فرنوش خالدی

مشاور روانشناس
5

مهارت ها :

خودشناسی روانکاوی درمان فردی

مختصری درباره فرنوش خالدی

سلام

من فرنوش خالدی، دانشجوی دکتری روانشناسی هستم

از 7 سال پیش، در زمینه مشکلات شخصیتی، ارتباطی و خودشناسی مشغول به فعالیت هستم و باور دارم اگر بتوانیم خودمان را خوب بشناسیم، می توانیم روابط بهتر، انتخابهای سالم تر و زندگی رضایت بخش تری داشته باشیم.

ما اصولا نمی توانیم دیگران را تغییر دهیم، پس برای دوام آوردن در این دنیا، نیاز داریم ابزارهای سودمندتری برای بقا و سازگاری خودمان پیدا کنیم! 

ابزارهایی که طی درمانهایی از قبیل روانکاوی می تواند به شما کمک کند تا بفهمید ریشه مشکلاتتان کجاست، الگوهای تکراری رفتاری شما، چه بلایی بر سرتان می آورند و امروز برای ترمیم و رشد خودتان، چه می توانید انجام دهید؟!

ابزارهایی که به شما کمک می کنند، سیاه ترین ابعاد وجودی تان را ببینید و برایشان کاری کنید!

حضور درمانگر کنار شما می تواند رسیدن به این ابزارها را آسان تر کند، او که آنجا نشسته تا بیایی و از عمیق ترین و ترسناک ترین دردهایت برایش بگویی، تا او در پس رنج های مشترکش با تو، برایت التیامی بیابد و از دل دردهایت، درمانت کند.

برای رزرو جلسه مشاوره اول پکیج مورد نظرتان را انتخاب کنید.

ارسال دیدگاه و ثبت امتیاز

برای ثبت نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

دیدگاه های کاربران

تا کنون 1 دیدگاه ارسال شده است

فرجام فرح بخش

سه شنبه 07 آبان 1398

من با کمک خانم خالدی به چیزای جالبی در باره خودم پی بردم که بهم خیلی کمک کرد که بتونم بیشتر از یک ربات هوشمند که فقط یک روتین رفتاری رو تکرار میکنه باشم و دیدگاه مثبتی به چیزایی که فکر میکردم منفی هستن رو داشته باشم.تجربه خودشناسی خیلی جالبه و خانم خالدی انعکاس بهتری از شخصیت من بهم نشون داد.هرچند که اصلا از قبول کردن یک سری از ضعف های خودم خوشم نمیومد.