پزشکی

دانستنی های پزشکی و کوتاه از دنیای پزشکی

این روزها اخبار جالب و حیرت‌ آوری از دنیای علم و بخصوص دانستنی های پزشکی منتشر می‌شود. در زیر چند نمونه از این خبرها را می‌خوانید:

دانستنی های پزشکی

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

موز رسیده وسیاه بخورید!

موزهای خیلی رسیده که خجالت می‌کشیم به میهمان تعارف کنیم ترکیبات ضدسرطانی خیلی خوبی دارندکه علاوه بر پیشگیری، با سلول‌های سرطانی هم می‌جنگند.

رفع استرس با پوست پرتقال

مقداری پوست پرتقال درظرف آب بریزید و بگذارید جوش بیاید و بوی آن در خانه پخش شود. بوی نشاط‌بخش پرتقال، اعصاب را آرام و با افسردگی مبارزه می‌کند.

چهار رنگ اصلی در خمیردندان

در دانستنی های پزشکی آمده است که اگر انتهای خمیر دندان‌تان را چک کنید متوجه علامت رنگی خاصی می‌شوید. ابتدا معنی علامت‌ها را بدانید تا بدانید چه دارید می‌خرید!

رنگ سبز علامت نشانه استفاده از مواد کاملا طبیعی در ساخت خمیردندان است. علامت آبی نشانه استفاده از مواد طبیعی به همراه مواد دارویی است.

رنگ قرمز نشان می‌دهد که خمیردندان از ترکیب مواد طبیعی و مواد شیمیایی تشکیل شده و رنگ سیاه نشانه مواد کاملا شیمیایی در خمیردندان است. حالا انتخاب کنید!

دویدن به عقب اندام را زیبا می‌کند!

وقتی به عقب راه می‌روید خود به خود و غریزی پشت‌تان را صاف می‌کنید. این کار باعث برطرف کردن انحنای ستون فقرات و کمردرد نیز می‌شود!

دوش آب گرم هنگام خوابیدن

مطابق دانستنی های پزشکی گرفتن دوش آب گرم در خوابیدن راحت‌تر بسیار موثر است، زیرا وقتی بدن‌تان گرم می شود، سعی می‌کند خودش را خنک کند و این تغییر دما و سرد شدن، فرد را خواب آلود می‌کند.

آقایان قهوه بنوشید

مصرف روزانه ۳تا۵ فنجان قهوه برای مردان، موجب حفظ قوای جنسی می‌شود. مردانی که روزانه مقدار بیشتری کافئین به بدن‌شان می‌رسد کمتر از دیگران در معرض ابتلا به اختلال نعوظ هستند.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

روانشناسی عشق دختر به پسر

۱۴ دلیل عشق دختر به پسر (بررسی ۰ تا ۱۰۰)

عشق دختر به پسر بسیار زیباست و آنها را وارد دنیایی می کند که احساسات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *