گیج شدم

گیج شدم نمیدونم به من علاقه دارد یا نه

پرسش: سلام. من ۱۷سالمه و سال‌هاست که به پسر خالم یه احساسی دارم. مطمئن نیستم علاقه هست یا حس دیگه، خودمم گیج شدم چون گاهی ازش متنفر می‌شم و دلم نمی‌خواد هرگز ببینمش چون احساسی که بهش دارم عذابم می‌ده و گاهی دلتنگ و نگران! اینو می‌دونم که اگه اتفاق بدی براش بیفته خیلی ناراحت می‌شم. دوست ندارم غصه بخوره.گاهی با خودم فکر می‌کنم که اگر ظاهر خوبی نداشت یا خوش مشرب نبود بازم بهش فکر می‌کردم؟ این احساس لعنتی عذابم می‌ده. سردرگمم می‌کنه! اگر یک حس زودگذره پس چرا هنوز هست؟ چطور این حس رو فراموش کنم؟ آیا من دوستش دارم یا هوسه؟ اون نسبت به من بیشتر در حال فراره، به زور بهم سلام می‌کنه! چند بار وقتی بهم یواشکی زل زده بود مچشو گرفتم. رفتارش رو با بقیه مقایسه کردم و متوجه شدم مثل بقیه باهام رفتار نمی‌کنه. شاید چون خیلی مغرورم ازم بیزاره، نمی‌دونم!! گیج شدم می‌شه راهنماییم کنید؟

با ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: رفتار هم سن و سال‌های شما هم تقریبا همین‌طوری است. من فکر می‌کنم ارتباط فامیلی و دوستی‌تون رو با افکار و انتظارات خارج از سن ترسیم نکنید و بیشتر سعی کنید راحت و بدون افکار مزاحم باهاشون رفتار کنید و اگر هم موضوعی بین شما قرار است اتفاق بیافتد آن را به آینده موکول نمایید و در حال حاضر از در کنار هم بودن و خانواده لذت ببرید.

دکتر مریم ایزانلو

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

چرا افسرده می شویم

چرا افسرده می شویم؟ (تحلیل اختصاصی)

چرا افسرده می شویم؟ شاید دلایل زیادی برای افسرده شدن یک فرد به ذهنتان خطور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *