سخنان بزرگان شماره ده

سخنان بزرگان شماره ۱۰

سخنان بزرگان، شماره ده. با ویکی روان همراه باشید.

 1. مردان و زنان موفق گیتی از خصلت برجسته و صفت ممتازی برخوردار بوده اند که آن قدرت تصمیم گیری سریع و پشتکار در اجرای آن تا رسیدن به هدف بوده است . ( دکتر ژوزف مورفی )
 2. مردم برای انسانهای مردّد تصمیم می گیرند . ( دکتر مورفی )
 3. در طلب هرچه هستید ، آن نیز در جستجوی شماست . پس به دنبال راه وصل باشید . ( دکتر مورفی )
 4. سوء ظن و شک خائنانی هستند که خیر و صلاح ما را آنگاه که درحال پیروزی هستیم با هراس از عمل و اقدام از کفمان می ربایند . ( شکسپیر )
 5. تنها طریقی که خداوند کاری انجام می دهد از راه فکر و اندیشه ی خود شخص است . ( دکتر مورفی )
 6. درواقع بی تصمیمی همان تصمیمی است که شخص می گیرد تا تصمیم نگیرد . ( دکتر مورفی )
 7. آدمی موجودی است صاحب اختیار و اراده و به این جهت به دنیا آمده است که افکار و نیّات و باورها و تصمیم های خود را به منصه ی ظهور در آورد . ( دکتر مورفی )
 8. هرگاه مورد هجوم افکار منفی قرار گرفتید ، آنها را با افکار خداگونه جابجا کنید . ( دکتر مورفی )
 9. هرگاه فکر منفی به سرم می زند به آن پوزخندی می زنم . ( دکتر مورفی )
 10. حسادت فرزند ترس است و بر پایه ی احساس حقارت بنا شده است . ( دکتر مورفی )
 11. فرد حسود در واقع بیمار است و از احساس عمیق ناامنی ، ترس ، عقده ی حقارت و خودکم بینی و نداشتن اعتماد به نفس رنج می برد . ( دکتر مورفی )
 12. هر پایان یک آغاز است . ( دکتر مورفی )
 13. ضمیر ناخودآگاه جواب را با نماد و کنایه می دهد . ( دکتر مورفی )
 14. ضمیر و شعور آدمی به هر سؤالی پاسخ خواهد داد به شرط آنکه پرسش خود را بدون ترس و تردید و با اطمینان کامل مطرح کنیم . ( دکتر مورفی )
 15. میلیونها انسان در سراسر گیتی برای صلح و آرامش دعا می کنند و در مقابل آنها اقلیت کمی هم وجود دارند . زمانیکه دست از دعا برداریم طعمه ی این افکار منفی می شویم . ( دکتر مورفی )
 16. آدمی محصول تفکرات روزانه ی خویش است . ( امرسون )
 17. به افکارتان احترام بگذارید . ( دکتر مورفی )
 18. اصولاً طرز تفکر عامیانه منفی است . ( دکتر مورفی )
 19. هنگامیکه برای کسی دعا می کنیم به عبارتی خود را با الوهیت خداوند هم ذات می سازیم و صفات خدایی درون خویش را فرا می خوانیم . ( دکتر مورفی )
 20. وقتی خود را گناهکار بدانید مجازات اعمال به سراغتان می آیند . ( دکتر مورفی )

سخنان بزرگان شماره نه

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

آثار طلاق بر مردان

آثار طلاق بر مردان چیست؟ (اثرات جسمانی و روانی)

آثار طلاق بر مردان به بخش های مختلف زندگی آنها وارد می شود به همین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *