شک همسران

ویدئو | بررسی موضوع شک همسران

زندگی زناشویی دارای پستی و بلندی های بسیاری میباشد که نوع برخورد ما با آنها به نگرشی مربوط میشود که به زندگی داریم. زوجین میتوانند با تغییر در رفتار و با کسب شناخت عمیق تر نسبت به خود و همسراش زندگی آسوده تری را کسب کنند. یکی از موارد که بدون شک میتواند ریشه هر رابطه زناشویی را خشک کند شک همسران است.

شک همسران میتواند از موضوعات بسیار بسیار کوچک و گاها بی مورد شروع شود و به کوهی از مشکلات، خیالات و بدبینی های بی انتها ختم شود تا در نهایت خانواده را با مشکلات زیادی روبرو کند.

در ادامه دکتر پروانه صفایی مقدم، روانشناس و عضو تیم تحریریه ویکی روان در ویدئوی روانشناسی به بررسی موضوع شک همسران و راه های درکان آن میپردازند.

با ویکی روان همراه باشید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره پروانه صفایی مقدم

متخصص روانشناسی بالینی عضو سازمان نظام روانشناسی عضو سازمان علوم شناختی سخنران برتر سمینارها 02177610857_09122849487

این و هم چک کنید

چرا افسرده می شویم

چرا افسرده می شویم؟ (تحلیل اختصاصی)

چرا افسرده می شویم؟ شاید دلایل زیادی برای افسرده شدن یک فرد به ذهنتان خطور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *