خانم ها بخوانند

چه عواملی باعث سرد شدن مردان در روابط جنسی میشوند؟

داشتن روابط صمیمانه جنسی و رضایت بخش لازمه زندگی موفق زناشویی است. در زیر به برخی از رفتارهای زنان که به سرد شدن مردان در روابط جنسی منجر میشود اشاره شده است. آگاهی از این رفتارها و اصلاح آنها توسط زنان به بهبود روابط جنسی، صمیمیت بین همسران و جلوگیری از سرد شدن مردان در روابط جنسی منجر خواهد شد. در ادامه به بررسی رازهایی درباره کردان و روابط جنسی میپردازیم.

با ویکی روان همراه باشید.

فهرست موضوعات بررسی شده

زنها به گونه ای رفتار میکنند که گویی از معاشقه و روابط جنسی خوششان نمیاید

زن هایی که درباره روابط جنسی با کلمات و عبارات تحقیر آمیز صحبت میکنند، به هنگام صحبت درباره معاشقه و روابط جنسی معذب شده و احساس ناراحتی میکنند، از روابط جنسی و معاشقه امتناع میکنند، از شوهرشان به خاطر شهوانیتش انتقاد میکنند و به گونه رفتار میکنند که انگار هیچ لذتی نمیبرند و از سر وظیفه آن را تحمل میکنند باعث ایجاد حس پس زده شدن و سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
یونس ترقی طلب یونس ترقی طلب
دکتری روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
نیلوفر رستگاری نیلوفر رستگاری
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
محمود مردانی محمود مردانی
مشاور تغذیه
از 300,000 هزار تومان
صديقه فنائی صديقه فنائی
دکتری روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
زهرا محبوبی زهرا محبوبی
دکتری روانشناسی
از 62,500 هزار تومان
حمید رضا مهرابی بهار حمید رضا مهرابی بهار
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
مریم جاویدی مریم جاویدی
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
علیرضا مرادی علیرضا مرادی
مشاور حقوقی خانواده
از 75,000 هزار تومان

زن هایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند از عوامل سرد شدن مردان در روابط جنسی هستند

این که همیشه مردان شروع کننده رابطه هستند بعد از مدتی به آنها این حس را میدهد که باید ریسک کنند و ممکن است از جانب همسرشان دفع شوند و احساس ترد شدگی بکنند. وقتی که زنان از خود احساس نیاز نشان نمیدهند به همسرشان این حس را میدهند که علاقه ای ندارند و این باعث خشم و سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود.

زن هایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند

مردها برای آلت و نرینگی جنسی خود هویت قائلند. آنها هرگونه رفتار شما را با آن به منزله رفتار با خودشان تعبیر میکنند. وقتیکه زنان بدون احساس و یا به دور از اعتماد به نفس به بدن همسرشان دست میزنند به مردها این احساس را میدهند که دوستشان ندارند و باعث ایجاد احساس ترد شدگی و غیر مطلوب بودن و در نتیجه سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود و به افزایش کیفیت رابطه جنسی کمک نمیکند.

زن هایی که بار مسئولیت رسیدن به اوج لذت جنسی را به عهده شوهرشان می گذارند

این رفتار زنان باعث میشود مردها احساس فشار و اجبار کنند که مسئولند همسرشان را حتما ارضا کنند، چنانچه در این کار شکست بخورند پس خوب نیستند و ضعیف هستند. این حس باعث میشود که مرد احساس منجر به انزجار و سردی جنسی در مرد میشود.

زن هایی که در رختخواب مثل پلیس رفتار میکنند

زن هایی که مدام به همسرشان دستور میدهند و سعی میکنند آنها را کنترل کنند این حس را در مردشان به وجود می آورند که مورد اعتماد همسرشان نیستند و همسرشان میخواهد اعمال قدرت کند. این کار باعث سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود.

زن هایی که در رختخواب مثل یک جسد سرد و بی حرکت بوده و پاسخ گو نیستند

زن هایی که در رختخواب به هیچ رفتاری پاسخ نمی گویند، عکس العملی نشان نمیدهند و هیچ تاییدی نمیدهند باعث احساس شکست و ضعف در همسرشان میشوند و باعث سرد شدن مردان در روابط جنسی میشوند.

سرد شدن مردان در روابط جنسی

زن هایی که در رختخواب زیاد حرف میزنند

زمانیکه زنان احساسشان را در رخت خواب بیان میکنند در شوهرشان احساس اجبار برای پاسخ گویی را به وجود میآورند و این کار تمرکز مردان را مختل و باعث سرد شدن مردان میشود.

زن هایی که زیاد مراقب بهداشت، سلامت و زیبایی خود نیستند

زن هایی که لباس های نامرتب میپوشند، بدنشان و دهنشان بو میدهد، ناخنهای شکسته دارند و موهای بدنشان را اصلاح نمیکنند باعث سردی همسرشان میشوند.

زن هایی که خود نیز از ظاهر و قیافه و سرو وضع خودشان خوششان نمیآید، مرتبا خود را پایین میآورند و تحقیر میکنند

زن هایی که از اندام خود و صورتشان ناراضی هستند و مدام در مقابل همسرشان خودشان را تحقیر میکنند  “من چاق هستم”،”من زشت هستم” از اعتماد به نفس کمی برخوردارند و خود باوری ندارند و این امر باعث سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود.

زن هایی که بیش از حد نسبت به قیافه و ظاهر خود حساس هستند

مردها از زن هایی که به زیبا ییشان اهمیت میدهند، خوششان میآید، اما در عین حال دوست دارند ببینند همسرشان بدون آرایش معذب نیست و زیبایی طبیعی زنان را دوست دارند. زنهایی که همیشه نگران زیبایی و آراستگی خود هستند و بیش از حد آرایش میکنند، مردان را به خود سرد میکنند زیرا این حالت نشان دهنده عدم اعتماد به نفس و احساس نا امنی درونی زن است.

زن هایی که دوست ندارند معاشقه دهانی دریافت کنند

در واقع مردها دوست دارند لذت بیشتری به همسرشان بدهند و این موضوع برای مردها محرک جنسی نیرومندی محسوب میشود. وقتیکه زنان اجازه معاشقه دهانی به همسرشان نمیدهند و در واقع هوش جنسی ندارند، باعث میشود مردها احساس کنند که خودخواه هستند و مردها فکر کنند که همسرشان آنها را از خود رانده است. به علاوه مردها احساس میکنند که همسرشان از این طریق آنها را کنترل میکنند  و این احساس باعث سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود. .

زن هایی که به هنگام بوسیدن، زیاد از زبان استفاده میکنند

این روش بوسیدن حس لطافت را به مرد نمیدهد و خیس شدن ناشی از آن نیز چنان مطلوب و خوشایند نیست و باعث سرد شدن مرد میشود.

زن هایی که بیش از حد جدی هستند

زنهای بیش از حد جدی، معلم های مدرسه، مادرها و دیگر شخصیت های مونث، زن های ترسناک زندگی مردها را برای آن ها تداعی میکنند، نه معشوقشان. مردها از حس شوخ طبعی زنها خوششان میاید و زنهای بیش از جدی به آنها این حس را میدهند که زیر ذره بین هستند و مورد تایید همسرشان نیستند.

زن هایی که بیش از حد وابسته به مردها هستند

زن هایی که بیش از حد به مردان متکی هستند و شخصیتی وابسته دارند به گونه ای که هیچ وقت نمی توانند تصمیم جدی بگیرند. زن هایی که با کوچکترین نگاه شوهرشان به زنی دیکر امنیت درونیشان مختل میشود و همه جا آنها را دنبال میکنند، زن هایی که روحیه قربانی دارند و مدام دیگران را به خاطر مشکلات زندگیشان سرزنش میکنند، باعث احساس خفگی در مردشان میشوند. این حالت باعث ایجاد نقش والد و کودک میشود و مرد احساس مسئولیت و حمایت زیادی را نسبت به زن میکند و باعث از بین بردن جاذبه جنسی زن برای همسرش و سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود.

سرد شدن مردان در روابط جنسی

زن های احمق و سطحی از عوامل سرد شدن مردان در روابط جنسی

زنهایی که اولویت اولشان ناخن هایشان، آخرین مد یا تماشای تلوزیون است برای مردان جذابیتی ندارند. مردان از زنانی که هیچ تلاشی در جهت ارتقاء دانش شخصی و معلومات خود نمیکنند مردان را سرد میکند زیرا مردان احتیاج دارند به زن زندگیشان افتخار کنند.

خانم هایی که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند

زن هایی که به وضعیت شغلی، ماشین، پول و وضعیت اقتصادی مردان پیش از حد اهمیت نشان میدهند باعث عصبانیت و حس نفرت در مردان میشوند. مردها احساس میکنند که قدر واقعی آنها نادیده گرفته میشود و باعث عدم امنیت عاطفی و روحی در آنها میشود و منجر به سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود.

زن هایی که با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند

زنهایی که سعی دارند مردها را اغوا کنند و بدنشان به عنوان طعمه استفاده میکنند، ممکن است برای بعضی از مردها جذاب باشند اما مردان اصولا آنها را جدی نمی گیرند و از لحاظ جنسی به آنها سرد میشوند.

زن هایی که مدام از نامزد یا همسر قبلی خود صحبت میکنند

مردها از شنیدن تجارب جنسی همسرشان خوششان نمیآید و باعث میشود که از درون به همسرشان سرد شوند.

زن هایی که از لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند

زنهایی که می بایست سه ساعت در حمام وقت صرف کنند و از انواع لوسیون ها استفاده کنند. زنهایی که می باید به نورپردازی، موزیک و یا تدارکات ایده آل خود را حتما ترتیب دهند و محیط را آماده کنند عمل جنسی را برای همسرشان تبدیل به پروژه میکنند و باعث احساس فشار در مردها میشوند و به مرور میل جنسی در مردها از بین میرود و به سرد شدن مردان در روابط جنسی منجر میشود.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
علیرضا سروش علیرضا سروش
دکتری روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
فاطمه شکری فاطمه شکری
مشاور روانشناس
از 55,000 هزار تومان
مارال حقیقی کرمانشاهی مارال حقیقی کرمانشاهی
دکتری روانشناسی
از 150,000 هزار تومان
بهاره محسنی بهاره محسنی
مشاور روانشناس
از 110,000 هزار تومان
نسرین دشتبانیان نسرین دشتبانیان
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
سحر بهروزیان سحر بهروزیان
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
شیما وفا شیما وفا
دكتراى روانشناسى
از 62,500 هزار تومان
پریا نوربخش پریا نوربخش
مشاور روانشناس
از 120,000 هزار تومان

زن هایی که لباس زیر کهنه و زشت میپوشند

پوشیدن لباس زیرهای گشاد، شل و ول و آویزان، لباس زیرهایی پر از قلاب و سوزن و رن گو رو رفته باعث سرد شدن مردان در روابط جنسی میشود.

فاطمه صبوری پور

سی ساله ليسانس روانشناسی عمومی فوق ليسانس روان شناسی تربيتی دانشجوی دكتری روانشناسی تربیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا