تست روانشناسی

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی

سخنرانی یکی از مرسوم ترین موقعیت هایی است که در محیط های کاری، دانشگاهی و اجتماعی برای ما رخ میدهد و میتواند به عنوان نردبانی برای صعود و یا گودالی برای سقوط باشد. تست روانشناسی اضطراب سخنرانی به بررسی سنجش میزان اضطراب سخنرانی میپردازد.

  • میخواهید بدانید چه مقدار اضطراب سخنرانی دارید؟
  • نمیدانید چه اتفاقاتی در حین سخنرانی رخ میدهد؟
  • خودتان را برای سخنرانی آماده کرده اید اما نمیدانید استرس دارید یا نه؟

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی

با بخش تست روانشناسی آنلاین سایت ویکی روان همراه باشید.

فرقی نمیکنه فردی حرفه ای هستید یا شخصی مبتدی که میخواهد برای اولین بار سخنرانی کند، به هر حال استرس و اضطراب به سراغتان میآید.

راه های زیادی برای کاهش استرس سخنرانی وجود دارد اما اگر تست روانشناسی اضطراب سخنرانی را با صداقت کامل انجام دهید متوجه میشوید که واقعا اضطراب سخنرانی دارید یا خیر.

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی نسخه معتبری از پرسشنامه افکار خودکار اضطراب سخنرانی (SAATQ) میباشد که از دقیق ترین پرسشنامه های سنجش میزان اضطراب سخنرانی است.

این تست کمکتان میکند تا میزان استرس سخنرانی برای جمع های کوچک و بزرگ را بسنجید و در صورتی که با صداقت کامل به تمام پرسش ها پاسخ دهید، برداشت روانشناسی خوبی از وضعیتی که در آن قرار دارید برایتان شرح داده میشود.

تست روانشناسی اضطراب سخنرانی حاوی ۲۳ پرسش مربوط به احساسات کلی شما در مورد سخنرانیمیباشد که میبایست با دقت تمام به آنها پاسخ دهید. به یاد داشته باشید برای افزایش دقت و تحلیل بهتر، تنها یکبار میتوانید به پرسش ها پاسخ دهید و امکان بازگشت به پرسش های قبلی وجود ندارد. پس با دقت سوال را بخوانید و بعد پاسخ دهید.

[wp_quiz_pro id=”19476″]

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

‫5 دیدگاه ها

  1. چرا من وقتی تصمیم به ازدواج میگیرم طرف مقابل من رو به چشم یه برادر میبینه …..

  2. با سلام
    من نمی‌دانم تا چه حدی تفسیر این پرسشنامه و گویه‌های آن دقیق و علمی است، در هر حال نتایج تفسیر نشان دهنده وضعیتی است که خودم احساس می‌کنم چنین حالتی (اضطراب سخنرانی) را دارم.
    باز هم ممنون که به نحوی بیانگر حالت‌های پنهان من بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا