کاترین پاندر کیست؟ (بیوگرافی+کتاب کاترین پاندر)

خانم کاترین پاندر (Catherine Ponder) یک کشیش است و موسس کلیسای جهانی است که هم اکنون با نگاهی جدید سعی می کند قسمتی از آموزه های دین مسیحیت را متفاوت از گذشته عرضه کند و مطالب گفتنی زیاد است. شاید شما هم ندانید کاترین پاندر کیست و چه آثاری از خود به جای گذاشته است، به همین خاطر در این مطلب سایت ویکی روان به بررسی بیوگرافی کاترین پاندر می پردازیم.

کاترین پاندر کیست؟

با بخش بلاگ و مقالات ویکی روان همراه باشید.

کاترین پاندر می گوید، چند دهه پیش یک منشی بیوه و بدبخت بودم که یک بچه هم روی دستش مانده بود و باید از راه کار کردن سخت خرج خود و بچه اش را در می آورد. از آن جا بود که به فکر افتادم که شیوه توانگر شدن را بیاموزم.

نخست از طریق منشی گری و سپس از طریق کشیشی غیر فرقه ای توانستم به سوی توانگری قدمی بردارم. (برگرفته از چشم دل بگشا، کتاب کاترین پاندر)

زندگینامه کاترین پاندر

کاترین پاندر
کاترین پاندر

در سال ۱۹۵۶، پس از تحصیل در رشته تجارت، او در دانشگاه Unity ثبت نام کرد و لیسانس علوم را دریافت کرد. سپس کاترین پاندر در سال ۱۹۵۸ در کلیسای بیرمنگام در ایالات متحده مشغول تعلیم و تدریس شد.

حاصل این کلاس ها یک جزوه شد که جهت راهنمایی کسانی که در کسب و کار و تجارت بودند، به رشته تحریر در آمد و به عنوان اولین اثرش به نام کتاب قانون توانگری به چاپ رسید. وی از این زمان در شهرهای مختلف آمریکا به رفت و آمد پرداخت و در مورد پول دار شدن و توانگر زیستن به سخنرانی و برپایی سمینار ها پرداخت.

در مدت ۱۲ سال در ایالت تگزاس اقامت داشت و ۲ کلیسا در آن جا تاسیس کرد.

کاترین پاندر چنان در تشویق دیگران به پول دارشدن و رفاه داشتن مشهور شده است که موضوع سخنرانی های وی به «باریدن طلا» تغییر نام یافت.

سازمان های کلیسایی خانم کاترین پاندر در همه جای آمریکا و در دیگر نقاط جهان امروزه با کشیش هایی که از کشیشان اندیشه نو محسوب می شوند؛ اداره می شوند.

پاندر بیش از همه چیز در کتاب هایش اصرار دارد که مخاطبینش در رفاه زندگی کنند و از فقر به هر قیمتی که شده فرار کنند. وی حتی در کتاب قدرت دعا که در نگاه اول به نظر می رسد یک موضوع معنوی و عرفانی را مطرح ساخته است.

بیش از آن که خود دعا را تبلیغ کند به پاره ای از اثرات دعا که ایجاد توانگری و تولید ثروت است، توجه دارد و طرح موضوعات معنوی و اخلاقی را هم مقدمه خوش زیستن می داند نه یک مرام مستقل برای تحول معنوی و روحی.

همین امر باعث شده کتاب خانم کاترین پاندر از پرفروش ترین کتاب های انگیزشی، به خصوص در ایران باشند. طرفداران زیادی برای خود جذب کند.

بهترین کتاب های کاترین پاندر

کتاب های قانون شفا و قدرت دعا و چشم دل بگشا که به فارسی ترجمه شده اند از کاترین پاندر است و در تیراژ بسیار زیاد منتشر شده اند.

در قدمه کتاب قانون شفایکاترین پاندر آمده است که:

روانشناسان می گویند فقط می توانید صاحب چیزی باشید که ذهنا آن را بپذیرد. این را نیز می گویند که اگر فکر کنید طرد شده اید، طرد می شوید

همراه با کاربرد فنون شفا که در این کتاب است و سایر درمان های پزشکی که برای خود مناسب می یابید، گامی فراتر بروید و به تاکید ندا در دهید:

«من آماده ام. برای شفای ذهن و تن و روابط و همه امورم کاملا آماده می باشم. هم اکنون شفای کامل خود را می پذیرم. من آرام هستم و جسماً نیرومند و ذهناً قدرتمندم و همه مویرگ هایم سرشار از شفا و شادمانی است.»

آنگاه از ضمیر برترتان بخواهید تا بر شما آشکار کند که کدام قانون شفا سریعتر شما را شفا می بخشد.

لیستی از کتاب های کاترین پاندر

کاترین پاندر کیست؟
کاترین پاندر کیست؟

از کتاب های کاترین پاندر م یتوان به:

  • راز توانگری بی‌کران
  • شهامت موفق شدن
  • از دولت عشق
  • کتاب رهایی از استرس کاترین پاندر
  • قدرت دعا
  • چشم دل بگشا
  • قانون‏ شفا
  • رهایی از استرس

اشاره کرد که تمام آنها به زبان فارسی ترجمه شده و قابل تهیه می باشند.

شما دوست عزیز می توانید از سراسر دنیا در جلسات مشاوره آنلاین ویکی روان شرکت کرده و با مشاور مورد نظرتان جلسه مشاور غیرحضوری به شکل صوتی، تصویری و متنی برگزار نمائید:

مشاوره متنی و تصویری در ویکی روان

دکمه بازگشت به بالا