دکوراسیون منزل

چند روش کاربردی برای دکوراسیون منزل (۲)

در پست گذشته در این مطلب به بخش‌های مربوط به ثروت، ازدواج، شهرت و خانواده در دکوراسیون منزل اشاره کردیم. در ادامه بحث گذشته بخش‌های دیگر و محل استقرار آنها را در منزل به شما آموزش خواهیم داد.

با ویکی روان همراه باشید.

فرزندان

در دکوراسیون منزل بخش فرزندان در سمت راست در ورودی و بین بخش‌های ازدواج و حامیان قرار دارد و به دو طریق فعال می‌شود. اگر با کودک خود مشکلاتی دارید با قرار دادن اشیائی با عنصر ما قبل عنصر وی در چرخه مولد و افزایش نور این بخش را فعال کنید.

اما اگر طالب وزنه هستید، روش فعال کردن آن متفاوت است. همرا با افزایش نور و روشنایی، کریستالی را با روبان قرمز در این محل بیاویزید و از گیاهان سالم و جوان یا دسته گل‌های طبیعی و تازه برای تزئین این قسمت استفاد کنید. به خاطر داشته باشید که به محض پژمردگی، دسته گل را تعویض کنید زیرا گل‌های خشکیده و پژمرده تولید چی منفی می‌کنند. در صورت تمایل بجای گل‌های طبیعی می‌توان از گل‌های مصنوعی نیز استفاده کرد اما گل‌های خشک شده تزئینی از نظر فنگ‌شویی نامناسب هستند. زیرا تمامی‌آب خود را از دست داده‌اند و فراموش نکنیم که فنگ‌شویی به معنی باد و آب است.

دانش

دانش در منتهی علیه چپ، سمت در ورودی واقع است و با آموزش و یادگیری ارتباط دارد. این بخش محلی ایده‌آل برای کتابخانه، مطالعه و یا سرگرمی‌های فکری کودکان است. کارهایی که نیاز به فعالیت فکری دارند. در صورت انجام در این قسمت از کیفیت بالاتری برخوردار خواهند بود.

فعال کردن این بخش نیز مانند سایر بخش‌ها، با افزایش نور و روشنایی و آویختن کریستال یا بلور امکانپذیراست. برای به تحرک در آوردن این بخش می‌توان از استقرار اشیائی در ارتباط با موضوعی که قصد یادگیری آن را دارید، استفاده کنید. برای نمونه، اگر در حال یادگیری یک زبان خارجی هستید، باید مطالعه خود را در این بخش انجام دهید و لغت‌نامه‌ها و کتب دیگر مربوط به این موضوع را در این محل نگهداری کنید.

کار

در دکوراسیون منزل خود توجه داشته باشید که این بخش در قسمت میانی  سمت ورودی اصلی قرار دارد. اگر مایل به پیشرفت در زمینه کار فعلی خود هستید یا در صدد یافتن شغل دیگری برآمده‌اید، باید بخش کار آپارتمان خود را فعال کنید.

زنگ‌های بادی،کریستال، نور بیشتر و اشیاء مرتبط با عنصر شخصی شما در این مورد موثرند. در عین حال این بخش مکان مناسبی برای تلفن، میز تحریر و هرگونه تجهیزات کاری مثل رایانه، دورنگار و کاغذ است.

دکوراسیون منزل

حامیان

بخش حامیان در منتهی علیه سمت راست در ورودی قرار می‌گیرد. یک ضرب‌المثل قدیمی ‌می‌گوید: «وقتی شاگرد حاظر باشد، معلم نیز خواهد آمد». شما نیز اگر حس می‌کنید که برای دریافت کمک آماده‌اید ولی از کمک‌کننده خبری نیست، می‌توانید با فعال کردن این بخش از خانه آمدن وی را تسریع کنید. حامیان با کمک و مشورت‌های خود، دست ما را در زمینه‌های مختلف می‌گیرند. با فعال کردن این بخش آنها به کمک ما خواهند شتافت.

فعال کردن بخش حامیان نیز مشابه سایر بخش‌هاست اما اگر حامی‌ خاصی را در نظر دارید و از سال تولد او با خبر هستید، می‌توانید اشیائی در ارتباط با عنصر شخصی وی را در این قسمت از خانه بگذارید.

قسمت حامیان همزمان مرتبط با سفر نیز هست. اگر شما سفر کردن را دوست دارید، این بخش را با کریستال و شیئی در ارتباط با عنصر شخصی خود زینت دهید. به نمایش گذاشتن تصاویر مکان‌هایی که مایل به دیدن آنها هستید، در روی دیوارهای این بخش، احتمال سفر شما را افزایش می‌دهد.

اقبال خوب

قسمت مرکزی هر آپارتمان مرکز اقبال خوب یا مرکز معنوی خانه نام دارد. این بخش باید از روشنایی کافی برخوردار باشد تا اعضای خانواده ضمن صرف اوقات فراغت، با یکدیگر در مورد موضوعات مختلف صحبت و تبادل نظر کنند. بهترین محل خانه برای آویختن یک چلچراغ کریستال، مرکز معنوی خانه است زیرا هر قطعه کریستال چی را از مرکز به تمام گوشه و کنار خانه منعکس خواهد نمود.

 

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره مهدی بختیاری

مشاوره حرفه اى فنگ شويى و دكوراسيون خانه ، فضا هاى ادارى و تجارى، ويلا 09124683563

این و هم چک کنید

اختلال اضطراب جدایی در کودکان چیست؟ (علائم+درمان)

اضطراب جدایی در کودکان (child separation anxiety) اتفاقی است که موجب نگرانی شدید والدین و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *