ریشه اختلافات زناشویی

ویدئو | ریشه اختلافات زناشویی کجاست؟

در زندگی همه ما بالا و پایین های بسیاری وجود دارد، خیلی از مشکلات در بازه های زمانی مختلف به ما حمله ور میشن و به ظاهر زندگی رو بسیار بسیار سخت میکنند. خیلی از مشکلات بعد از آغاز زندگی مشترک پدیدار میشوند و به شکل های گوناگون خودشون رو نشان میدهند و زندگی زناشویی ما رو تیره و تار میکنند و در بسیاری از مواقع باعث میشن تصمیمات خطرناک بگیریم. اما به راستی ریشه اختلافات زناشویی در کجاست؟ چه چیزهایی هستند که ما رو از هم دورتر و دورتر میکنند؟

در ادامه خانم فاطمه صبوری پور، روانشناس و عضو تیم تحریریه ویکی روان به بررسی موضوع ریشه اختلافات زناشویی میپردازند که برای همه ما میتونه مفید و کارساز باشه.

با ویکی روان همراه باشید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

علائم استرس در خواب

۱۲ مورد از علائم استرس در خواب در همه

علائم استرس در خواب در هر فرد متفاوت است اما با این حال نشانه های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *