دکوراسیون منزل

چند روش کاربردی برای دکوراسیون منزل

الهام پاکوا: در هنگ کنگ که اکثر مردم در آپارتمان زندگی می‌کنند از روش الهام پاکوا در دکوراسیون منزل استفاده می‌کنند. این روش اگر چه از مکاتب قطب‌نمایی فنگ‌شویی حساب می‌شود ولی در آن از قطب‌نما استفاده نمی‌شود.

در روش الهام پاکوا مربعی سه در سه بر روی نقشه آپارتمان منطبق می‌شود اما از آنجا که قرار نیست در این روش از قطب‌نما استفاده شود، در اصلی یا ورودی اصلی همواره در پایین جدول قرار می‌گیرد.

با ویکی روان همراه باشید.

ثروت: در دکوراسیون منزل بخش ثروت در دورترین قسمت سمت چپ بالای آپارتمان نسبت به ورودی قرار دارد. اگر تمایل به کسب ثروت و تنعم دارید، حتما این بخش از آپارتمان خود را تقویت و فعال کنید. افزایش نور و روشنایی باعث تشویق چی به حضور در این قسمت از خانه می‌شود. آویختن چلچراغ‌های کریستالی بلورین نیز در تشویق چی و انعکاس آن در جهات مختلف موثرند.

استقرار اشیای فلزی در این بخش به دلیل ارتباط فلز با پول و گذاشتن یک آکواریوم به دلیل مرتبط بودن آب با ثروت و ماهی با موفقیت در این محل تاثیر بسزایی خواهد داشت.

ازدواج: اگر به دنبال داشتن ارتباطی نزدیک، قومی و سالم با همسر خود هستید یا در جستجوی چنین همسری می‌باشید، این بخش از خانه را فعال کنید. افزایش روشنایی برای تشویق و تقویت چی، آویزهای کریستال، اشیاء مرتبط با عنصر شخصی و عنصر شریک زندگی شما و نصب تصاویری از هر دوی شما در کنار هم برای نیل به موفقیت در زندگی زناشویی تاثیرات مثبتی خواهند داشت. در صورتی که ازدواج نکرده‌اید و به دنبال شریکی برای زندگی خود هستید، می‌توانید تصاویری از زوج‌های صمیمی در کنار مناظر زیبای طبیعی را در این بخش نصب کنید. به طور کلی، هر چیز را که در نظر شما مرتبط با عشق و ازدواج است می‌توانید در بخش ازدواج به نمایش بگذارید.

دکوراسیون منزل

شهرت: در دکوراسیون منزل دقت داشته باشید که بخش شهرت در یک سوم میانی پشت خانه شما و در بین بخش‌های ثروت و ازدواج قرار می‌گیرد. منظور از شهرت در اینجا برجسته بودن و خوشنامی شخص در جامعه است. ولی اگر قصد مشهور شدن به مفهوم رایج آن را نیز دارید، باید این قسمت از آپارتمان خود را فعال کنید.

نخستین گام افزایش نور و روشنایی است. آویختن کریستال، استقرار اشیایی با عنصر شخصی، نصب عکس یا تصویر اشخاص ساکن همراه با مدارک، مدال‌ها و تقدیرنامه‌های شخصی، از قدم‌های بعدی برای فعال کردن این قسمت از آپارتمان است.

خانواده: بخش خانواده نماد خانواده در معنای گسترده آن است که اشخاص نزدیک و دوستان صمیمی را نیز در بر می‌گیرد. این بخش با سلامتی نیز در ارتباط است.

فعال کردن این قسمت موجب تحکیم پیوند بین اعضای خانواده و آرام گرفتن اختلافات بین آنها می‌شود. این بخش محل مناسبی برای به نمایش گذاشتن عکس‌های خانوادگی و یادگاری‌های دوستان و عزیزان است. در هنگام بیماری یکی از اعضای خانواده، این بخش باید بیشتر فعال گردد.

طبیعتا افزایش روشنایی و استقرار اشیائی با عناصر شخصی اعضای خانواده، در فعال کردن بخش خانواده موثر خواهند بود. در صورت بیماری یکی از اعضای خانواده ، قرار دادن اشیائی با عنصری که در چرخه مولد قبل از عنصر شخص بیمار قرار گرفته، در بهبود وی موثر خواهد بود.

ادامه دارد…

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره مهدی بختیاری

مشاوره حرفه اى فنگ شويى و دكوراسيون خانه ، فضا هاى ادارى و تجارى، ويلا 09124683563

این و هم چک کنید

علائم استرس زنان

علائم استرس زنان چیست؟ (نشانه اضطراب در زنان)

شناخت نشانه های استرس و اضطراب اولین قدم برای درمان آن است، به همین خاطر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *