خوش پوشی رمز موفقیت کاری

خوش پوشی رمز موفقیت کاری

خوش پوشی در محیط کار و جلسه های رسمی میتواند از نشانه های شخصیت شما باشد. با کمی دقت در اطراف میتوان مشاهده کرد که خوش پوشی برای برخی افراد یک رمز موفقیت محسوب میشود. اگر دوست دارید در اجتماع و محیط کار بادیگران متفاوت باشید و  خوش پوش و موفق باشید به این راه کارها توجه کنید.

با ویکی روان همراه باشید.

تاثیر خوش پوشی در موفقیت کاری

کت و شلوار

کت و شلوار اصلی ترین لباس رسمی است .یک کت و شلوار شیک ظاهری کامل ،سنتی و رسمی را در ذهن تداعی میکند. انتخاب پارچه با طرح های ظریف یا راه های باریک ،کت و شلوار را جذاب تر و خوش پوشی شما را دوچندان میکند.شما میتوانید از برند های معروف و معتبر استفاده کنید.

دکمه سرآستین

دکمه های سر آستین، جواهرات و دکمه های تزیینی برای تزیین و بستن دو بخش سرآستین استفاده میشود. دکمه سر آستین تأثیر زیادی در ظاهر کت یا پیراهن مردانه و در نتیجه خوش پوشی شما دارد.

ساعت

ساعت یکی از مهمترین وسایل جانبی است که هر مردی باید داشته باشد، اولین چیزی که در یک ساعت مردانه باید جستجو کرد، یک صفحه بزرگ است. سعی کنید از ساعت های شیک و زیبا از برندهای معروف خریداری کنید.

کفش

بخوانید: روانشناسی ثروت چیست؟

کفش مشکی و چرمی،رسمی ترین مدل کفش است اما گاهی میتوانید به جای آن از کفش قهوه ای یا قرمز خیلی تیره استفاده کنید، کفش یک وسیله کاربردی نیست، بلکه یک وسیله جانبی مهم در لباس محسوب میشود. اگر دوست دارید خاص و متفاوت باشید، نباید در خرید کفش خساست کنید.

خوش پوشی رمز موفقیت کاری

مو

تنوع مدل مو همیشه زیاد است .در دنیای امروز مدل مو که شامل موی صورت هم میشود میتواند به عنوان مشخصه شما محسوب شود. اما مدل مویی ک انتخاب میکنید باید رسمی باشد .مواظب باشید طوری نشان ندهید ک برای آرایش موی خود تلاش زیادی انجام داده اید.

عطر و ادکلن

ادکلن هم یکی از موارد مهم در ظاهر شماست .هنگامی ک در یک قرار رسمی برای اولین بار با افراد ملاقات میکنید ،داشتن بو و رایحه خاص و منحصر به فرد میتواند تأثیر اولیه بسیار خوبی روی دیگران بگذارد،پس انتخاب ادکلنی خوش بو اهمیت زیادی دارد.

وسیله نوشتن

حتی اگر شما بیشتر وقت خود را با کامپیوتر صرف می کنید باز هم به یک قلم خوب برای امضا و کارهای ضروری مثل نوشتن فوری یک یادداشت یا مطلبی در یک جلسه رسمی نیاز دارید. یک روان نویس یا خودنویس عالی و شیک که از بیرون کیف یا کت شما دیده شود، وسیله‌ای کاربردی و شیک است

کیف

وقتی شما با خودتان کیف حمل میکنید‌تقریبا به این معنی است که اطلاعات کاری خود را همراه دارید  در این حال بای توجه داشته باشید که هنگام استفاده از کیف دستی شیک و مناسب به نظر برسید،سه‌نوع اصلی کیف دستی وجود دارد که میتوانید انتخاب کنید(کیف چرمی بزرگ و نازک،کیف اسناد کلاسیک،کیف بند دار که روی شانه آویزان میشود)اگر قصد دارید کیف را هر روز با هر لباسی که میپوشید بهترین رنگ مشکی یا قهوه ای خیلی تیرس.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره نیایش مسلمیان

نیایش مسلمیان، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی،مشاوره خانواده ، ارتباط موثر ، روابط عاطفی عضو تیم تحریره روانشناسان ویکی روان

این و هم چک کنید

علائم پایین بودن عزت نفس

۱۶ مورد از علائم عزت نفس پایین (کمبود عزت نفس)

علائم عزت نفس پایین در بسیاری افراد دیده می شود اما بیشتر آنها زیر بار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *