دکتر ژوزف مورفی کیست؟ (بیوگرافی جوزف مورفی)

دکتر ژوزف مورفی یا جوزف مورفی یکی از خاص ترین و پرطرفدارترین نویسنده های معاصر است که کتاب های زیادی در مسیر کسب موفقیت و تبدیل شدن به نسخه بهتر از خودمان تالیف کرده است. افراد زیادی نیستند که بدانند ژوزف مورفی کیست اما با آثار و کتاب های ژوزف مورفی آشنایی دارند. در ادامه این مطلب سایت روانشناسی و مشاوره ویکی روان، به بررسی بیوگرافی دکتر ژوزف مورفی می پردازیم.

دکتر ژوزف مورفی کیست؟

دکتر ژوزف مورفی

با ویکی روان همراه باشید.

دکتر ژوزف مورفی فرزند دنیس مورفی و الن مورفی در (۲۰ مه ۱۸۹۸) مصادف با (۳۰ اردیبهشت ۱۲۷۷) در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد.

تحصیلات جوزف مورفی چیست؟

ژوزف مورفی تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیک و غیره دریافت کرد. بعد از سال ها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان ژوزف مورفی به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسان ها را متحول سازد.

دکتر ژوزف مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات و آموخته‌ های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی نظیری شد.

ژوزف مورفی در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت ۲۸ سال به سخنرانی پرداخت. حدود ۱۳۰۰ الی ۱۵۰۰ نفر در سخنرانی‌ هایش هر یکشنبه حضور می‌ یافتند! دکتر مورفی روزانه به سخنرانی در برنامه‌ های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد.

جوزف مورفی در سال ۱۹۷۶ به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مکان کرد، در آنجا به سخنرانی هایش در هر روز یکشنبه او ادامه داد

ژوزف مورفی

وفات دکتر ژوزف مورفی

دکتر ژوزف مورفی در (۱۶ دسامبر ۱۹۸۱) مصادف با (۲۵ آذر ۱۳۶۰) رخت به دیار باقی برکشید و همانگونه که خود گفته بود:

انسان با مرگ بیگانه است ولی در ساحتی دیگر کالبدی نو پیدا می‌کند و حیات نوینی را تجربه می‌نماید، چرا که هر پایانی را آغازی است. اگر به درستی از ظرفیت روحی و فکری خود استفاده کنیم و با این نیرو ارتباط برقرار کنیم شاهد اعجازهایی در زندگی خود خواهیم شد.

آثار و کتاب های دکتر ژوزف مورفی:

 1. قدرت فکر
 2. تقویت و تمرکز فکر که یکی از بهترین کتاب های ژوزف مورفی است و حتما باید مطالعه کنید
 3. کاربرد هوش و فکر
 4. غیرممکن ممکن است
 5. قدرت پول
 6. روح و آرامش درون
 7. عشق نیروی برتر
 8. در مکتب عشق
 9. نیروی تخیل مثبت
 10. راهنمای سرنوشت
 11. رمز توانگری و راز قدرت
 12. هفت معجزه عشق
 13. به کجا می روی آسمان در خود توست
 14. لحظه های آرام با خدا

پیشنهاد ویکی روان به شما دوست گرامی

اگر به هر دلیل نیاز به صحبت با یک مشاور روانشناس خبره دارید، می توانید در بخش مشاوره آنلاین سایت ویکی روان با بهترین مشاورین کشور به صورت صوتی و تصویری جلسه مشاوره روانشناسی غیرحضوری از سراسر دنیا برگزار نمائید:

مشاوره آنلاین روانشناسی

دکمه بازگشت به بالا