افکار منفی

مدام افکار منفی به سراغم می آید

سوال: مدتیه که همش فکرای بد و افکار منفی توی ذهنم میاد. مثلا تصمیم می‌گیرم بریم گردش ولی بلافاصله به اتفاقات بدی که ممکنه توی این گردش برای خودم یا اطرافیانم بیفته فکر می‌کنم. بخصوص  در مورد دخترم که تازه ۱۸ ماهشه. شب‌ها هم اصلا خوب نمی‌خوابم چون دخترم مدام بیدار می‌شه و من نمی‌تونم درست بخوابم. کمر درد شدید دارم. به پزشک مراجعه کردم و اون معتقده که این درد ناشی از اعصابه. نمی‌دونم مشکلم چیه! لطفا کمکم کنید.

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: با سلام. بطور کلی در ابتدای تولد فرزند به خاطر ایجاد حس دلبستگی که بین مادر و فرزند صورت می‌گیرد این رفتارها تا حدودی طبیعی است و مادران حساس بیشتر دچار این قبیل مشکلات می‌شوند.

این موضوع نیاز به بررسی تخصصی‌تر در گذشته شما دارد. درواقع باید ریشه این افکار منفی بررسی بشود و با روش‌های شناختی – رفتاری این مساله حل شود. قطعا وضعیت جسمانی و روانی ما با هم ارتباط دارد.

شما حتما باید برای درمان تخصصی خودتان و رفع این افکار منفی به روان‌شناس مراجع کنید که بطور ریشه‌ای و اصولی این افکار منفی تان ناپدید شود و افکار منطقی جایگزین آنها شود.

دکتر مریم ایزانلو

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

روانشناسی عشق دختر به پسر

۱۴ دلیل عشق دختر به پسر (بررسی ۰ تا ۱۰۰)

عشق دختر به پسر بسیار زیباست و آنها را وارد دنیایی می کند که احساسات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *