سوالات متداول کاربران:

دوست عزیز سلام، ممنون که ویکی روان را برای مشاوره روانشناسی آنلاین انتخاب کردید. در ادامه به بررسی سوالات احتمالی شما می پردازیم. اگر جواب پرسش خود را در این بخش پیدا نکردید میتوانید به بخش راهنمای استفاده و یا بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.


برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی باید به اینترنت وصل باشم؟

برای اینکه یک جلسه مشاوره بدون مشکل و قطعی داشته باشید باید به خط اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه متصل باشین. خوشبختانه بیشتر مردم ایران به اینترنت پر سرعت چه از طریق خطوط ثابت ADSL و یا اینترنت همراه دسترسی دارند و سرعت اینترنت بالای یک مگ را تجربه می کنند. پس از این بابت به مشکل بر نمیخورید. برای تست میزان سرعت اینترنت خود میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

اگر سرعت اینترنتم کم باشه جلسه مشاوره با اختلال روبرو نمیشه؟

فرقی نمیکنه، می توانید از موبایل، کامپیوتر و حتی تبلت استفاده کنید. اما در هر صورت دستگاه شما باید دوربین جلو داشته باشد.

برای استفاده از مشاوره اینترنتی باید با موبایل باشم یا کامپیوتر؟

احترام به حقوق مراجعین و امانت داری از ابتدایی ترین قوانین مشاوره روانشناسی می باشد. مشاور روانشناس امین و رازدار مراجع خود است. ویکی روان هم با پیروی از همین ایده، هیچ دخل و تصرفی در جلسات مشاوره ندارد و نخواهد داشت. امنیت روانی شما برای ما از هر چیزی مهم تر است.

مشاوره تصویری من با مشاور ضبط میشه؟

تمام مشاورین ما افراد خبره و متخصص در زمینه روانشناسی ایران هستند. آنها شماره نظام روانشناسی دارند، پس مورد تایید سازمان روانشناسی ایران می باشند. از طرفی ما افراد متخصص و دارای تجربه بالا در زمینه مشاوره را انتخاب کرده ایم.

چطور وقت مشاوره رزرو کنم؟

در بخش راهنمای استفاده، به صورت متنی و ویدیویی مراحل رزرو وقت مشاوره را شرح دادیم اما کلیت به این شکل میباشد: مشاور خود را انتخاب می کنید از بین پکیج های زمانی یک مورد را انتخاب می کنید از بین تاریخ های پیشنهادی یک مورد را انتخاب و رزرو می کنید

زمان های مشاوره را میتوان تغییر داد؟

بله می توانید تا یک ساعت قبل از شروع وقت مشاوره رزرو شده، تاریخ و زمان مشاوره خود را به راحتی در پنل کاربری خود ویرایش کنید.

آیا وقت مشاوره به من یادآوری می شود؟

بله. زمانی که وقت مشاوره رزرو می کنید، پیامکی حاوی اطلاعات وقت مشاوره برای شما ارسال خواهد شد. همچنین 5 دقیقه قبل از شروع مشاوره تعیین شده توسط شما، مجدد پیامک یادآوری به همراه لینک اتاق گفتگو با مشاور ارسال خواهد شد.

اگر در رزرو وقت مشاوره مشکل داشتم چی؟

جریان رزرو وقت مشاوره به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده تا مشکلی نداشته باشید. همچنین در بخش راهنمای استفاده میتوانید از آموزش های ویدئویی استفاده کنید. اما اگر به هر دلیل در رزرو وقت مشاوره مشکل داشتین با ما تماس بگیرید تا این کار را برایتان انجام دهیم.

چطور میتوانم انتقاد و یا پیشنهاد برای ویکی روان ارسال کنم؟

خیلی ساده می توانید در صفحه ارتباط با ما، نظرات خود را برای ما ارسال کنید.