حلقه ازدواج

من، مادرم و خواستگارهای من

خانم سپیده احمدی ۱۹ ساله از بیرجند

مدتی است که با مادرم به خاطر خواستگارانم مشکل دارم. خواستگاران خوب با موقعیت های عالی دارم اما مادرم میگوید تو هنوز به سن ازدواج نرسیدی و می ترسم که در آینده این موقعیت ها برای من فراهم نشود. می شه راهنماییم کنید؟

لطفا با ویکی روان همراه باشید.

سن ۱۹ سالگی برای ازدواج زود نیست و مسئله ای که مهم هست برای شما توجه به بلوغ جنسی و بلوغ فکری هست.

قطعا زندگی مشکلات خاص خود را به دنبال دارد گرچه می توان با نگرش های مثبت و تعهد به زندگی آن را پابرجا و محکم نگه داشت و قطعا نگرانی مادر شما به خاطر مشکلات زندگی و اینکه هنوز به بلوغ نرسیده باشید می تواند باشد.

البته موضوع قابل توجه دیگر در ارتباط با شما این است که در درجه اول باید خودشناسی داشته و به تمام نکات زندگی زناشویی دقت کنید و بدانید که بعد از ازدواج در طی آن زن و شوهر قسمت اعظم زندگی خود را با یکدیگر می گذرانند پس شناخت خود و توانایی ارزیابی شخص مقابل امری مهم است. شما می توانید برای آموزش دیدن و سنجش خود به مراکز مشاوره مراجعه کنید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره محیا یزدانی

سابقه مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان کنکوری، نویسنده مقالات روانشناسی و تغذیه ای در مجله مشاور خانواده، تحصیلات: کارشناس میکروبیولوژی، محقق در زمینه های: داروشناسی و روانشناسی

این و هم چک کنید

اختلال اضطراب اجتماعی

اختلال اضطراب اجتماعی چیست؟ (معنی فوبی اجتماعی)

اضطراب اجتماعی یکی از اختلالات بسیار رایج در جامعه است و افراد بدون اینکه بدانند، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *