکی روان
wikiravan office

همکاری با ویکی روان

سلام و درود فراوان به شما دوست و همراه عزیز ویکی روان،

وب سایت روانشناسی ویکی روان مفتخر است از شما اساتید عزیز در بخش های گسترده فعالیت مجموعه دعوت به همکاری کند. همانطور که مستحضر هستید وب سایت روانشناسی ویکی روان در شاخه های گوناگون مرتبط با رشته روانشناسی با موضوعات گوناگون و متنوع فعالیت میکند. لذا به منظور بست حوزه های فعالیت و افزایش کیفیت مطالب قابل ارائه به جامعه وزین ایرانی بر آن شدیم تا با شما اساتید گرامی که در شاخه های فعالیتی ویکی روان توانایی و علاقه دارد دعوت به همکاری به عمل آوریم.

بدون شک حضور شما عزیزان دل در تیم ویکی روان باعث افتخار و دلگرمی خواهد بود و با هم در راستای تولید محتوای با کیفیت و شایسته ملت بزرگ ایران قدم میگذاریم.

زمینه های همکاری با وب سایت روانشناسی ویکی روان:

  1. تولید و نشر مقالات و محتوای اختصاصی مرتبط با شاحه فعالیت وب سایت توسط شما. بدون شک محتوای تولیدی شما تنها با ایجاد حساب کاربری نویسنده و انتشار مطالب با نامتان صورت میگیرد.
  2. ترجمه مقالات روز انگلیسی زبان. مفتخریم تا به اطلاع شما دوست عزیز برسانیم که تیم ترجمه ویکی روان در حال گسترش میباشد. به همین منظور در تلاشیم تا با جذب متخصصین مربوطه در جهت تولید محتوای مقالات اختصاصی و نیمه اختصاصی روانشناسی و دیگر حوزه های فعالیتی مجموعه ویکی روان قدم برداریم. پس اگر شما در این زمینه سابقه کار داشتید لطفا با ما تماس بگیرید.
  3. دانشجویان عزیز رشته روانشناسی میتوانند با فعالیت در وب سایت ویکی روان و ارائه محتوای اختصاصی از مزایای قرارگیری در لیست نویسنده های وب سایت و همکاران بهره مند شوند.

میدانید که جامعه ایرانی شایسته مطالعه بهترین ها در هر زمینه ای میباشد. تمام تلاش مجموعه ویکی روان آن است تا با بهره برداری از امکانات موجود و افزایش قابلیت های کنونی بتواند محتوای ارائه شده در شاخه مورد نیاز و ضروری روانشناسی را بهبود ببخشد تا انشاالله سطح آگاهی مردم و سلامت فکری جامعه افزایش یابد.

سپاس گذار شما تیم مدیریتی وب سایت روانشناسی ویکی روان

۰۲۱۲۲۳۷۲۱۷۴

ارتباط در تلگرام

info@wikiravan.com