سمینار کشف نبوغ درون

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

دوره های کشف نبوغ درون استاد لوح موسوی در حال برگزاری میباشد. هدف از این کلاس ها کشف استعدادهای درونی افراد و بروز تمامی توانایی های آنها در زندگی میباشد.

سمینار کشف نبوغ درون

دوره کشف نبوغ درون (VIP):

۱‌. دوره هوش کلامی (۸ساعت): آموزش حرفه ای ترین تکنیک های بیان افکار و احساسات به دیگران و جذابیت کلامی
پس از پایان این دوره شما تبدیل به یک سخنران حرفه ای می شوید.
۲. دوره هوش عاطفی(۱۲ ساعت): آموزش کاربردیترین روشهای مدیریت احساسات و کنترل عشق و روابط عاطفی
پس از پایان این دوره شما تبدیل به یک انسان موفق در مدیریت احساست و خوشبخت در روابط عاشقانه می شوید.
۳. دوره هوش اجتماعی (۱۲ساعت): آموزش شخصیت شناسی و تشخیص افکار انسانها از روش زبان بدن
پس از پایان این دوره شما تبدیل به یک انسان ماهر در روابط اجتماعی با قدرت تشخیص بالا می شوید.
۴. دوره هوش درون فردی (۳۶ساعت): آنوزش تکنیک های روانکاوی و خود درمانی جهت بالا بردن عزت نفس و درمان تمامی مشکلات ذهنی تا پایان عمر
پس از پایان این دوره شما تبدیل به یک انسان خودشکوفا و موفق می شوید.

قابل توجه عزیزان میرسانیم پس از پایان این دوره ها شما در جشن فارغ التحصیلی VIP مدرک بین المللی دوره را از کشور انگلستان دریافت می کنید.

برای ثبت نام و رزرو صندلی خود با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

۰۹۳۹۸۰۰۶۹۰۷، ۰۲۱۲۲۸۸۹۴۴۸، ۰۲۱۶۶۴۱۶۲۳۱