هومن برق نورد

زندگینامه هومن برق نورد

متولد پنجم دی ماه ۱۳۴۸ است و دارای دیپلم برق می باشد. او از جمله افرادی است که رؤیای بازیگری‌اش خیلی زود به حقیقت تبدیل شد. عید یکی دو سال پیش بود که سریال «پادری» با بازی او را از شبکه اول تلویزیون شاهد بودیم. اولین کار تئاتری‌اش را در سال ۱۳۶۷ انجام داد ولی حدود بیست سال خاک صحنه‌های مختلف تئاتر را خورد تا امروزه به یکی از محبوب‌ترین بازیگران ایران تبدیل شده است. سریال ساختمان پزشکان مجموعه‌ای بود که نام هومن برق نورد را به شدت سر زبان‌ها انداخت. یادم می‌آید پس از پایان سریال دودکش بود که برای گفتگو با بازیگران این مجموعه به منزل امیرحسین رستمی که همه آنها را دعوت کرده بود رفتیم ولی در آنجا هومن را ندیدیم. گویا سفر خارج از کشور بود و مجبور شدیم مصاحبه‌ با بازیگران این مجموعه دیدنی را بدون او بگیریم. اما مدتی بعد او را دعوت کردیم و به همراه همسرش «نسیم آریا» گفتگویی اختصاصی با آنها داشتیم.

با ویکی روان همراه باشید.

جالب است بدانید که هومن برق‌ نورد با تکنولوژی‌هایی مثل تلگرام و اس ام اس رابطه خوبی ندارد. هومن برق نورد در بیان خاطراتی از سال‌های بازیگری‌اش می‌گوید: «مردم به خاطر علاقه‌شان زیاد فاصله‌شان را با من رعایت نمی‌کنند! البته این را برای مزاح گفتم چون ما زمانی که سر کار هستیم با سرویس می‌رویم؛ بقیه اوقات هم از وسیله شخصی استفاده می‌کنم و کمتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنم. یادم می‌آید یک بار که با همسرم برای مسافرت سوار هواپیما شده بودم زمان پخش سریال دودکش بود که بعد از ضبط با همسرم به مسافرت رفتیم. در آن سفر فقط خلبان، فرمان هواپیما را ول نکرد بیاید عکس بگیرد.

این اتفاق برایم خیلی عجیب و جالب بود که سریالی اینقدر بازخورد بدهد که همه را مشتاق به عکس گرفتن کند. یک بار هم با بهنام تشکر به شیراز رفته بودیم داخل فرودگاه وقتی برگشتیم و به سمت ماشین رفتیم یکی از خدمه فرودگاه ما را شناخت. از من پرسید شما همان هنرپیشه فلان سریال هستید. تا گفتم بله! پرید آویزان گردنم شد و شروع کرد به بوسیدن. بهنام کنار ماشینش ایستاده بود و داشت پشت سرم را می‌دید که عده‌ای با هیجان دارند به سمت ما می‌آیند. گفت هومن بدو سوار شو وگرنه چند ساعتی اینجا گرفتار می‌شویم. شروع به دویدن کردم و آن آقا طوری دستش را دور گردنم انداخته بود که دقیقا سوارم شده بود و تا کنار ماشین روی کول من بود! واقعا تعجب زده شده بودم!

اما هومن برق نورد مثل همه ما گلایه‌هایی هم دارد. او پس از مجموعه «پادری» در یک برنامه زنده اعلام کرد که این برنامه آخرین حضورش در تلویزیون است. برق نورد با گلایه از بدحسابی‌های تلویزیون گفت هنوز دستمزد بازی در سریال دودکش که درسال ۹۲ ساخته شد را نگرفته و به همین دلیل ترجیح می‌دهد جایی کار کند که قدرش را بدانند. ظاهرا ماجرای دلخوری هنرمندان از تلویزیون نمی‌خواهد حالا حالاها به پایان برسد و…

محسن باقری ابیانه

ویکی روان در اینستاگرام

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

تعریف موفقیت در روانشناسی

تعریف موفقیت چیست؟ (معنی موفقیت)

معنی موفقیت چیست و چطور باید موفق بشیم؟ میشه گفت این سوال همه مردم است، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *