روابط زناشویی

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی

از مهم ترین توجهات خانم ها توجه به انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی خودشان میباشد که باید بسیار برای آن برنامه ریزی کنند. در اینجا میتوانید با به کارگیری راهکار های مناسب زیر در این امر موفق باشید.

برای رسیدن به موفقیت در روابط زناشویی باید تلاش کرد. همانطور که مردان باید برای شناخت زن مورد علاقه شان تلاش کنند، خانم ها نیز باید از خواسته های مرد زندگی شان آگاه باشند.

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی چیست؟

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه شوید.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
آناهیتا افخمی آناهیتا افخمی
مشاور روانشناس
از 210,000 هزار تومان
فرشته همدانی فرشته همدانی
مشاور روانشناس
از 55,000 هزار تومان
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی
دکترای روانشناسی
از 125,000 هزار تومان
اسما مشمول اسما مشمول
دکتری روانشناسی
از 87,500 هزار تومان
سیما حداد سیما حداد
دکتری روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
نسرین دشتبانیان نسرین دشتبانیان
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
بابک ساسانی بابک ساسانی
دکتری روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
مریم جاویدی مریم جاویدی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان

خواسته های مهم مردان

خواسته های مهم مردان | برای رسیدن به یک زندگی مشترک موفق باید تلاش کرد. همانطور که مردان باید برای شناخت زن مورد علاقه شان تلاش کنند، خانم ها نیز باید از خواسته های مرد زندگی شان آگاه باشند.

اگر شما هم دوست دارید که رابطه عاطفی خود را با شریک زندگی تان بهبود بخشید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. مواردی را که در اینجا برایتان آورده ایم، از خواسته های مهم مردان است. با رعایت آنها زندگی شیرین تری را تجربه کنید.

او می خواهد که به عشق اش ایمان داشته باشید

در مورد انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی باید گفت که برخی از مردان بلد نیستند که به خوبی آنچه در دلشان می گذرد را بیان کنند، اما دوست دارند شریک زندگی شان باور کند که چقدر برایشان عزیز است. بنابراین نه تنها از روی کلمات، بلکه از رفتار و حتی سکوت مردان هم به عشق شان پی ببرید.

طبق انتظارات مرد ها در روابط زناشویی او دوست دارد که فرمان را به دست شما دهد

شاید مرد زندگی تان خود یک مدیر ماهر باشد اما این بدین معنی نیست که در رابطه عاطفی هم همین طرز فکر را داشته باشد. بنابراین از این که مدیریت امور را به دست بگیرید، نترسید. او از این کار شما خوشحال خواهد شد.

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی

درخواست مردم ها در روابط زناشویی احترام است

شاید از ظاهر مردان نتوان فهمید اما آنها روحیه حساسی دارند. به عنوان مثال:

زمانی که شما به او کم توجهی می کنید، به سرعت ناراحت می شود. شاید که او اشتباهی مرتکب شده باشد اما شما باید در هر حالتی به او احترام بگذارید و یادتان باشد که این کار باعث می شود که او نیز همین رفتار را با شما داشته باشد.

او عاشق تحسین است

مطابق انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی حتما لازم نیست که با کلمات عشق زندگی تان را تحسین کنید، کافی است که با نگاه تان به او بفهمانید که چقدر به او افتخار می کنید.

او دوست دارد که زمانش را با شما سپری کند

اگر چه مردان روحیه مستقلی دارند اما با این وجود دوست دارند که وقت شان را با عشق زندگی شان بگذرانند. به عنوان مثال عاشق اینند که موقع تماشای تلویزیون سرشان را روی پاهای شما بگذارند یا این که هنگام بازی مورد علاقه شان، در کنار شما باشند.

او شما را زیبا می خواهد

منظور از زیبایی این نیست که هر روز موهایتان را ببافید و آرایش کنید، همین که از نظر خودتان زیبا باشید، برای مرد زندگی تان کافی است. آزار دهنده ترین رفتار برای او این است که شما از ظاهرتان ناراضی و مدام به
دنبال رژیم و عمل های زیبایی باشید.

او محتاج تشویق شماست

در مواقع ناراحتی یا نگرانی، زمانی که همسرتان خوابش نمی برد و چشمهایش به سمتی خیره می شود، آنچه بیش از همه خوشحالش می کند، حمایت شماست. در این شرایط، او به شما به عنوان یک حامی احتیاج دارد.

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی این است که قدردانش باشید

شاید خیلی از کارها وظیفه مردان باشد اما تشکر و قدردانی شما به او انگیزه بیشتری برای ادامه مسیر می دهد. بنابراین پس از گفتن «ممنونم» ببینید که خنده چگونه بر صورت او نقش می بندد.

توقع مردان در روابط زناشویی

او دوست دارد که شما را بخنداند

خندادن شما توسط مرد زندگی تان، یک موفقیت بزرگ برای اوست. او از شادی شما احساس غرور می کند.

او شما را مستقل می خواهد

اگر همیشه در دسترس یا در انتظار مرد زندگی تان باشید، اگر هیچگاه تنهایی بیرون نروید و فقط به او تکیه کنید، پس از مدتی برای او هیچ هیجانی برای شما نخواهید داشت.

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی این است که زن زندگی اش گاهی بدون او بماند و بتواند تحت هر شرایطی روی پای خودش بایستد. اگر چه آنها از حمایت عشق زندگی شان خوشحال می شوند

او از غذا خوردن شما لذت می برد

مردان دوست ندارد که با خانم هایی که مدام در رژیم اند و هر لقمه و کالری های موجود در آن را می شمارند، بر سر یک میز غذا بنشینند. آنها دوست دارند که شما با اشتها غذایتان را بخورید، بی هیچ نگرانی و استرسی. علاوه بر آن، دوست دارند که هر چه خود می خواهند را بخورند،

دوست دارد بی هیچ نگرانی، ابراز احساسات کند

فرقی نمی کند که مرد باشی یا زن، همه انسان ها احساس دارند. مردان هم گاهی ناراحت و دلسرد می شوند، آنها هم دوست دارند که گریه سر دهند اما از این می ترسند که شما او را ضغیف بخوانید.

نشان دادن جنبه حساس وجودی شان آسان نیست اما به او این اطمینان را دهید که با گریه کردن هیچ اتفاق بدی رخ نخواهد داد.

او دوست دارد که خودش باشد

اگر به مرد زندگی تان بله گفته اید، سعی نکنید که او را تغییر دهید. بگذارید آنچه به او لذت می دهد را، تا زمانی که به رابطه عاطفی تان خدشه ای وارد نمی کند، انجام دهد.

از حمایت کردن لذت می برند

حمایت کردن از دیگران به مردان حس مثبتی را منتقل می کند، به خصوص اگر عشق زندگی شان باشد.

اگر چه آنها دوست دارند که شما روی پای خودتان بایستید اما از حمایت کردن شما نیز لذت می برند. بنابراین اگر در مشکلی دست و پا می زنید، بی هیچ دغدغه ای به مرد زندگی تان تکیه کنید. این یکی از مهم ترین انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی و زندگی مشترک است.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
محمد جواد اسکندری محمد جواد اسکندری
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
علی اشرف نورمحمدی علی اشرف نورمحمدی
دکتری روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
سمیه بهاروند سمیه بهاروند
مشاور روانشناس
از 280,000 هزار تومان
پریسا سبزواری پریسا سبزواری
دکتری روانشناسی
از 87,500 هزار تومان
کیومرث مروت کیومرث مروت
دکتری روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
سید حامد واحدی اردکانی سید حامد واحدی اردکانی
دکترای روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
زهرا محبوبی زهرا محبوبی
دکتری روانشناسی
از 62,500 هزار تومان
مهرانگیز متقی مهرانگیز متقی
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان

به حرف هایش گوش دهید

مردان از صحبت کردن ترسی ندارند. بنابراین موضوعی پیدا کنید و ساعت ها با او گپ بزنید. حتی خوب است تمام کارهایی را که در طول روز انجام داده اید برایش بازگو کنید، فقط یادتان باشد که خیلی وارد جزییات نشوید زیرا حوصله شان را سر خواهید برد.

ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا